Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan9 Stary to jest Robercik, a nie chłop w wieku 32 lat xD
15
Niech żyje Robercik i pan Negreira
1
Jakby piłka się odbiła do Ferrana to bankowo jeszcze by kontra poszła
0
@Arden Dokładnie bandycki faul i sędzia się teraz ośmieszył
0
Co jest kurwa xDD Ten Negreira to Nas będzie nie mało kosztował za tą decyzję
2
@norbi77 Tak, uważam że wszelkie tego typu faule taktyczne i inne celowe zagrania ręką powinny skutkować czerwoną w momencie gdy zapowiada się akcja z dużym potencjałem, a w praktyce istnieje przyzwolenie na łamanie fair play bo wymieniasz faul taktyczny na żółtą kartkę
1
@Cochise A to dawno było to nie pamiętam, ale chyba normalnie na patelni podsmażone z wodą po ugotowanym makaronie
2
@Cochise Jadłem i mimo że lubię pikantne to nie było to przyjemne, to już naprawdę trzeba mieć wyrobioną odporność na ostre żeby się tym delektować, a takie x3 to chyba jedynie pod czelendże
0
@Pedri16Future Oby tylko nasi piłkarze nie wyszli z takim piczowatym nastawieniem
0
@TR3YWAY Dołóż se ten rumuński i hip trusty też można żeby ta dupa się trochę robiła, odwodzenie nóg na maszynie też czasem nie zaszkodzi tak samo jak przywodzenie, bo nikt praktycznie przywodzicieli uda nie trenuje, a co parę tygodni chociaż warto. Jak maszyny nie ma to można kopenhaskie przywodzenia porobić na ławce
5
@Luciano99 Odkąd Luciano Studios zainwestowało w Kess AI to poziom memów wzrósł co najmniej kilkukrotnie
0
@Sulimo Ja dalej nie dojrzałem do tego smaku, no totalny szajs imo
2
@Kgorecki2500 Gry z dzieciństwa już takie są że można ogrywać milion razy i dalej dobrze się bawić
3
@JimMorrisonFCB Ja tam widzę tylko jednego, z mikrofonem w ręku i kijem w tyłku
1
@damian16161212 Jeden tatuaż se zrobić nie więcej, bo potem człowiek jak brudnopis będzie wyglądał i tylko kasy niepotrzebnie się na to wyłoży
4
@Arden W końcu przyszły Goat
4
@Kgorecki2500 Piękny podcierak do tyłka, wielokrotnego użytku
3
@macio_944 No żryj to kurła bo się zmarnuje zaś będę musiała wyrzucić !!
0
@bartekvisca Ja przeważnie też nie mam mimo solidnego treningu, ale 2 tygodnie nie były robione bo tutaj siłka zamknięta z powodu remontu, tu w górach byłem, no i podejrzewam że po takim czasie może się coś tam pojawić hah zobaczymy
1
@bartekvisca Ja dzisiaj nogi robiłem, a była od nich przerwa więc podejrzewam że jutro będę się czołgał
10
@Lanosss Twojej zmieniać nie będę jest okej
9
Moja coś narzeka że idę na siłownię zamiast do Kościoła, przecież na siłowni też jest modlitewnik
1
@draxidox Paczkomat posiada jakieś specjalne skrytki na chińczyków? Podejrzewam że w takowej obowiązkowo zaparzacz do herbaty
1
@heniusss Topowy numer, Ostry to jeden z niewielu madryciaków którym należy się szacunek
1
@TR3YWAY Te białe pitne to są totalne kozaki. Ludzie płaczą że dużo cukru, ale pod masę jak znalazł, no i przede wszystkim są pyszniutkie
0
@TR3YWAY Z Piątnicy, no bo skąd
1
@macio_944
GTA San Andreas
Gothic 2 Noc Kruka
Archolos: Kroniki Myrtany
Wiedźmin 3
Red Dead Redemption 2
Assassin's Creed 2 (Tutaj w sumie 9,5 za gorszy gameplay niż w następnych częściach, ale fabuła i soundtrack nadrabia)
Assassin's Creed Black Flag
1
@Marusek Nie trenerem tylko wice trenerem
1
@lajcior Tu nie ma co komentować to trza dzwonić na prokuraturę
0
@BorzyKrzys Ja nie rozumiem fenomenu narzekania że raz do roku jakiś film puszczają w tv podczas gdy żyjemy w czasach gdzie mamy dostęp do setek różnych kanałów i do tysięcy różnych filmów i seriali w serwisach streamingowych