Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kundee Do tych co koledzy wymienili (z nich głównie poleciłbym TLoU i Wiedźmina 3) to dodałbym:
-Seria Assassin's Creed zaczynając od Ezio Collection, najlepiej by było od jedynki zacząć żeby poznać początek fabuły, ale raz że nie ma tego na konsole (chyba że jakieś stare), a dwa to gameplay strasznie toporny i by mogło nie zachęcić
- Trylogia GTA czyli GTA3, Vice City i San Andreas
-Trylogia Mafia Definitive Edition
1
@takisobiektos No oby
0
@xvcWinterSoldier Aha no i oczywiście wszystkie kratki z nawiewów otwórz i ustaw nawiew tak żeby przez wszystkie kratki leciało
0
@xvcWinterSoldier Dokładnie, granat ustawiasz gdzieś z tyłu na wycieraczce i przedni fotel przysuwasz do przodu tak żeby nie psikało bezpośrednio w niego pod ciśnieniem bo szkoda fotela. Później ja robię tak że po skończonym czyszczeniu otwieram właśnie wszystkie drzwi i bagażnik ale na włączonym jeszcze nawiewie tylko już wyłączam obieg zamknięty i po 5 minutach wyłączam samochód ale zostawiam jeszcze otwarte drzwi lub okna, no generalnie im dłużej się wietrzy tym chyba lepiej
0
@takisobiektos Dobra czyli pierwszy polski as nie przejdzie pierwszej rundy, dawać dalej
2
@michaleu Jeszcze niedawno byłem ostatni, a teraz elegancko siódemeczka, szykujta się lepiej na wywrócenie stolika (żebym tylko nie skończył jak Konfa za każdym razem)
1
@draxidox Od kiedy pamiętam to na wyłączonym kompresorze się robi, nawet AI tak twierdzi
https://zapodaj.net/images/ba99760d4c56c.jpg
https://zapodaj.net/images/37a282a37a116.jpg
1
@xvcWinterSoldier A/C ma być wyłączone, natomiast wentylator ma chodzić na maksa i temperatura ustawiona na minimum
1
@Kgorecki2500 Czyli to tak naprawdę nie będzie GTA 6 tylko Krowochłopcy 3
1
@xvcWinterSoldier Wyjmujesz filtr, odpalasz granata z włączoną na maksa dmuchawą na zamkniętym obiegu, resztę wietrzysz auto i montujesz nowy filtr kabinowy
1
@macio_944 xD Ciekawe czy Ci geniusze co narzekali że płyty nie ma, ale mimo to zamówili już pudełko bez płyty dla kolekcjonerki będą kupować drugi raz żeby płytkę mieć
0
@beter2 Też przeważnie tak robię że ogrywam najstarsze gry kupując za śmieszne pieniądze na promkach i za ten czas te nowsze tanieją, ale przy Gta6 robię wyjątek, ujstwo wjeżdża na premierę jak Messi w mundial
3
@beter2 W takim tempie to w szóstkę zagrasz jak @Comentateiro doczeka się siódmego pokolenia prawnuków
0
Kupowaliscie kiedyś gift cardy na takich stronach jak instant gaming? Legitne to jest? Najkorzystniej wychodzi za 6 stów i masz doładowanie 650zł na PS Store
https://www.instant-gaming.com/pl/17222-kup-karta-podarunkowa-playstation-store-650-pln-650-pln-card-playstation-5-playstation-4-game-playstation-store-polska/?_gl=1*9oanrr*_up*MQ..*_gs*MQ..&gclid=Cj0KCQjwo_PRBhDNARIsAEcVALXf6dVTXnCAxioBP8X7Nc1ZT3fit3Jdiu6suwggisVM-CTSpgueHmcaAl2bEALw_wcB
0
@MesQueUnClub_87 Na PS Store nie ma wzmianki o wcześniejszym dostępie
4
@macio_944 Tak szybko się rzucili że nie zdążyli przeczytać iż w środku nima płyty
8
@MICHU2 No mógłby zamknąć zdecydowanie, ale tak na dłużej
1
@marcin62 Jak ktoś lubi mieć nasrane w pokoju pudełkami to pewnie kupi
1
@Sergio_Devils Na cholerę to kupujesz teraz jak do 19 listopada masz czas, a teraz to serwery mogą być przeciążone i tylko problemy xD
2
Miało być 80 dolarów czyli ok 300 zł, a jest 350 banda złodziei i decydentów
2
@Pawel13sz Niesamowite chłop podziękował za życzenia, tego się nikt nie spodziewał
2
@tribo Czasem mnie wkurza jak skrzeczy przy sytuacjach bramkowych, ale w sumie spoko chłop
1
@macio_944 Trzeba było brać kredyt na wesele to byś teraz miał pan na konsolę jeszcze
1
@MessiForeverTheBest "Let's go (tu wstaw imię tenisisty/tenisistki) let's go!!"
2
@MessiForeverTheBest Osobiscie darzę markę GTA i ich producentów sporym zaufaniem w kwestii jakości ich produktów, jestem przekonany że gra podniesie poprzeczkę jeśli chodzi o samą grafikę oraz fizykę świata który Nam zaoferują, spodziewam się także fabuły na co najmniej dobrym poziomie, masy pobocznych aktywności i bogatej w detale przestrzeni, sporo pierdół które wpłyną pozytywnie na immersję, nie sądzę akurat żebym mógł się tutaj zawieźć, może Ci się wydać naiwne takie podejście i rozumiem je doskonale jeśli do tej pory nie rozumiałeś fenomenu ich gier, natomiast ja uważam że sporo osób będzie zadowolonych, czas pokaże
3
@MessiForeverTheBest Niektórzy to wręcz się modlą żeby się okazała słabą grą, z takim nastawieniem to jak dobra produkcja by nie wyszła to i tak będą marudzić, tyle że większego znaczenia to mieć nie będzie, po za tym że będą mogli w niewielkim gronie pomacać się wspólnie po jajkach
2
@macio_944 Pozostaje współczuć Rockstarofobom że nie czują klimatu ich gier, my będziemy się fajnie bawić w Vice City, a Ci będą musieli czytać jak ktoś się dobrze bawi
0
@marcin62 Właściciele steama o ile mi wiadomo często idą graczom na rękę, Sony to będzie uchało Nas bez mydła już chyba zawsze
0
@Esteban_ Jak miałem na płytkach gry to i tak nie sprzedawałem bo wolałem se zostawić jakbym przechodził drugi raz, zamiast później kombinować z ponownym kupnem. Za pełną cenę i tak rzadko kupuję, bo mało gram i przeważnie jakieś starsze gry na promocji w PS Store kupuję, także w moim konkretnym przypadku to akurat bez większej różnicy, ale no tak jak mówię dobrze jakby dali ludziom wybór, a nie uzależniali ich tylko od cyfryzacji
2
@Kgorecki2500 Dobrze jakby dali wybór ludziom, ale no niestety