0

@kuz akurat atletic jak nie chce to nie sprzedaje a jak musi sprzedaje ekstremalnie drogo bo jest dobrze zarzadzany,ma mocno dodatnie salda a zastepcy wsrod baskow ciezko im szukac...to nie bayern ktory tracac lewego moze sciagnac mane z senegalu czy delighta z holandii...tam to inaczej działa

0

https://www.meczyki.pl/sportbuzz/niezlegopilkarzazgarnalmanchesterunited/277596

taktyka Manchesteru nie do przeskoczenia,ale żeby brać rabbiota za 20mln? pobija transfer bratweita takimi transferami...

0

@Pilka_jest_okragla jego podejscie patrzac na reszte tez wzorowe nie jest ale za proby szantazu czy tez za tych niepełnosprytnych którzy go wyzywają mi po prostu wstyd nie zależnie od tego czy chce czy nie chce obnizyc pensji bo ma do tego prawo

0

@hayek to sport zespołowy,jak ekipa gra dno to i pilkarz na jego pozycji sam meczu nie wygrywa...w obecnej Barcelonie,zwlaszcza jak busi odejdzie za rok de jong bylby kluczowy,niestety ale to zachowanie klubu wobec niego jest chore nie na odwrot,sa zobowiazania w obie strony a klub go zastrasza jak gangster mimo iz nie powinien i zadna gadka o minimalizowaniu pensji nie tlumaczy zachowania wobec niego...znajac zycie nagonka w prasie jest masakryczna a on sam chetnie poszedl by na ustepstwa ale nie skrajne a proba szantazu tu nie pomoze...

0

dla dobra klubu powinien byc jakis konsensus,najlepiej z podpisaniem nowego kontraktu na normalnych warunkach bo franki moze byc nam jak nie w tym to w przyszłym roku niezbedny bo ciezko bedzie o pozyskanie klasowego za dobra cene za busiego

2

@marcin62 takie persony ciężko nazwać kibicami,zwłaszcza że to nie odruch a reakcja na wiedzę którą znają od dosyć dawna,to poprostu debilizm

0

@AmigoBlancos bramka Iniesty z chelsea

1

@Striker odroczenie a redukcja to 2 różne sprawy

0

@Eto'o9 R10 w dzisiejszych czasach miałby problem szybkosciowy ze wzgledu na to ze miał rozne dlugosci nog,ale wtedy ich orał nieporownywalnie,widziałem filmy,filmiki i jednym słowem przerosl pele o głowe, bo hasał po boisku jak dzik w żółedziach a pele jak to pele wiekszosc bramek i przebyski geniuszu były po staniu w miejscu

1

@Qba2312 a z reguły brak jakielkowiek myśli nie licząć "kopnij,biegnij"

0

@HighestInTheRoom
Jeśli to prowokacja to pomin tekst ponizej...
nie zasługuje w żadnej skali na top 2,maradona messi cruif to inna skala,musiałbym być jego fanboyem aby dać mu top2 wyrzucając messiego czy maradone niżej od niego,stawiem na obiektywizm nie subiekcje i to gdzie kto gra...pamietam jak mały byłem jak wielbiłem raula i jego pierscien ale nie będe go za to wciskał gdzieś wysoko skoro nie zasługuje tak samo jak CR7 na top2...

1

Komentarz usunięty

5

Barca się wzmocniła i nagle machlojki...a spokojnie ok 12 karnych przy takich skrzydłach z działającym Varem by wpadlo a tak chcą nas zrobić w bambuko

1

@Kgorecki2500 widzac obecne zgranie w ekipach Psv faworytem

2

@natanvip umowa o prace a kontrakt to 2 rózne sprawy...co widać również po milionowych odprawach w "pracach" skarbu państwa itp...wedlug mnie powinno być wiecej zmiennych np 2mln podstawy dla takiego delikwenta np dembusia czy raphini,a kolejne 10 nawet w bonusach jak odpala to klub zarobi,jak nie to klub nie straci...

1

@Arkon Messi,Marodona na rowni wedlug mnie,trzeci cruif potem 4 Ronaldo(ten prawdziwy),5 garrinchia,6 pele,7platini,8beckenbauer,9-1....eusebio,kubala,puskas,di stefano,C ronaldo dopiero po nich,warto zwrocic tez uwage na ronaldinho ale on urzekl nas pod innym wzgledem i nie przez tyle lat co topke,mozna oczywiscie dorzucic tez Zidane,Nedveda,Neeskens,Best,van Basten,socrates,Mathaus,iniesta i wielu innych,gdyby patrzec nie na samą gre tylko na same nagrody to top3 byłoby messi,pele i c ronaldo,ale obiektywnie za samą gre nie zasluguja na stanie obok Leo gdyz ich ego zawsze było ponad drużyną co pewnie każdy potwierdzi czytając czy oglądając wypowiedzi takiego Pele czy obecnie ronaldo ktoremu bardziej zalezy na statach indywidualnych niz druzynie

0

@Kengo ale to tylko pokazuje przepaśc miedzy ich Liga mistrzów Ameryki polnocno srodkowej a ekipa ktora jest w topie w Europie i to nie w trakcie sezonu...

0

komentarz Pumy wyją ale jedynie z bólu,troche żal widząc ze mogą sie tylko bronic

1

dembus!!!!!!!!!

0

dawno nie widziałem 2 celnych strzałów dembusia z rzędu,w sumie przez caly tamten sezon nie wiem czy mu sie udało;)

0

asysta..........

0

@tkankowski liczba rozegranych meczy w Barcie?

2

@Zorrocule https://www.transfermarkt.pl/luka-jović/profil/spieler/257462 luka jovic,młody,zdolny wydali 60mln,ile zarobili na odejsciu?


0

@WisniaKala nie zaleznie od prasy ziarno prawdt jakies jest

0

@Czarny_ck ja cudów nie oczekuje,ale wiem że swoje nastrzela...skoro w kadrze potrafił strzelać bramki hiszpanii,szwecji czy niemcom mając za asystentów takiego puchacza to tu przy pedrim,gavi czy raphini swoje strzeli,nie mówie że tyle co w bayernie ale nie mamy też prawa tyle oczekiwać....2 sprawa jak porównywac lewego to raczej do grajkow jego pokroju ktorzy przychodzili na szpice jak luis suaraz itp ktorzy swoje strzelali choć nie ma co się łudzić,lewy cudotwórcą nie będzie obecnie musimy ludzić na monilit nie indywidualności(chyba że się ktoś wybije ponad obecy stan).

1

@Pawel13sz Jak ktoś oglądał suareza jeszcze wczesniej w ajaxie czy szczególnie w Liverpoolu to wie że pieknych bramek nastrzelał co nie miara

0

@FC1899Barca Po takim przywitaniu to spać przez tydzień bym nie mógł...fenomen

0

@MarioVeB! Lisek podobno poznał ich dość dobrze...spytaj

6

@Czarny_ck

luka jovic wydane 60mln i ile na nim zarobili?

sprzatanie po poprzednich zarzadach bedzie trwalo latami...nie rok czy dwa...a takie gadanie wygląda jak slaby troll w kierunku ludzi ktorzy wiedza jakie ciezkie zadanie przed nami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?