Messi1992
Dołączył/a: czerwiec 2010
Sławno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Alonso wbijający na trening w Ukochanym Herbie:)
6
Już się morda cieszy,jedynie kare mogliby zwiększyc za to co odwaliły to mendy czy to z Neymarem czy w resztach aspektów w zarządzaniu klubem....przez dekade klub szedł na dno,jechał na tym co stworzył laporta pierw z Rijkardem a potem Guardiolą...powinni siedziec w pokoju bez klamek znacznie dłużej i oddać klubowi to co pokradli i to co zniszczyli.
2
wygląda jak pożegnanie,więc może te 20 mln wpadnie jesli odpali,jesli nie to bedziemy mieli problem z pozbyciem sie kolejnego graczy ktory poziomem do Barcy nie dorósł:(
0
@Xxxbarca4ever ogladałes mecz?satoransky nie widoczny,vesely przy ponitce czy slaughterze jak dziecko we mgle,dziś wlasnie te nasze indywidualnosci wygrały mecz,choć drużyna na plus,szkoda troche waczynskiego bo mielibysmy szanse o cos wiecej a tak boje sie ze po dobrym meczu pójdzie wpadka jakas i dobry wynik z Czechami niewiele da...obym się mylił i obyśmy zagrali jak na mistrzostwach świata gdzie walczylismy jak lwy mimo znacznie slabszego składu od np takiej Rosji
0
@arasz1819 Jasne nie tak dawno jeszcze komentował kadre czy lige polską więc raczej wiekszosc pełnoletich a może nawet i nie to pamieta...tobie pewie chodziło o komentowanie NBA w latach 90 z Włodkiem a nie ogólnie?
6
Polska wygrywa z Czechami na Eurobaskecie 99:84 w pierwszym meczu mistrzostw
Brawo Polacy!!!
10
Saga transferowa z De Jongiem w roli głownej:)
0
@Emhyr Wiezienie to mało,skonfiskować im majątki na poczet strat jakie zrobili Barcelonie...
kradli to niech oddają,w końcu zlodzieja okraść się nie da:)
6
Ronaldo nie ma życia w internetach,wszędzie szydera:)
5
koniec wielkiego sprzatania po nieudaczniku bartomeu i wielkich transferow w tym pierwzego polaka...teraz czekac na sewille,pilzno itp i pokazac co sie potrafi
alemany top w drugim okienku z rzedu...Jedziemy po puchary!!!!
0
Predzej jakiegos typa pokroju solera z valencii sciagna bo w valencii widac ze zapchali srodek pola aby byc gotowym na jego odejscie niz bernardo itp...nie ma co sie cudow spodziewac
ok,dopiero z roboty wrociłem i nadrabiam braki,myslalem ze jescze nie było oficjalki:)
0
@Lionel_Messi10 jesli mialby isc za free to go zostawic a nie szukac kogos na ostatnia chwile bo bedzie mniej zarabiał...
0
@macio_944 stawiać braitweita i mingueza na jednym poziomie to obraza,dla mingueza zrobił swoje jako wychowanek i odszedł...może jeszcze coś zarobimy z przyszlego transferu
0
@mateusz1989VeB to by była większa bomba niż w hiroszimie i nagasaki,precz z mentalem!!!
2
tylko niech tu nigdy nie wraca darmozjad
0
Fajnie że robimy porządki bez świetych krów,choc czuje ze obecba sytuacja ma zmobilizowac albe....tak czy siak idzie to w dobrym kierunku,oby jak najlepszym:)
1
@masq kante za free do wzieia za rok
0
https://zapodaj.net/66c74196182df.png.html
a już miałem nadzieje że po cichaczu naszego Nazario gdzie opchneliśmy:(
0
Oby dostawał jak najwięcej szans szans za wypalonego przez lata bez zastępstw Albe a mozemy wiele zyskać na kolejnym produkcie z La Masii...Brawa za danie szansy...oby tak dalej!
2
Jak ma płakać że nie gra bo jest po prostu to oddać byleby nie szkodził klubowi od środka,a jak chce grać to niech zaciśnie zęby,zapierdziela na treningach i wątpie aby nie dostawał minut jeśli będzie lepszy od reszty bo Xaviemu będzie zależeć na wynikach i będzie grywał możliwie najlepszą kadrą z rotacjami...
Fochać to mógłby mięc gdyby zasługiwał a nie grał a nie gdy jest się 8-9 w kolejce do gry w pomocy i płacz ze nie gra w systemie z 4 pomocnikami
0
@FcBarcelona35 krytyka może iść w parze w sparciem,bo nalezy mowic jak jest źle,co do hejtu pełna zgoda...choć w pełni potrafie zrozumieć hejt Bartka i reszty którzy niszczyli klub więdząc o tym
0
https://zapodaj.net/bf4fba6bd76e0.png.html
gdyby jeszcze chelsiaki nie straciły bramki to nieźle poszło:)
0
city 2-2,szybko odrabiają
1
Chelsa 2-0 w dziesiątke...2 brama wakacyjnego sterlinga
0
7 do jaja,0 kontaktu salaha,firminio 2 bramy i 3 asysty,dzień konia
1
city łapie kontakt 1-2,Bernardo z Bramką
1
chelsea 1-0......strzelcem wracający z wakacji sterling
0
@brzucho 3/4 klubów ekstraklasy możnaby było za niego kupic albo i wiecej:)
1
Nareszcie........
0
@Deviler nie robie na szefa tylko na siebie,ale mniejsza
co do reszty,sponsor oplacił nagłosnienie sprawy,może dzieki temu zarobił dużo może nie ale tego nie powtorzy...wygrać by nie wygrał,nie był wstanie dalej rywalizować dlatego został wcofany i szarzujac głownie na rowerze zdzierajac jak to mówił on "jaja do krwi",wiadome było ze nie da rady i cyk wszystko potwierdziło sie po kilkunastu kilometrach biegu.Głownym celem było nagłosnienie jego osoby i widać w jakim celu.
Jesli kogos uraziłem ze nazwałem go pozerem lub napisaniem poprzedniego postu to mi przykro,po prostu odnioslem sie do czego dązył że nagle było o nim tak głosno mimo że o jego poprzednich wugranych nic nie nie pisano...