Messi1992
Dołączył/a: czerwiec 2010
Sławno
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szpital na camp nou otwierają dziś czy co?
0
O boże el capitano zmieniają
0
Auba>depay....to są właśnie te detale...
0
co za farfocel znowu...
0
No to niech Ansu nas rozkocha znowu swoją magią:)
1
no to teraz 2 połówka i zmiany...jedynie biedny Nazario czeka na trybunach ale i tak w prasie powie że gdyby grał to hatricka by strzelił i pieniądze się należa:)
0
@masq dobrze że nie z kochankiem
3
niech opchną depaya za 10 do tego manchesteru i Aube nam kuźwa zostają...Wierzę w ciebie United,działajcie tam na Old trafford
2
taki zmiennik od bramek na wage złota...aż szkoda że musimy kogoś wypnąć i padło na Aube...bo jest mu za co dziękować mimo tak krótkiego okresu u nas
0
@Culer_1906 kiedy ty ostatnio widziałeś nie licząc miejsca poboru pensji?
0
@Emhyr troche oddalił się...
0
@Kengo finlandia to nie skandynawia żebys tam wpiedzielu nie dostał za podszywanie sie pod vikingów:)
1
@Krystian1588 nie wolno zapomniec o samoboju jopa w ostatniej akcji sezonu która dała mistrzostwo Lechowi który strzelił bramke na wage zwyciestwa minute wczesniej
1
@ElTomas christanval z barcy
2
@HighestInTheRoom jak bramkarz to tylko Bonano:)
2
@siwy_cwaniak sam wziął sobie kontrakt?czy klub chciał go podpisać i podpisał...własnie nie robmy z niego Boga ale i Łajdaka...bo podpisał to co dostał,gdyby ktoś mu tego nie dał grałby gdzie indziej...więc trochę powagi bo to działa w 2 strony a co chwile zamiast napisać o Samie normalnie to nagonka że menda a klub lepiej od niego się nie prezentuje.
Co do pensji z 1,5 na 4,5 roku,jesli prawdą jest to co było podawane na początku roku to rozłożył penjse z lekkim bonusem,ale nie takim że w 1,5 roku miał 45mln zarobic to przy nowym kontakcie przez 4,5 roku zarobi blizej 50mln niz 90mln a i nie ma co ukrywac ze latwiej jest go wywalic czy nawet pokryc czesc wynagrodzenia i nie zaplacimy tyle co w 1,5roku na juz trzeba byloby dac nie mowiac ze bez rejestracji grajkow zimą mogłoby byc bardzo ciekawie bez bramek np Auby...bronic go nie chce bo podpisał kontrakt w primie a teraz sie leczy...ale jesli ktos jest winny konstrukcji kontraktów to klub nie gracz a teraz za to placi Barca wizerunkowo,przy sprzedazy kolejnych aktywow jak i przy rejestracjach nowych graczy
2
@siwy_cwaniak kontrakt który miał do 2023 bodajże który był kosmiczny rozłożył do 2026 więc podpisując ten kontrakt został 3 lata dlużej na niższej rocznej pensji przez co mogliśmy zarejestrować w styczniu bodajże Aubameyanga?czy też Ferrana,więc poszedł na ustępstwo pięniądze które zarobiłby w 1,5 roku rozłożył na 4,5 roku,więc można go krytykować ale poszedł Barcie na rękę czego taki Nazario mimo że ma mundial za pół roku a do tego czasu wakacje bez gry dalej trzyma się kurczowo pensji a z tego co widze jest jakas szansa że samu odejdzie na wypozyczenie a za rok jesli pogra to sie go opchnie i nawet nie zaplaci całego kontaktu ktorego przedluzył rozkladajac pesje na 3 kolejne lata nie dostajac wiecej kasy,wiec troche zejdzcie co niektorzy z graczy bo nikt nie kazał mu z maczeta nad glowa podpisywac kontaktu z Barca...a burdel po Barto nie zostanie posprzątany w 1-2 okienka a kilka-nascie lat...
1
@jacobFCB pytanie retoryczne...mnie to już wnerwiał sam wyraz jego twarzy
0
@The_Man chłop już nie domagał w realu a dostając taką emeryture jak w manchesterze nie mógł nie skorzystać gdzie zagra 40 meczy w sezonie a nie 60+ jak w Madrycie
0
@MaVii wiem,wiem że zdesperowane...problemem jest że u nas zdesperowani są gracze aby zostać u nas albo odejść po calej wypłacie
0
@barcelonaLM Nie wiarygodne to jest że taki Perez za casemiro 70mln wyciąga,cena z kosmosu
0
rok temu to rok temu...ale kuzwa nieprzyznanie nagrody za 2020 to kryminał o ile tego ze rok temu wygra messi za pierwsze pół roku i kadre szczegolnie szło sie spodziewać tak nie przyznanie nagrody za rozegrany sezon jest marnym tłumaczeniem FF,gdyby był Francuzem miałby minimum 2 a w tym roku do top10 max sie wbije
0
@Pawel13sz predzej 2 kompany szkoląc się w Anderlechcie
0
@Davvd Dostaną transport świezych ryb z nad Odry i węgla z Mozambiku w ramach pomocy od Tebasa za 5% praw telewizyjnych za kolejne 50lat
0
@Pogba Arsenal bez ligi mistrzow nie wydał kasy na glupoty...a w United co transfer to gorszy
0
@Culers Messiego,90 bramek w rok jedego grajka po ogladaniu ekipy która miał Koeman to byloby cos choc Magia Roniego kusi rownie mocno
2
@Qlimax86 Pirlo
1
@Sulimo Zsrr i Rosji choc wiem że to nie popularne co pisze...a tak z popularnych to hymn Brazylii zpadl mi w pamiec z meczow siatki
2
@J4no Trzeba mu wczasy nad Odrą załatwić w tym darmową kąpiel bo inaczej ci kłamcy z Pisu dalej będą szerzyć swoje wymysły bo to zwykli nieudacznicy którzy mówią to co im wygodnie
0
Amaral top.....