1

@macio_944 xD Ciekawe czy Ci geniusze co narzekali że płyty nie ma, ale mimo to zamówili już pudełko bez płyty dla kolekcjonerki będą kupować drugi raz żeby płytkę mieć

0

@beter2 Też przeważnie tak robię że ogrywam najstarsze gry kupując za śmieszne pieniądze na promkach i za ten czas te nowsze tanieją, ale przy Gta6 robię wyjątek, ujstwo wjeżdża na premierę jak Messi w mundial

3

@beter2 W takim tempie to w szóstkę zagrasz jak @Comentateiro doczeka się siódmego pokolenia prawnuków

0

@MesQueUnClub_87 Na PS Store nie ma wzmianki o wcześniejszym dostępie

4

@macio_944 Tak szybko się rzucili że nie zdążyli przeczytać iż w środku nima płyty

8

@MICHU2 No mógłby zamknąć zdecydowanie, ale tak na dłużej

1

@marcin62 Jak ktoś lubi mieć nasrane w pokoju pudełkami to pewnie kupi

1

@Sergio_Devils Na cholerę to kupujesz teraz jak do 19 listopada masz czas, a teraz to serwery mogą być przeciążone i tylko problemy xD

2

Miało być 80 dolarów czyli ok 300 zł, a jest 350 banda złodziei i decydentów

2

@Pawel13sz Niesamowite chłop podziękował za życzenia, tego się nikt nie spodziewał

2

@tribo Czasem mnie wkurza jak skrzeczy przy sytuacjach bramkowych, ale w sumie spoko chłop

1

@macio_944 Trzeba było brać kredyt na wesele to byś teraz miał pan na konsolę jeszcze

1

@MessiForeverTheBest "Let's go (tu wstaw imię tenisisty/tenisistki) let's go!!"

2

@MessiForeverTheBest Osobiscie darzę markę GTA i ich producentów sporym zaufaniem w kwestii jakości ich produktów, jestem przekonany że gra podniesie poprzeczkę jeśli chodzi o samą grafikę oraz fizykę świata który Nam zaoferują, spodziewam się także fabuły na co najmniej dobrym poziomie, masy pobocznych aktywności i bogatej w detale przestrzeni, sporo pierdół które wpłyną pozytywnie na immersję, nie sądzę akurat żebym mógł się tutaj zawieźć, może Ci się wydać naiwne takie podejście i rozumiem je doskonale jeśli do tej pory nie rozumiałeś fenomenu ich gier, natomiast ja uważam że sporo osób będzie zadowolonych, czas pokaże

3

@MessiForeverTheBest Niektórzy to wręcz się modlą żeby się okazała słabą grą, z takim nastawieniem to jak dobra produkcja by nie wyszła to i tak będą marudzić, tyle że większego znaczenia to mieć nie będzie, po za tym że będą mogli w niewielkim gronie pomacać się wspólnie po jajkach

2

@macio_944 Pozostaje współczuć Rockstarofobom że nie czują klimatu ich gier, my będziemy się fajnie bawić w Vice City, a Ci będą musieli czytać jak ktoś się dobrze bawi

0

@marcin62 Właściciele steama o ile mi wiadomo często idą graczom na rękę, Sony to będzie uchało Nas bez mydła już chyba zawsze

0

@Esteban_ Jak miałem na płytkach gry to i tak nie sprzedawałem bo wolałem se zostawić jakbym przechodził drugi raz, zamiast później kombinować z ponownym kupnem. Za pełną cenę i tak rzadko kupuję, bo mało gram i przeważnie jakieś starsze gry na promocji w PS Store kupuję, także w moim konkretnym przypadku to akurat bez większej różnicy, ale no tak jak mówię dobrze jakby dali ludziom wybór, a nie uzależniali ich tylko od cyfryzacji

2

@Kgorecki2500 Dobrze jakby dali wybór ludziom, ale no niestety

0

@marcin62 Przecież na PC to chyba od dawna już z płytą nie sprzedają gier, to było nieuniknione że konsole prędzej czy później także zcyfryzują, mi tam wszystko jedno i tak cyfrowo kupuję, te płytki i pudełka to tylko zalegają

1

@clyde Co masz na myśli mówiąc obcięta zawartość, bo po tym co napisałaś można by zrozumieć że ogólnie fryzjer czy warsztat do tuningu nie pojawi się w podstawowej wersji, a tu chodzi tylko o jakiegoś dodatkowego fryzjera i ekskluzywne fryzury czy jakieś makijaże i paznokcie dla Lucii, ubrania, resztę to jakieś dodatkowe samochody czy wzorki dla broni, jedna dodatkowa misja z jakimś napadem na kontrabandę przemytników czy coś, raczej się bez tego człowiek obejdzie
https://pl.ign.com/playstation/72453/znamy-cene-gta-vi-przedsprzedaz-wlasnie-startuje


1

@Herato Chłop jest komiczny w opór, 2 gole z jakimś bezbekistanem i i'm back xD Cristiano dobry kontent dostarcza od zawsze szkoda będzie jak skończy karierę

1

@Batys Egipt czy takie Tunezje właśnie to gwarancja pogody i ciepełka na szczęście

1

@Batys Tunezja - Djerba, ale to na początek jesieni dopiero

1

@KrisVEB81 A co niby napisał kolega :D

1

@sebasarna Danie za obydwu więcej niż 200 to jakiś żart, ale uj nie mój pieniądz co ja będę przeżywał, oby się chociaż w połowie sprawdzili

8

Kane się skarży sędziemu że go Ghański szaman czarował z trybun

0

@gmdfk Ale jajca to zwracam honor

2

@Kgorecki2500 Najlepsze ćwiczenia na brzuch moim zdaniem to
- V-ups (progresujesz sobie dodając ciężar do rąk, ketla albo hantlę, w tym ćwiczeniu pracuje praktycznie cały brzuch)
- Podciąganie nóg do klaty wisząc na drążku, tu w miarę progresu możesz bardziej prostować nogi, dobre ćwiczenie na dół brzucha
- Allahy na lince wyciągu górnego, świetne ćwiczenie na górę brzucha jeśli masz dostęp do siłowni, no i elegancko się progresuje ustawiając coraz większy ciężar
-Russian twist z hantlą lub kettlem, świetne na skosy brzucha
-No i na izometrię oczywiście plank albo hollow hold

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?