0

Porto 4-0...fajnie się bawią z Benficą

0

/photo/1

12 zawodnik realu nie dał tyle ile miał:D

1

MVP meczu Gil Manzano,ta liga to kabaret

0

@Kengo Muhammad Alli,Al Capone,Benjamin Franklin,Stanisław August Poniatowski,Dj Tiesto i Jim Carrey z takich bardziej znanych

1

@lntrowertyk Gavi bez dwóch zdan,pasją,energia,zadziorność i oddanie czyli to czego nam brakuje ci co myślą podobnie łapcie herbik

4

@MesQueUnClub_87 ja w ogóle kawy nie pijam bo smak mi nie odpowiada i jest git,jak widzę ludzi co piją po 5-6 dziennie czy więcej aby w ogóle funkcjonować to jestem przerażony zwłaszcza widząc że są bardziej sciorani niż ja po ciężkim dniu bez picia kawy

2

@MesQueUnClub96 I nagle gem przy serwisie rywala do 0...

1

@emeu Belenenses?

18

@fenix1983 savinho pojdzie do city...w newcastle masz bruno nie enzo nie mowiac juz ze za christensena nie dostaniesz 80 a 30-35mln,Lewy zostanie na 100% ten sezon oraz ceny raphnini tez zawyzone nie mowiac ze sprzedajac go ciagle działa amortyzacja wiec nie cała kwota trafi na transfery...jednym zdaniem "Bujasz w obłokach"

2

@Pedri16Future w takich przypadkach prawo oko za oko, ząb za ząb byłoby idealne

9

Obym się mylił, ale finał będzie na stadionie śmietankowych i żadne argumenty tego nie zmienią co doświadczamy na codzień w LL przy rożnego rodzaju układach...

0

Poza rekinem który może być dobrym uzupełnieniem ze wszystkimi odejściami się zgadzam,ale na dojście gnabriego ni troche

0

@Kamiloza91 Błaszczykowski,Reus,larsson

7

@Arden Arboleda vs Smolarek 2.0

0

@MESSIah16 Juventus przed jego dojściem ligę rok w rok zdobywal a jak poszedł do juve to nagle zaczęło się sypać...przypadek?nie sądzę

0

@okiemtypera_lucaxx95 to już lepiej na samą koree dać,kurs 1,71 było jak stawiałem,teraz 1,55 a ryzyko znacznie mniejsze

1

@MESSIah16 nie trzeba dodawać że kiedyś grało się bardziej fizycznie i jak kiedys zdobywano 90-100pkt w meczu tak teraz 110-120,tak samo koszykarze mieli średnie punktowe 5-6-7 srednio niższe niż obecnie gdzie gracze którzy kiedys ze srednimi 25-28pkt to były gwiazdami ligi a obecnie nie łapią się do składu gwiazd,kiedys była walka od kosza do kosza,obecnie jest masa przestrzeni do wjazdów,rzutów...odejmij te 7pkt srednio na mecz Luce to dalej wyjdzie ze dobry zawodnik,ale nie pokroju Jordana...nie mówiąc już o wpływie na sukcesy drużyny

0

@Kamiloza91 Del Piero,brak,Bergkamp/Cruiff

0

@kanver_ śmiechłem, 3/4 ekip z arabii spadłoby z hukiem z każdej z tej lig:DDD

0

Co Griezmann wrypał...i ten vini obok niego :DDD

1

Jeśli sukcesem jest wyjście z grupy LM po dwóch stopach w poprzednich latach i bycie w top4 w LL to tak...Xavi z względu na legendę w Barcie powinien sam ustąpić aby jej nie psuć

3

Nawet Dest oraz zabiegi,zima zmiany trenera pewnie nie będzie ale od lata potrzeba zmian nawet kosztem transferów bo grajków mamy dość dobrych

0

@MarianoItalianoVero strumyk mi przestał działac,wiec patrze z sentymentem:(

1

Zgodnie z przepisami UEFA Manchester City i Girona nie będą mogły grać w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie, nawet jeśli zakwalifikują się do rozgrywek, ponieważ mają tego samego właściciela.

⚔️ Jeśli obydwie drużyny zapewnią sobie miejsca w czołowej czwórce, miejsce w UCL zapewni drużynie z wyższej pozycji w lidze, drugiej zaś grozi dyskwalifikacja.

???? Manchester City i Girona mają jednak możliwość uniknięcia zakazu, ponieważ według doniesień UEFA rozważa złagodzenie tych zasad w odpowiedzi na rosnącą powszechność posiadania wielu klubów.

Także ciekawe układy obłudników z Arabami i ich kasą...dramat...

Wesołych świąt wszystkim bo jeszcze nie życzyłem:D

0

@MESSIah16 jak Girona zajmie wyższe miejsce w lidze to ona kosztem city zagra w lm według tego co czytałem,tak samo jak np Nicea bodajże zajmie wyższe miejsce niż united razie awansu obu do lm choć to united raczej nie grozi...choć kombinować będą wtedy napewno tak jak w przypadku RB Lipska i RB Salzburg aby obie grać mogły tylko w innych grupach

2

Bayern biorący nasz szrot...dobrze że za marzenia nie karają...

3

@AduŚ07 ja kocham komentarz Darka jak to Chelsea witała się z gąską i piłkarskich bogach z Barcelony...Darek Top jeśli chodzi o emocje!

1

@SteuerFreiMoney Ronaldinho z Villareal bodajże,przyjęcie dalekiej wrzutki i złożenie do przewrotki jeśli chodzi o samą Barcelonę,mowa oczywiście o całej akcji,Ronaldo w lm na wysokim zasiegu,czy nawet obecna garnacho z evertonem...pięknych bramek jest masa,trzeba poszukac

4

Aby ocenić jego wczorajsza grę nie trzeba statystyk,plątał się na boisku a przyjęcie takie jakby zamiast nóg miał korzenie które wrastają mu w murawę...dramat jednym słowem

0

@HighestInTheRoom Liverpool,Atletico,Juventus,Dortmund,Lyon, Ajax, Widzew

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?