Messi1992
Dołączył/a: czerwiec 2010
Sławno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
https://www.fcbarca.com/110711-gdyby-var-nie-poprawial-bledow-sedziego-mistrzem-hiszpanii-bylby-real-madryt.html tyle w temacie błędów sędziowskich a biali dalej będą płakać że przez poprawienie raptem części błędów na ich korzyść przez var nie zostali mistrzem więc teraz płaczą i sieją propagandę już na starcie
3
Haha,wygrali może jeden mecz bez pomocy sędziów a teraz z pomocą propagandy jak za za czasów goebelsa chcą jeszcze więcej pomocy bo im ciężko....xdddddddddddd a tak mają się sędziowie w Hiszpanii https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2017/02/ref.png?strip=all&w=358
2
Bramka przechyliła szale na korzyśc francuza który był również pewny w obronie,Frankie tuż za nim a potem dośc duża luka
2
Widać że z dawnej marki przeglądu sportowego zostało niewiele widząc że brakuje np na liscie Ondrej Duda,Vadis Ofoe,Maor Melikson czy Artioma Rudnieva...równie dobrze mógłby się znaleźć Podolski który gra przeciętnie ale karierę zrobił za granicą ogromną,nie rozumiem tego rankingu ani teoche
1
Vitor Roque na 2-2...dzieje sie nie tylko u nas..oby strzelał tak u nas w brazylii...VEB!!!
0
Jeśli to prawda to trzeba było wiewieźć na lotnisko i dać znać że odwrotu nie ma choć pewnie to fikcja bo nawet araby na głowę tak raczej nie upadły aby 15mln za niego dawac
0
@DLFCB przypominaja mi się memy z Gretą Thunberg xddd
9
Beckham jaki wzruszony,chyba takich cudów odrazu się nie spodziewał:D
Pomyśleć że Leo nas wzruszał przez lata w FCB,mieliśmy szczęscie niesamowite...
8
Chłop prosto z wakacji zostaje królem strzelców i MVP zdobywając puchar z najgorszą drużyną ligi,to jest miazga i to tak od niechcenia...Leo król,cieszmy się póki gra nawet w tym Miami bo drugiego takiego prawdopodobnie za naszego życia ogladać nie będziemy...Król Footbolu!!!!
7
Ach ten Leo,ta liga na niego nie zasługuje...GOAT z kolejnym pucharem!!!! Prawie 6 a spać sie nie chce:D
5
Leo z pucharem i to z tak słabą ekipą,GOAT
3
sle wrypał okno...Bóg Footbolu nie podważalnie
1
@Herato Mikel Arteta
2
Klasyka Dembele...strzał w własną piętę:DDD
0
4*400 mieszane co Femke Bol fikła i Babiarz bankrutem :D
2
I niech ktoś powie że ta liga nie jest ustawiona pod białych...w tamtym roku nawet tworzyli tabele gdzie byliby mistrzami gdyby nie naprawianie błędów przez var który i tak jest ułomny i dalej pomaga białym...szkoda strzępić ryja,dla mnie to i tak cud że do błędu się przyznali...pytanie tylko czy zacznie się normalne sędziowanie w końcu czy standardowo zamiecione będzie to w kolejnych kolejkach pod dywan i Barcelona dalej będzie rżnięta a real dalej pchany przez sędziów do tytułów,niestety stawiam na to drugie,obym się mylił VEB!!!
4
@Herato Beckham????
12
Piękny opis a w skrócie petrodollary rządzą,bez nich to tylko pustynia bez żadnej tradycji czy piękna
4
To Messi,Messi,Messi z trybun,aż wracają stare wspomnienia:)
2
Niewykorzystane sytuacje sie mszczą,z Leo z przodu wszystko wygląda na prostsze...
1
Tak informacyjnie jakby komuś piwka na weekend brakowało to w Biedronce piwo 12+12 gratis w piątek i sobotę 11-12 sierpnia.
osobiście polecam
10
Bartosz Klebaniuk jest do wzięcia,młody,dobrze gra nogami i na przedpolu,do tego jego klub już odpadł z pucharów więc niech nie czekaja i biorą,będzie ostoją bramki na lata i nie za duże pieniądze: DDD
0
Lukaku nawet by lepiej bronił...co za babole to nie mam pytań
2
Brzmi rozsądnie o dziwo,oby wypalił na wypożyczeniu
2
Gdzie podpisać? A co do obrońców powinniśmy brać Arnau kosztem cancelo czy fresnedy
3
Ale on jest kuźwa odklejony...niszczy ligę i zwala na innych,nie dość że bartomeu nas dobijał to teraz ten parodysta...kiedy są nowe wybory aby go usunąć z funkcji La ligi aby jeszcze ja jakoś uratować?Tebas OUT!!!!!
17
Chłop aż się za głowę złapał po bramce Leo z wolnego,oni dopóki Leo nie dołączył chyba nie wiedzieli że tak można,asysta Alby jak za czasów Barcy gorzej że w lidze już małe szanse na awans do play-off mają,choć widać że z Leo wszystko jest możliwe,aż chce się oglądać a Leo to prostu GOAT na którego MLS nie zasługuje,o ile kto kolwiek zasługuje
0
0
jak wypali to odkupimy za 30mln z czego,40 procent tej kwoty wraca do nas czyli sprzedajemy za 8 a jesli wypali możemy odkupic za 18mln tak defacto(30mln -12mln*40%),nawet za 30mln jeśli te 40% nie wchodzi przy naszym odkupie(bo niewiem jak to działa), więc tragedii nie ma,o ile wypali,wszystko w jego nogach i głowie aby coś udowodnić więc nie nazwałbym tego złym transferem jeśli nie ma dla niego obecnie miejsca w klubie to szkoda aby sie marnował,wiec narazie mamy zarobek za wychowanka,nie duzy fakt,ale pewny a w Porto duża możliwość pierw rozwoju a potem powrotu do nas...czas pokaże,transfery młodych to często loteria i uważam że deal jest rozsądny dla obu stron na ten moment
1
Niech go kuźwa e końcu zamkną i doczepią łatkę pedofila aby się nim tam zajęli w kiciu