2

po tytule liczyłem że stracili tego co biega z kartkami

3

z powrotu do zdrowia zawsze trzeba się cieszyć,a tym bardziej w przypadku tak wyjątkowego piłkarza z takim charakterem

18

ciary przeszły, piękny moment z opaską przy aplauzie i powrót naszej bestii, oby zdrowie dopisywało bo to bardzo ważny gracz dla całej Barcy który w pare minut po powrocie zrobił więcej pressingów niz de jong przez cały mecz

2

co by nie mówić,nie napisać o tym meczu to ta chwila i wejscie Gaviego jest ozdobą tego wieczoru

7

@4drian0 zima wsród pór roku jest odpowiednikiem Dawidowicza wśród najlepszych piłkarzy,po prostu nie pasuje do towarzystwa, zima to tylko dodatkowe opłaty na ogrzewanie,dodatkowa praca przy odśnieżaniu podwórka,chodnika czy szyb...max 2 tygodnie na okres świąt dla klimatu czy jakiś krótki wypad na ferie...za mało pozytywów do wad,Team Lato w 100%

9

Komentarz usunięty

1

@zodiak_10 zamiast thora i avengersów Darth Vader lepiej by pasował:D

9

faul i minimum żółta,stepel przelał sie na stope po piszczelu,sedzia tóż obok,na varze też ślepi jeśli nie grasz w białej koszulce,decyzja skandaliczna jak nasza gra do 30minuty

1

@blakkudium Deschamp

0

ma ktoś może link do hymnu realu z sedziami laliga? z góy dzięki za link

1

ludzie na bezrobociu więcej zrobią niż obecny zarząd zarabiając gruby hajs tak defacto za osłabienie kadry dla jednego transferu po układzie i pewnie z prowizją...jeszcze christensena nie zarejestrują to będzie grubo,dramat

0

Samu Omorodion piłkarzem FC Porto. Były już napastnik Atlético Madryt trafił do 30-krotnego mistrza Portugalii za 15 milionów euro, nabywając 50 procent praw ekonomicznych. Hiszpanie w 2025 i 2026 roku mogą odkupić zawodnika kolejno za 20 w 2025 lub 25 milionów euro w 2026 roku.

można dobry odkup załatwić?można...

24

zamiast męczyć sie z chłopem 2 lata, będziemy sie bujać rok dłużej...kolejny deal życia obecnego zarządu:DDD

8

Katarzyna Niewiadoma wygrywa kobiecy Tour the France o 3 sekundy...
BRAWO!!!

0

Oby nigdzie......

0

@TheNekro94 ta sama inaczej rekordy by sie nie liczyły,niestety zwykła pamięciuwa...jak azjatki zaczą trenować jak azjaci to polska do 10 lat zniknie z czołowki

0

Mam nadzieje że Deco nie kupi olmo i czasem na sprzedaż fermina potem za grosze nie wpadnie bo chłopak ładuje bramy grajać nawet przecietnie,troche jak bellingham w realu a my kupujemy drugiego pedriego za gruby hajs(chodzi o kontuzje) a skillem mu daleko a potem bedziemy grac 16-to latkami cały sezon

6

I cyk kolejna bombeczka Fermina:D i po co nam olmo? idźcie po Nico na pełnej !!!

15

Fermin z kolejną brameczką na igrzyskach:D

2

jak widze zidane na 4 miejscu i karima przed suarezem to wiem że kogoś mocno przygrzało tworząc ten ranking

4

tytuł newsa powinien być "Mbacke odpowiedzą Barcelony na zakontraktowanie Mbappe w Madrycie":D

0

"My kończymy jak zwykle z honorem z 1 punktem" - Dariusz Szpakowski... ważne że honor uratowany

11

@tristan87 mam nadzieje że jutro zrobi razem z drużyną prezent sobie i nam bo po prostu na to zasługuje:D

7

Diaz to jeździec bez głowy jak Barcelona pod rządami Xaviego, idealne dopasowanie...tylko Nico i to za połowe ceny!!!

2

łysy jak to łysy w uefie tylko kase liczy,tym razem od pSG,takiego faulu nie mógł nie widzieć

0

brać się za gre...

0

to zapchajdziura,ale za niską pensje nie ma się go co pozbywać,taka prawda

3

spalonego nie ma nie zależnie czy lewy dotknął piłki czy nie bo dotknięcie obrońcy nie było paradą na wśligu tylko zwykła nie udolnością...

4

u śmietankowych naprawde wierzą chyba w ten absurd o rasizmie...w samym realu połowa składu ciemnoskóra ale tylko jeden arogant i cham bo inaczej go nazwać sie nie da jest za swoje zachowanie atakowany,jak ktos go broni ma ewidentny problem z byciem obiektywnym(i nie mówie o smietankowych bo tam odklejka po całosci i nie przetłumaczysz) bo tu ewidentnie zadziałała zasada jak vinicius ludziom tak ludzie viniciusowi...mysle ze gdyby sie zaczał zachowywac jak trzeba to mimo przeraźliwej i odrażajacej twarzy ludzie by zamilkli w kilka miesiecy(i nie mowa tu o rasistach bo to typowy temat zastepczy samego sedna sprawy ktorej oczkiem jest zachowanie viniciusa) gdyby grał a nie tworzył chamskie i prowokacyjne zachowania wobec sedziow,kibiców czy samych pilkarzy to by sie tak nie działo,nie mowiac juz jak bardzo jest chroniony przez sedziow gdzie tylko w tym sezonie za swoje zachowanie 4-5 czerwieni powinien dostac ...tyle w temacie,na ten moment nie ma obrony na swoje zachowanie ,zamilknie,zacznie zachowywac sie jak trzeba i grac a nie szczekac i dalej bedzie temat rasizmu to sie zdziwie bo rasizmem przykrywana cała prawda jaki jest i dlaczego 1 na 1000 czy wiecej ciemnoskorych pilkarzy ma ten problem,tak samo nie wyglad jest problemem bo taki Ronaldinho piekny nie był, był ciemnoskory a nawet wrogowie go kochali

8

a potem euro oraz igrzyska,a potem bedzie ze gubarsi i yamal podąża drogą kontuzji pedriego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?