Messi1992
Dołączył/a: czerwiec 2010
Sławno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gikiewicz poszalał:DDD
https://pliki.meczyki.pl/video/636c173fa3620.mp4
0
Arsenal,Totki i Chelsea poza EFL Cup...Liverpool remisuje...grubo jak na 1/16 finału:DDD
1
Big Sam i jego Lecce pokonuje 2:1 Atalante Bergamo!!!
2
Utalentowany chłopak spokojnie mógłby grać na lewej stronie w środku,warunki fizyczne ma świetne,niestety o miejsce w składzie przy araujo,Kounde,ericu i christiensenie jeśli będą zdrowi nie będzie praktycznie żadnej,prawdopodobnie będzie go czekało wypożyczenie aby łapał minuty na wyższym poziomie niż 3liga,ale trzeba wierzyć że mu się uda
1
@barcu$ u nas podobne gadanie nie raz było,jest to oczywiście pierd...ale co zrobić,mój najlepszy kumpel to fan realu i wprost powiedział że w LM zostaliśmy wydyma...a w lidze nam się 4karne należały a było to przed meczem gdzie lewy spudlowal i wcale nie widział że takie Rayo czy osasuna grały lepiej z nimi niż z nami,są ludzie obiektywni i widzą że w tym sezonie Barca jest dyma...a real nie,z tego co pamiętam to gadaliśmy że lewy nie miałby jednej bramki po asyście balde bo był spalony ale ogólnie Barcelona jest w plecy a real w okolicach normy jeśli chodzi o sędziowanie a jeśli chodzi o grę,nikt się nie podkłada barcie,po prostu ego mają wywalone zbyt wysoko i pierdziele bzdury z czym kumpel się zgadza....ale jak ich brać na tym notatniku na poważnie skoro oni grającemu ogony camavindze davali goldenboya gdzie Gavi,bellingham,musiała i wirtz zjadali chłopa żywcem i byli wiodacymi postaci mocnych klubów nie zmiennikiem na 10-20minut,a tam uparcie że camavinga i camavinga bo wygrał LM,tyle że LM wygrywała masa grajków którzy nawet poważnej piłki nie powąchali ale z nimi dyskutować się nie da,oczywiście są obiektywni też ale czytając ich stronę szczególnie jak Barca gra to wygląda jak przedszkole które krzyczy że nie dostało takiej zabawki jakiej chcieli kompletnie nie znając zycia
16
Robi się z niego niesamowity dzik,jeszcze niech trochę wizji gry,przeglądu się douczyć i będzie top3na świecie spokojnie
2
@Krystian1588 Ramos jest poza skalą,na samym Messim z 5 zlapał a mógł więcej, rzeźnik...aż dziwne że Pepe tu nie ma
2
@Zoker haalanda też zabraknie także no
1
Jak pada niesłuszna bramka to nagle trenerzy ślepi się robią zamiast piętnować błędy skoro i tak już jest po meczu i nic nie straci się na tym
1
@shahman ustrzelił karetę naszych asów,pewnie grywa w pokera, nie 3kroli jak w Polsce z Sobieskim,chrobrym i Batorym na czele,taki mają klimat:D
2
@Przemek2323 Dziś to zrzutka na pampersy by się przydała czytając pier...nie na ich stronie:DDD
0
Notatnik już działa,dzieciaki poszły spać:DDDDD
VAMOS BARCA!!!!
Edit znowu error:D
0
Ale się teraz śmietankowi wkur... ;DDDD
0
https://www.transfermarkt.pl/atletico-madrid/startseite/verein/13/saison_id/2022
atletico ciekawie wygląda a ceny jak ceny,sa orientacyjne,nic wiecej
2
@Ojciec5tkidzieci z tego wychodzi że nasze szkoły uczą idiotów a ludzie są łatwowierni na propagande i mają wyprane mózgi do których żadne fakty nie trafią
w skrocie
https://zapodaj.net/61a28eed437f5.jpg.html
0
@Mario96w chwalenie kogoś a bycie stronniczym jak taki Iwanow czy inny to 2rozne sprawy...eleven nie jest katalońskie po prostu nie jest tak ustawiony na Madryt jak Polsatu z borkami,Iwanowmi itp których komentarzy w meczach Barcy czy realu słuchać się nie da
4
@Kessie tylko mats,a w przyszłym sezonie po odejściu amigosow powinien być pierwszym wyborem,innej opcji nie ma
9
Amerykański sen o Gruzińskim Maradonie:D https://www.meczyki.pl/sportbuzz/amerykanieiichwiedza/283508
0
Pique według asa będzie dziś grał???z emerytury wraca bo tak z nami źle?:D
1
@paweldunajecfcb tylko na meczach w których gramy padake
2
Smacznej kawusia w ten piękny wtorkowy ranek życzę... VAR MADRID oby tak dalej tracił punkciki a będzie coraz miłej...aż dziwne że sędzia nie dopomógł:D VEB!!!
11
Last Dance-Dzięki za wszystko Gerard!!!
0
cały bombelek...raz cudo pozniej 2-3 babole
0
można na spokojnie nie na pałe?można!!!
Oby tak dalej!!!
0
Dziecko by to strzeliło,jpd
0
Co Nowak dla rakowa na 5-1 władował:)
0
@MESSIah16 Jestem tego niemal pewien że topką się skończy jak machina Jurgena po mistrzostwach ruszy,bo to będzie jak nowy sezon po zimowych mistrzostwach
"You'll Never Walk Alone"
0
@MESSIah16
PL :
1. City
2. Arsenal
3. Liverpool
4. United
Serie A :
1. Milan
2. Napoli
3. Inter
4. Roma
Bundesliga :
1. Bayern
2. BVB
3. Lipsk
4. Eintracht
La Liga :
1. Barcelona
2. Real
3. Atletico
4. RSSS
1
Choupo-Moting od odejścia "Lewego":DD
https://pliki.meczyki.pl/big/424/63642f818a3fa.jpg
15
Oby nie pograł mimo że źle Urugwajowi nie życzę to powinni postawić na w pełni zdrowych a jeśli ma jechać na wakacje to niech nie jedzie w ogóle