Messi1992
Dołączył/a: czerwiec 2010
Sławno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@TheNekro94 niech zakłada i wnerwia ruskie ścierw... ile się da
9
Praca?a na co to komu?Rozkręcamy impreze!!!:D
2
@Uukasz_93 chłop nawet pytania zadać nie potrafi i nazywa się dziennikarzem...jpd...na La Rambli za darmo padają mądrzejsze pytania..xd
22
Ataki Bayernu bez Roberta w ataku:D
https://pliki.meczyki.pl/video/63282b12d818b.mp4
2
Brawo Polacy,wynik ponad stan...po meczu można powiedziec "nic się nie stało" i nabiera to dosłownego znaczenia...oby ten sukces jak i inne które Polscy sportowcy osiągneli nie zostały zmarnowane przez prezesów...
POLSKA BIAŁO CZERWONI!!!!
10
Riki PUĆ dziś 3 asysty dla Los Angeles zaliczył,wreszcie znalazł trenera który mu zaufał i odrazu widać efekty:D
1
nowi na murawie:D
https://pliki.meczyki.pl/video/63273bca9d180.mp4
3
Piękne zagranie przy karnym
5
Pięknt wolej w okno w Portugalii
https://pliki.meczyki.pl/video/632634594b331.mp4
2
co za walka!!!!co za efektowne zwyciestwo szpilki!!!!Wow,nie sądziłem że wygra z kontuzjowanym rywalem::::::D
Gala komedia:)
1
pierw biją sie jakies dziewczynki,pozniej jakies sebiki na oslep bijące co 2 slowo bluzgając,a teraz jeszcze karły gdzie karły najlepsze są wręcz komiczne:D
Mają rozmach:D
2
BARTOSZ ZMARZLIK MISTRZEM ŚWIATA!
A na piłkarsko,memik,karma obrońcy,symulka sie nie oplaciła:D
@takisobiektos ogarnij filmik,luknij obrońce i zrozumiesz,bramkarz go zachaczył a myślał że to przeciwnik i fiknął licząc na faul,czyli sie podłozył,normalnie by nie fiknął i stracili bramke,oczywista oczywistość
0
Polscy kopacze też potrafią,efektowny gol Fabiana Piaseckiego
https://pliki.meczyki.pl/video/6325f49e3c8bc.mp4
3
@Eto'o9 R10
Proszę
Te multimedia mogą zawierać nieodpowiednie treści. co w tym filmiku nie odpowiedniego?
25
Sławek nie odmawia:D
0
@LukaszFan Jaka liga taki lider,choc jest nadzieja że jednak Raków tytuł zdobędzie:D
0
Walka w budce...zaraz bedzie basen,wanna,kibel...kto to wymyśla?
2
@Roafson24 Lewy na tiktoku trenuje od lat taniec,bedzie miał okazje w El Classico:D spytny transfer Laporty z tym lewym aby wnerwić białych:)
8
wreszcie robia porządki jakieś,ale te bonusy powinni jeszczce bardziej doszlifować
27
Super tatuś:D
4
W niecałą godzinkę po pracy w pogoni na mecz Polaków:) https://zapodaj.net/9a4a660f087ee.jpg.html
3
@Lionel_Messi10 2 największe żywe legendy swoich sportów!!!Szacun dla obu panów maestro jest wskazany,brawo!
19
Sprawniejszy VAR niż w LM:D
12
Znowu brakło klasy...Reakcja dziewczyny bezcenna:D
1
@FC1899Barca ta lista jakas z tyłka,Cavani i Suarez nie grają w LM,mbappe nie jest 9tka...więc gdzie jest mental???to że strzela w lidze Europy to go skreśla?:D
0
Co za wylew z tym karnym...patologia jakaś w tym Lechu...rollercoster w Poznaniu XD
0
@SuperPatsonFCB Internet expoler załączony widze:::)
0
Miliard za noszenie ciuchów? Gdzie podpisać?:D
https://pliki.meczyki.pl/big/418/63235cee06b50.jpg
Ishak z bramką dla Lecha i odrazu gong na 1-1...hehe:))))
3
Widze ze jeden prezes lepszy od drugiego,Tebas zachowuje sie jak kur...drugi bawi sie z kur... A impreza i kaska leci...Fajnie się bawią w tej Hiszpanii :D
1
Mental gotowy mentalnie na LE,1 bramka i Messi wącha jego plecy...Return the King:D