Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koniczila Nie bo z rana na siłownię i pasuje się wyspać, a alko jednak mocno jakość snu zaburza
2
@macio_944 OTO JEST DZIEŃ KTÓRY DAAAŁ NAM PAN !!!!
1
@damian16161212 Feliz cumpleaños
6
@Gibbon_FCB No chyba każdy tak ma, magia kibicowania, od skrajności do skrajności jeśli chodzi o emocje, byle tylko później nad sobą panować i nie wyzywać naszych piłkarzy, bo niektórzy to prezentują sobą konkretne upośledzenie
0
@4drian0 Muszę wrócić do jedynki i ją skończyć w końcu, całkiem fajna gra, ale człowiek jak raz jakąś grę porzuci na chwilę i za inne się weźmie to potem ciężko wrócić xD
1
@Frimpong Anda paja łoło
1
¿Se puede? ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ
1
@Bykunn Albo Lizbona po prostu ^^
1
@Pawel13sz Uszaty nie będzie grał?
1
@Pawel13sz Mamy jeszcze Erica
0
@gaucho104 de Jong zamiast Gaviego, Fermin zamiast Olmo i może być
4
@Tuc W końcu jakiś rozsądny typ
9
@Bykunn Chyba Ci umknął jeden szczegół
5
@Czyhrynski Witamy zatem kibica PSG
4
@NeroTFP1 Rodzinie i najbliższym przyjaciołom jedynie, komuś mniej zaufanemu maksymalnie jakieś drobne, a jak nie odda sam z siebie to przynajmniej wiadomo żeby taką osobę na przyszłość zlewać ciepłym moczem
2
@lajcior Oni zawsze rozkładają nogi, ale co z tego jeśli na przeciwko jest impotent
2
@JimMorrisonFCB Do gryzienia trawy to przydałaby się jakaś koza, ale na szczęście mamy przyszłego Goata
0
@LukaszFan Bukmacher daje ok 30% szans na awans Barcy, jeśli uważasz że mamy tylko 10-15 to stawiaj na Atleti, bo to spora różnica, ale osobiście nie polecam bo uważam że mamy jakieś 25% szans
0
@Pedri16Future Co Ty opowiadasz xD
2
@Sysia11 Jeśli nie awansujemy, ale Alvarez strzeli kolejnego gola to będziesz spełniona?
0
@Kamiloza91 Jaka nuda właśnie fajnie zobaczyć jak Arsenal, który już miał praktycznie mistrzostwo znowu się sfrajerzy i tym razem naprawdę koncertowo
3
Virgil z golem :)
0
@NeroTFP1 To mi się podoba, oby tak dalej, a zajmiesz pan wysokie stanowisko w Zjednoczeni Przeciwko Ambasadzie
1
@Kgorecki2500 Przeważnie w takich grach gdzie masz ograniczony save to masz dwie opcje "zapisz" albo "zapisz i wyjdź z gry" i ta druga opcja pozwala Ci po prostu wyjść z gry i wrócić nie korzystając z przewagi zapisu, a ta pierwsza no to wiadomo masz przewagę powrotu do tego miejsca z zapisu jak zaliczysz jakiś fail i to już masz limitowane
2
@esem91 No mając 12 pkt przewagi nad zagrożeniem gry w LM to mogli sobie pozwolić
1
@Sulimo Ja Farkraje ponadrabiam chyba dopiero jak wszystkie asasyny przejdę i jeszcze parę innych gierek. Czyli trochę mi zejdzie xD
0
@Sulimo Odpaliłem kiedyś piątkę jeszcze chyba na Xbox one i pamiętam jak się jarałem właśnie grafą. Ale ostatecznie znudziła mi się i daleko nie zaszedłem, może jakby polskie napisy były to by się przyjemniej grało, a tak to mimo że człowiek ogarnia nawet angielski to jednak nie to samo
2
@PatrychoO Nie grałem, ale mignęła mi na fejsbuku recenzja wulgarnego i chyba nigdy w takie gówno nie grał xD
2
@Ilka No kaleka
4
Zarządzanie kadrą fatalne, kadrą La bamby rzecz jasna i na miejscu elementa bym pousuwał frajerów siejących ferment, dobrze jest i jedziemy materace we wtorek !!!!