Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox 100km to dużo, nagrałeś jakieś wykroczenia chociaż?
1
@marcin62 Muszę wrócić i tego Henryczka 1 przejść, ale wkurza mnie widok z pierwszej osoby, nie jestem w grach do tego przyzwyczajony xD
2
@Kgorecki2500 Nie mówię że biedni bo ja ich nie bronię tylko chciałem zaznaczyć że tak duża firma robi poważny krok i za nią pójdą inne mniejsze, no jak dla mnie ciężko już to zatrzymać, szkoda że pecetowcy nie protestowali i nie zatrzymali machiny jak jeszcze była szansa :P
1
@Kgorecki2500 Skoro twierdzisz że jako pecetowiec nie masz za bardzo wyboru bo branża go zabrała to czy konsolowcy mają wybór jeśli branża uprze się żeby pójść w ślady Steama? Przecież wszystkim producentom, wydawcom i dostawcą usług zależy na cyfryzacji bo wiąże się to z brakiem możliwości odsprzedawania gier, Rockstar zrobił pierwszy duży krok i wziął na siebie sporą falę hejtu, za nim w przyszłości mogą pójść następni, Sony z Microsoftem też wymyślą że następne generacje konsol będą tylko digitalne i ludzie za bardzo nic z tym fantem nie zrobią pomimo protestów, no bo co mogą zrobić, nie kupować gier na konsole i składać drogie pecety na których już jest cyfryzacja? Tego raczej się już nie zatrzyma. No i same nośniki fizyczne też nie gwarantują że nie jesteś uzależniony od serwerów, bo to dadzą Ci płytkę z kluczem a resztę zawartości do pobrania
0
@4drian0 A te stejt of pleje to robione są mniej więcej regularnie czy raczej ciężko się spodziewać przybliżonego terminu?
0
@marcin62 To by była dziwna decyzja z punktu widzenia marketingu, ludzie i tak się rzucili na to jakby miało kluczy braknąć, zobaczą że sprzedaż trochę maleje to ciachną trailer
4
@GeneralXavi I jeszcze Neuera zeszmacił lobem
1
@APTAPT Też miałem 1:3, ale przyjąłem to na chłodno bo byłem pewien że coś wcisną jeszcze w doliczonym, człowiekowi to zawsze wiatr w oczy i uj w pupę
0
Haha co za kaleka
0
@Kitek1640 Też trochę marzę żeby Yamal zaczął być już goleadorem :/
0
@MaziFCB Słuszna uwaga
0
@Kitek1640 Chyba postów na tiktoku
0
@Szmulek Kontuzje najwięcej zabrały mu formy, jak był zdrowy to potrafił u Nas łapać topowe momenty, oczywiście trener ma spore znaczenie, ale jednak uważam że Dembele nauczył się zarządzać swoim organizmem co przekłada się na rzadsze łapanie urazów i stąd taka dyspozycja
0
Ousmane pobiegł strzelić kolejną dwójeczkę, tym razem tą bardziej intymną
0
@Piotrek1993 Główny kolor strojów, ale coś im nie pykło dzisiaj bo kółeczko jest turkusowe przy Francji, a grają na biało
0
@Kubsoleon Zwyczajne rotacje i tyle tu nie ma czym się zrażać, taką se podjęli taktykę
3
@derus Wystarczy że podobne asy jak Ty pisały to samo o Lewym, a sprawdził się u Nas bardzo dobrze żeby nie powiedzieć świetnie momentami, zwłaszcza biorąc pod uwagę wiek i spadek formy. Haaland to jest ten sam typ napastnika co Robert tyle że dużo świeższy, jesteś zwyczajnym ignorantem jeśli twierdzisz że by się u Nas nie sprawdził i chętnie bym Ci udowodnił rację, być może będzie Nam dane się kiedyś o tym przekonać to wrócimy do tej rozmowy, na razie nasze bełkoty są nic nie warte ;)
6
@derus Może po to żeby miał kto strzelać gole bo brakuje Nam dobrego wykończenia? Haaland to gwarancja bramek w jakiej drużynie by nie zagrał, twierdzenie że by tutaj nie pasował to ignorancja na granicy z debilizmem
1
@AmigoBlancos O kurde dobrze że ostrzegles trzeba anulować kupony i zmienić w typerze wyniki xD
1
@gumaz Niesamowite że podnóżek Kaczyńskiego i amerykański włazidup ma tyle poparcia, to tylko pokazuje że w naszym kraju nie ma osób godnych zaufania że desperacko się zawierza takim osobnikom, może i nie jest zły ogólnie jako prezydent ale żeby mu ufać to zdecydowanie nie
1
@KamQiX Trylogia Ezio Top, udało się splatynować każdą część, mi zaś na przykład trójka klimatem nie siadła, niby fabuła spoko, ale dwa razy już ją przeszedłem i za każdym razem tak na siłę bardziej, Rogue teraz ogrywam drugi raz i to takie połączenie Black Flaga z trójką, niby gameplay spoko, ale też klimat niekoniecznie mój, taki surowy atlantycki xD
1
@Kgorecki2500 Najlepsza część asasynów, no może na równi z dwójką tylko dwójkę bardziej za soundtrack cenię i fabułę, a Black Flaga za gameplay i karaibski klimat
1
@Kgorecki2500 Ciekawe czy do tego nowego Black Flaga wrzucą trofea online, chciałem splatynować klasyka to fiuty wymagają trofeów online czyli Ubi to takie same lamusy jak Rockstar
1
@Who_you_mam Jowitka coś wyszczuplała
0
@hubert874 Miałem pragmatycznie dać na typerze 1:2 ale idę w 2:3 a niech strzelają
1
@marcin62 Ostatnio na jakiejś grupce na fejsie o Gothicu chłop dał post z pytaniem czy znają jakieś jeszcze bugi na dużą ilość rudy czy coś bo on znalazł jeden bug i zamierza z niego korzystać bo go męczy że musi wszystko zbierać i sprzedawać, a jak ma nielimitowaną ilość gotówki to mu się przyjemniej gra xD Kurła jak się miało 12 lat to spoko się tak grało na bugach czy kodach, ale że dorosły chłop nie docenia magii włożonego wysiłku w gierkę żeby coś osiągnąć bez wykorzystania błędów..
5
Pathetic
https://zapodaj.net/images/1d5a5854199e6.jpg
@Kgorecki2500 @macio_944 @clyde @marcin62
3
@Drozdu7 Tylko oszczędzaj kolegę @Bolton szkoda żeby się przemęczał w taki upał
1
@macio_944 Opłaca się mieć jednak pizgawice zimnem przez 3/4 roku w tych górach, teraz to maks 32 stopnie i to już podchodzi pod jakieś rekordowe od dawna temperatury xD
9
@ranger3120 Instrukcja niejasna, Thermomix się spalił