1

@Kapitan9 Stary to jest Robercik, a nie chłop w wieku 32 lat xD

15

Niech żyje Robercik i pan Negreira

1

Jakby piłka się odbiła do Ferrana to bankowo jeszcze by kontra poszła

0

@Arden Dokładnie bandycki faul i sędzia się teraz ośmieszył

0

Co jest kurwa xDD Ten Negreira to Nas będzie nie mało kosztował za tą decyzję

2

@norbi77 Tak, uważam że wszelkie tego typu faule taktyczne i inne celowe zagrania ręką powinny skutkować czerwoną w momencie gdy zapowiada się akcja z dużym potencjałem, a w praktyce istnieje przyzwolenie na łamanie fair play bo wymieniasz faul taktyczny na żółtą kartkę

1

@Cochise A to dawno było to nie pamiętam, ale chyba normalnie na patelni podsmażone z wodą po ugotowanym makaronie

2

@Cochise Jadłem i mimo że lubię pikantne to nie było to przyjemne, to już naprawdę trzeba mieć wyrobioną odporność na ostre żeby się tym delektować, a takie x3 to chyba jedynie pod czelendże

0

@Pedri16Future Oby tylko nasi piłkarze nie wyszli z takim piczowatym nastawieniem

0

@TR3YWAY Dołóż se ten rumuński i hip trusty też można żeby ta dupa się trochę robiła, odwodzenie nóg na maszynie też czasem nie zaszkodzi tak samo jak przywodzenie, bo nikt praktycznie przywodzicieli uda nie trenuje, a co parę tygodni chociaż warto. Jak maszyny nie ma to można kopenhaskie przywodzenia porobić na ławce

5

@Luciano99 Odkąd Luciano Studios zainwestowało w Kess AI to poziom memów wzrósł co najmniej kilkukrotnie

0

@Sulimo Ja dalej nie dojrzałem do tego smaku, no totalny szajs imo

2

@Kgorecki2500 Gry z dzieciństwa już takie są że można ogrywać milion razy i dalej dobrze się bawić

3

@JimMorrisonFCB Ja tam widzę tylko jednego, z mikrofonem w ręku i kijem w tyłku

1

@damian16161212 Jeden tatuaż se zrobić nie więcej, bo potem człowiek jak brudnopis będzie wyglądał i tylko kasy niepotrzebnie się na to wyłoży

4

@Arden W końcu przyszły Goat

4

@Kgorecki2500 Piękny podcierak do tyłka, wielokrotnego użytku

3

@macio_944 No żryj to kurła bo się zmarnuje zaś będę musiała wyrzucić !!

0

@bartekvisca Ja przeważnie też nie mam mimo solidnego treningu, ale 2 tygodnie nie były robione bo tutaj siłka zamknięta z powodu remontu, tu w górach byłem, no i podejrzewam że po takim czasie może się coś tam pojawić hah zobaczymy

1

@bartekvisca Ja dzisiaj nogi robiłem, a była od nich przerwa więc podejrzewam że jutro będę się czołgał

10

@Lanosss Twojej zmieniać nie będę jest okej

9

Moja coś narzeka że idę na siłownię zamiast do Kościoła, przecież na siłowni też jest modlitewnik

1

@draxidox Paczkomat posiada jakieś specjalne skrytki na chińczyków? Podejrzewam że w takowej obowiązkowo zaparzacz do herbaty

1

@heniusss Topowy numer, Ostry to jeden z niewielu madryciaków którym należy się szacunek

1

@TR3YWAY Te białe pitne to są totalne kozaki. Ludzie płaczą że dużo cukru, ale pod masę jak znalazł, no i przede wszystkim są pyszniutkie

0

@TR3YWAY Z Piątnicy, no bo skąd

1

@macio_944
GTA San Andreas
Gothic 2 Noc Kruka
Archolos: Kroniki Myrtany
Wiedźmin 3
Red Dead Redemption 2
Assassin's Creed 2 (Tutaj w sumie 9,5 za gorszy gameplay niż w następnych częściach, ale fabuła i soundtrack nadrabia)
Assassin's Creed Black Flag

1

@Marusek Nie trenerem tylko wice trenerem

1

@lajcior Tu nie ma co komentować to trza dzwonić na prokuraturę

0

@BorzyKrzys Ja nie rozumiem fenomenu narzekania że raz do roku jakiś film puszczają w tv podczas gdy żyjemy w czasach gdzie mamy dostęp do setek różnych kanałów i do tysięcy różnych filmów i seriali w serwisach streamingowych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?