0

szpital na camp nou otwierają dziś czy co?

0

O boże el capitano zmieniają

0

Auba>depay....to są właśnie te detale...

0

co za farfocel znowu...

0

No to niech Ansu nas rozkocha znowu swoją magią:)

1

no to teraz 2 połówka i zmiany...jedynie biedny Nazario czeka na trybunach ale i tak w prasie powie że gdyby grał to hatricka by strzelił i pieniądze się należa:)

0

@masq dobrze że nie z kochankiem

3

niech opchną depaya za 10 do tego manchesteru i Aube nam kuźwa zostają...Wierzę w ciebie United,działajcie tam na Old trafford

2

taki zmiennik od bramek na wage złota...aż szkoda że musimy kogoś wypnąć i padło na Aube...bo jest mu za co dziękować mimo tak krótkiego okresu u nas

0

@Culer_1906 kiedy ty ostatnio widziałeś nie licząc miejsca poboru pensji?

0

@Emhyr troche oddalił się...

0

@Kengo finlandia to nie skandynawia żebys tam wpiedzielu nie dostał za podszywanie sie pod vikingów:)

1

@Krystian1588 nie wolno zapomniec o samoboju jopa w ostatniej akcji sezonu która dała mistrzostwo Lechowi który strzelił bramke na wage zwyciestwa minute wczesniej


1

@ElTomas christanval z barcy

2

@HighestInTheRoom jak bramkarz to tylko Bonano:)

2

@siwy_cwaniak sam wziął sobie kontrakt?czy klub chciał go podpisać i podpisał...własnie nie robmy z niego Boga ale i Łajdaka...bo podpisał to co dostał,gdyby ktoś mu tego nie dał grałby gdzie indziej...więc trochę powagi bo to działa w 2 strony a co chwile zamiast napisać o Samie normalnie to nagonka że menda a klub lepiej od niego się nie prezentuje.

Co do pensji z 1,5 na 4,5 roku,jesli prawdą jest to co było podawane na początku roku to rozłożył penjse z lekkim bonusem,ale nie takim że w 1,5 roku miał 45mln zarobic to przy nowym kontakcie przez 4,5 roku zarobi blizej 50mln niz 90mln a i nie ma co ukrywac ze latwiej jest go wywalic czy nawet pokryc czesc wynagrodzenia i nie zaplacimy tyle co w 1,5roku na juz trzeba byloby dac nie mowiac ze bez rejestracji grajkow zimą mogłoby byc bardzo ciekawie bez bramek np Auby...bronic go nie chce bo podpisał kontrakt w primie a teraz sie leczy...ale jesli ktos jest winny konstrukcji kontraktów to klub nie gracz a teraz za to placi Barca wizerunkowo,przy sprzedazy kolejnych aktywow jak i przy rejestracjach nowych graczy

2

@siwy_cwaniak kontrakt który miał do 2023 bodajże który był kosmiczny rozłożył do 2026 więc podpisując ten kontrakt został 3 lata dlużej na niższej rocznej pensji przez co mogliśmy zarejestrować w styczniu bodajże Aubameyanga?czy też Ferrana,więc poszedł na ustępstwo pięniądze które zarobiłby w 1,5 roku rozłożył na 4,5 roku,więc można go krytykować ale poszedł Barcie na rękę czego taki Nazario mimo że ma mundial za pół roku a do tego czasu wakacje bez gry dalej trzyma się kurczowo pensji a z tego co widze jest jakas szansa że samu odejdzie na wypozyczenie a za rok jesli pogra to sie go opchnie i nawet nie zaplaci całego kontaktu ktorego przedluzył rozkladajac pesje na 3 kolejne lata nie dostajac wiecej kasy,wiec troche zejdzcie co niektorzy z graczy bo nikt nie kazał mu z maczeta nad glowa podpisywac kontaktu z Barca...a burdel po Barto nie zostanie posprzątany w 1-2 okienka a kilka-nascie lat...

1

@jacobFCB pytanie retoryczne...mnie to już wnerwiał sam wyraz jego twarzy

0

@The_Man chłop już nie domagał w realu a dostając taką emeryture jak w manchesterze nie mógł nie skorzystać gdzie zagra 40 meczy w sezonie a nie 60+ jak w Madrycie

0

@MaVii wiem,wiem że zdesperowane...problemem jest że u nas zdesperowani są gracze aby zostać u nas albo odejść po calej wypłacie

0

@barcelonaLM Nie wiarygodne to jest że taki Perez za casemiro 70mln wyciąga,cena z kosmosu

0

rok temu to rok temu...ale kuzwa nieprzyznanie nagrody za 2020 to kryminał o ile tego ze rok temu wygra messi za pierwsze pół roku i kadre szczegolnie szło sie spodziewać tak nie przyznanie nagrody za rozegrany sezon jest marnym tłumaczeniem FF,gdyby był Francuzem miałby minimum 2 a w tym roku do top10 max sie wbije

0

@Pawel13sz predzej 2 kompany szkoląc się w Anderlechcie

0

@Davvd Dostaną transport świezych ryb z nad Odry i węgla z Mozambiku w ramach pomocy od Tebasa za 5% praw telewizyjnych za kolejne 50lat

0

@Pogba Arsenal bez ligi mistrzow nie wydał kasy na glupoty...a w United co transfer to gorszy

0

@Culers Messiego,90 bramek w rok jedego grajka po ogladaniu ekipy która miał Koeman to byloby cos choc Magia Roniego kusi rownie mocno

2

@Qlimax86 Pirlo

1

@Sulimo Zsrr i Rosji choc wiem że to nie popularne co pisze...a tak z popularnych to hymn Brazylii zpadl mi w pamiec z meczow siatki

2

@J4no Trzeba mu wczasy nad Odrą załatwić w tym darmową kąpiel bo inaczej ci kłamcy z Pisu dalej będą szerzyć swoje wymysły bo to zwykli nieudacznicy którzy mówią to co im wygodnie

0

Amaral top.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?