0

@koniczila Nie bo z rana na siłownię i pasuje się wyspać, a alko jednak mocno jakość snu zaburza

2

@macio_944 OTO JEST DZIEŃ KTÓRY DAAAŁ NAM PAN !!!!

1

@damian16161212 Feliz cumpleaños

6

@Gibbon_FCB No chyba każdy tak ma, magia kibicowania, od skrajności do skrajności jeśli chodzi o emocje, byle tylko później nad sobą panować i nie wyzywać naszych piłkarzy, bo niektórzy to prezentują sobą konkretne upośledzenie

0

@4drian0 Muszę wrócić do jedynki i ją skończyć w końcu, całkiem fajna gra, ale człowiek jak raz jakąś grę porzuci na chwilę i za inne się weźmie to potem ciężko wrócić xD

1

@Frimpong Anda paja łoło

1

¿Se puede? ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ

1

@Bykunn Albo Lizbona po prostu ^^

1

@Pawel13sz Uszaty nie będzie grał?

1

@Pawel13sz Mamy jeszcze Erica

0

@gaucho104 de Jong zamiast Gaviego, Fermin zamiast Olmo i może być

4

@Tuc W końcu jakiś rozsądny typ

9

@Bykunn Chyba Ci umknął jeden szczegół

5

@Czyhrynski Witamy zatem kibica PSG

4

@NeroTFP1 Rodzinie i najbliższym przyjaciołom jedynie, komuś mniej zaufanemu maksymalnie jakieś drobne, a jak nie odda sam z siebie to przynajmniej wiadomo żeby taką osobę na przyszłość zlewać ciepłym moczem

2

@lajcior Oni zawsze rozkładają nogi, ale co z tego jeśli na przeciwko jest impotent

2

@JimMorrisonFCB Do gryzienia trawy to przydałaby się jakaś koza, ale na szczęście mamy przyszłego Goata

0

@LukaszFan Bukmacher daje ok 30% szans na awans Barcy, jeśli uważasz że mamy tylko 10-15 to stawiaj na Atleti, bo to spora różnica, ale osobiście nie polecam bo uważam że mamy jakieś 25% szans

0

@Pedri16Future Co Ty opowiadasz xD

2

@Sysia11 Jeśli nie awansujemy, ale Alvarez strzeli kolejnego gola to będziesz spełniona?

0

@Kamiloza91 Jaka nuda właśnie fajnie zobaczyć jak Arsenal, który już miał praktycznie mistrzostwo znowu się sfrajerzy i tym razem naprawdę koncertowo

3

Virgil z golem :)

0

@NeroTFP1 To mi się podoba, oby tak dalej, a zajmiesz pan wysokie stanowisko w Zjednoczeni Przeciwko Ambasadzie

1

@Kgorecki2500 Przeważnie w takich grach gdzie masz ograniczony save to masz dwie opcje "zapisz" albo "zapisz i wyjdź z gry" i ta druga opcja pozwala Ci po prostu wyjść z gry i wrócić nie korzystając z przewagi zapisu, a ta pierwsza no to wiadomo masz przewagę powrotu do tego miejsca z zapisu jak zaliczysz jakiś fail i to już masz limitowane

2

@esem91 No mając 12 pkt przewagi nad zagrożeniem gry w LM to mogli sobie pozwolić

1

@Sulimo Ja Farkraje ponadrabiam chyba dopiero jak wszystkie asasyny przejdę i jeszcze parę innych gierek. Czyli trochę mi zejdzie xD

0

@Sulimo Odpaliłem kiedyś piątkę jeszcze chyba na Xbox one i pamiętam jak się jarałem właśnie grafą. Ale ostatecznie znudziła mi się i daleko nie zaszedłem, może jakby polskie napisy były to by się przyjemniej grało, a tak to mimo że człowiek ogarnia nawet angielski to jednak nie to samo

2

@PatrychoO Nie grałem, ale mignęła mi na fejsbuku recenzja wulgarnego i chyba nigdy w takie gówno nie grał xD

2

@Ilka No kaleka

4

Zarządzanie kadrą fatalne, kadrą La bamby rzecz jasna i na miejscu elementa bym pousuwał frajerów siejących ferment, dobrze jest i jedziemy materace we wtorek !!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?