Messi1992
Dołączył/a: czerwiec 2010
Sławno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to mma to kabaret ladny...chlop ledwo zipie i ma sie bic z ojcem pokonanego,nastepnym razem pudziana mu dołoża aby więcej kasy zebrać?
10
Niedoceniany a robi duzo miejsca,walczy,znajduje miejsce,jesli w ciagu roku dojdzie skutecznosc i ominą go kontuzje bedzie z niego pociesza bo to naprawde dobry i wszechstronny grajek
1
@Encore Ajax ma kase,kupuja tanio,sprzedają drogo i gdy muszą,mądrze zarzadzają klubem a jak da się kogoś bogatego wydoić to to zrobią...
0
czyli szukamy zmiennika dla roberto nie kogoś do 1 składu tak to wygląda jak łatanie dziury i chec na wiekszy transfer z przodu(czytaj B silvy)
0
czyli przedluzamy i odraczamy na 10 lat i pensja w 2032 roku siegnie 20mln netto,czy co?sprawe trzeba jasno postawic i wybrac opcje a badz b,bez horendalnych pensji przenoszonych w czasie
0
@JarekS po szkolkach 90% talentow la masii przepada jesli w barcie b badz przyklad gaviego od razu w barcie czyli klubach dla doroslych sie ich nie uksztaltuje...'tworzzac" gotowy produkt,wie jak to wyglada od srodka na przykladzie klubow czy mo0dej reprezentacji....to ze ktos w juvenilu,benjzminzcch itp jest meg talentem nie znaczy ze dz rzde nzwet w barcie b co potwierdzaja m,in dzilania barcy b za czasow pepa....w szkolkach sa tylko surowce diamenciki ale nie malo z nich wchodzac w dorosły footbol staje sie brylantem a to wlasnie w barcieb/barcelonie w odpowiednim wieku sie one kstzatltuja,tworza nie odraz diament staje sie brylantem,byc moe nigdy nim nie bedzie:)
0
@ViscaBarca123 oby tylko wyprodukowala jakis graczy do 1 skladu glodnych gry,taki messi,iniesta czy puyol nowi by sie przydali
1
@Kgorecki2500 w nocy w łozku odwiedzał go dobry duch Kacperek?
1
@Deviler 70 baniek....tylko w Premier Leage to mozliwe
1
@MrPGG Iraole to powinni trzymac ile sie da bo bez niego za rok moze byc 2 liga
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Barcassiepale jeśli potrzebna ci atencja której ci brakowało to zawsze ją w internecie znajdziesz,ale pokazujesz tylko jak żałosny jestes,wiem że cie to bawi,mnie w sumie jeszcze bardziej cieszy twój ból 4 liter w potrzebie dowartosciowania sie obrażając innych tworząc urojone historie,bluzgając i obrażając kogo popadnie...wierz mi nawet fani twojego klubu się z ciebie smieja jesli czytają twoje wypociny...można kogoś nie lubić tak jak ja nie lubie realu,city,psg itp klubów ale mam wielu znajomych ktorzy takiemu realowi kibicują i tak jak barca rywalizuje sportowo z realem itp tak my sobie dogryzami ale umiemy zachowac rozsadek i szacunek ktorego jak widac ty z domu nie wyniosłes...wiec z całego serducha ci wsółczuje:)
1
@Wiktorek2002 Po prostu w realu jest nieudacznikiem i każdy go gnębi,to przez neta troluje ludzi zapominając że jest "nic nie znaczącym anoninem",olej go ciepłym moczem to będzie sie cieszył że wody grzać nie będzie musiał...
2
Jakby ktoś jeszcze narzekał że mamy cieżką grupe zamiast sie cieszyc ze mierzymy sie z najlepszymi dostepnymi a nie ogorami:)
Reakcja graczy Vicorii pilzno na trafienie do grupy z Barca,Bayernem i Interem:)
https://www.fangol.pl/view/342058/reakcja-pilkarzy-viktorii?barc
0
oby następnym razem role się odwrociły
0
Nie sądziłem że kiedykolwiek jeszcze BigSam będzie witany jak król...pewnie nie wiedzą w Lecce że tak jak król to będzie on siedział na tronie gdy reszta będzie musieć zapierdzielać...obym sie mylił:)
1
LR o losowaniu grup gada bądz czy polski zespół do 3 ligi europejskiej sie zakwalifikuje a my mamy mistrza świata w tetrisa ,czujmy sie dumnie,jesteśmy najlepsi w te klocki:)
0
Ja tam sie ciesze,grupa mi sie bardzo podoba,mecze bardzo ciekawe beda...do tego pilzna nie daleko jakby ktos chcial jechac,do monachium tez daleko nie jest,wiec tylko sie cieszyc,wyjsc z trudnej grupy sprawdzajac na co juz nas stac
VEB!!!!
1
jest grubo,ale trzeba grac swoje i nie patrzec sie na innych:)
0
@SinMistico dokladnie nawet ten sam kraj moglby byc losowany jeddynie wspolczynnikami zeby nie bylo 4 poteg w grupie...ale my mozemy sobie chciec,dla uefy liczy sie kasa....
0
widze loswania ładnie sa teraz pod roznymi wzgledami ustawiane
3
@michal26 3 bramkarz chyba w rezerwach ma grac,wiec tu akurat ryzyko mniejsze niz siedzenie gdzies w laliga na lawie...chyba że wpuszczą go w polę po tym jak rudego wczoraj objechał:)
0
@toszman to pokazuje tylko siłe ekstraklapy,chłop nie przebił sie na wschodzie ani w hiszpani,wrocil do polski i nagle wielka gwiazda ktora zainteresowanie lecha przemieniła na duzy kontrakt na 3 lata w piascie...do tego brak pucharow wiec 90 minut raz na tydzien o ile utrzyma forme i kasa na konto leci...a filmik dobry,zawsze mnie smieszył nie wazne co dodawali jak z tym zmarlym meksykaninem bez zebow co 3/4 wywiadu gadał sie smiejac,wiec ogołem sztos choc filmiki rakowa czy wisły plock ostatnie wydaje mi sie ze lepsze
0
@FCB24 błedem byla ucieczka z napoli,fajne miasta,dobra kasa i team w ktorym ładował bramki a mimo kontuzji prezes ktory w niego zawierzył,jak i trenerzy...marsylia pokazała ze najemnik musi grac a w neapolu był bardzo lubiany przed wymuszeniem transferu
2
@aro1 za darmo nawet oddać byle pensji nie płacic,nie mówmy już o sciencie fiction że coś za niego jeszcze dostaniemy...
2
Jakby ktoś do teraz nie rozumiał co jest wyznacznikiem cudu,niech wie że to wypozyczenie nie zależnie od warunków jest cudem nad cudy:)
Alemany top!
0
@czółkovsky No szarpałby no:)
9
Delle Alli w Besictasie,zjazd z gościa za którego dawano setki milionów euro do gościa wypychanego na obrzeża footbolu momentalny,nawet coutinho tak szybko nie upadł
1
@Emhyr ajax,barca,dortmund,celtic
4
Podsumuwując:
Auba>depay
karny z 4 liter
i ból że S.Roberto jest najelpszym PO w takim klubie jak Barca
Unzue,trzymaj się legendo Barcy!!!