Messi1992
Dołączył/a: czerwiec 2010
Sławno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
po tytule liczyłem że stracili tego co biega z kartkami
3
z powrotu do zdrowia zawsze trzeba się cieszyć,a tym bardziej w przypadku tak wyjątkowego piłkarza z takim charakterem
18
ciary przeszły, piękny moment z opaską przy aplauzie i powrót naszej bestii, oby zdrowie dopisywało bo to bardzo ważny gracz dla całej Barcy który w pare minut po powrocie zrobił więcej pressingów niz de jong przez cały mecz
2
co by nie mówić,nie napisać o tym meczu to ta chwila i wejscie Gaviego jest ozdobą tego wieczoru
7
@4drian0 zima wsród pór roku jest odpowiednikiem Dawidowicza wśród najlepszych piłkarzy,po prostu nie pasuje do towarzystwa, zima to tylko dodatkowe opłaty na ogrzewanie,dodatkowa praca przy odśnieżaniu podwórka,chodnika czy szyb...max 2 tygodnie na okres świąt dla klimatu czy jakiś krótki wypad na ferie...za mało pozytywów do wad,Team Lato w 100%
9
Komentarz usunięty
1
@zodiak_10 zamiast thora i avengersów Darth Vader lepiej by pasował:D
9
faul i minimum żółta,stepel przelał sie na stope po piszczelu,sedzia tóż obok,na varze też ślepi jeśli nie grasz w białej koszulce,decyzja skandaliczna jak nasza gra do 30minuty
1
@blakkudium Deschamp
0
ma ktoś może link do hymnu realu z sedziami laliga? z góy dzięki za link
1
ludzie na bezrobociu więcej zrobią niż obecny zarząd zarabiając gruby hajs tak defacto za osłabienie kadry dla jednego transferu po układzie i pewnie z prowizją...jeszcze christensena nie zarejestrują to będzie grubo,dramat
0
Samu Omorodion piłkarzem FC Porto. Były już napastnik Atlético Madryt trafił do 30-krotnego mistrza Portugalii za 15 milionów euro, nabywając 50 procent praw ekonomicznych. Hiszpanie w 2025 i 2026 roku mogą odkupić zawodnika kolejno za 20 w 2025 lub 25 milionów euro w 2026 roku.
można dobry odkup załatwić?można...
24
zamiast męczyć sie z chłopem 2 lata, będziemy sie bujać rok dłużej...kolejny deal życia obecnego zarządu:DDD
8
Katarzyna Niewiadoma wygrywa kobiecy Tour the France o 3 sekundy...
BRAWO!!!
0
Oby nigdzie......
0
@TheNekro94 ta sama inaczej rekordy by sie nie liczyły,niestety zwykła pamięciuwa...jak azjatki zaczą trenować jak azjaci to polska do 10 lat zniknie z czołowki
0
Mam nadzieje że Deco nie kupi olmo i czasem na sprzedaż fermina potem za grosze nie wpadnie bo chłopak ładuje bramy grajać nawet przecietnie,troche jak bellingham w realu a my kupujemy drugiego pedriego za gruby hajs(chodzi o kontuzje) a skillem mu daleko a potem bedziemy grac 16-to latkami cały sezon
6
I cyk kolejna bombeczka Fermina:D i po co nam olmo? idźcie po Nico na pełnej !!!
15
Fermin z kolejną brameczką na igrzyskach:D
2
jak widze zidane na 4 miejscu i karima przed suarezem to wiem że kogoś mocno przygrzało tworząc ten ranking
4
tytuł newsa powinien być "Mbacke odpowiedzą Barcelony na zakontraktowanie Mbappe w Madrycie":D
0
"My kończymy jak zwykle z honorem z 1 punktem" - Dariusz Szpakowski... ważne że honor uratowany
11
@tristan87 mam nadzieje że jutro zrobi razem z drużyną prezent sobie i nam bo po prostu na to zasługuje:D
7
Diaz to jeździec bez głowy jak Barcelona pod rządami Xaviego, idealne dopasowanie...tylko Nico i to za połowe ceny!!!
2
łysy jak to łysy w uefie tylko kase liczy,tym razem od pSG,takiego faulu nie mógł nie widzieć
0
brać się za gre...
0
to zapchajdziura,ale za niską pensje nie ma się go co pozbywać,taka prawda
3
spalonego nie ma nie zależnie czy lewy dotknął piłki czy nie bo dotknięcie obrońcy nie było paradą na wśligu tylko zwykła nie udolnością...
4
u śmietankowych naprawde wierzą chyba w ten absurd o rasizmie...w samym realu połowa składu ciemnoskóra ale tylko jeden arogant i cham bo inaczej go nazwać sie nie da jest za swoje zachowanie atakowany,jak ktos go broni ma ewidentny problem z byciem obiektywnym(i nie mówie o smietankowych bo tam odklejka po całosci i nie przetłumaczysz) bo tu ewidentnie zadziałała zasada jak vinicius ludziom tak ludzie viniciusowi...mysle ze gdyby sie zaczał zachowywac jak trzeba to mimo przeraźliwej i odrażajacej twarzy ludzie by zamilkli w kilka miesiecy(i nie mowa tu o rasistach bo to typowy temat zastepczy samego sedna sprawy ktorej oczkiem jest zachowanie viniciusa) gdyby grał a nie tworzył chamskie i prowokacyjne zachowania wobec sedziow,kibiców czy samych pilkarzy to by sie tak nie działo,nie mowiac juz jak bardzo jest chroniony przez sedziow gdzie tylko w tym sezonie za swoje zachowanie 4-5 czerwieni powinien dostac ...tyle w temacie,na ten moment nie ma obrony na swoje zachowanie ,zamilknie,zacznie zachowywac sie jak trzeba i grac a nie szczekac i dalej bedzie temat rasizmu to sie zdziwie bo rasizmem przykrywana cała prawda jaki jest i dlaczego 1 na 1000 czy wiecej ciemnoskorych pilkarzy ma ten problem,tak samo nie wyglad jest problemem bo taki Ronaldinho piekny nie był, był ciemnoskory a nawet wrogowie go kochali
8
a potem euro oraz igrzyska,a potem bedzie ze gubarsi i yamal podąża drogą kontuzji pedriego