La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1193 Culés

7

Szczerze to Norwegia swoim dzisiejszym podejściem do meczu mocno mnie zraziła do siebie. Nie życzę im sukcesu na tym Mundialu po takiej zagrywce. Drabinkę by mieli trudną zarówno z jednej jak i drugiej strony zapewne.

0

@Kubsoleon

Szybko odpadną. Pierwsza lepsza ekipa i będzie bye bye

2

@Kubsoleon może chodzi o to, że skoro drabinka i tak trudna, to odpuszczają sobie jeden mecz żeby odpocząć. zapracowali na to dwoma wygranymi

1

@Kubsoleon Zabrali ze sobą setki kilogramów Łososia i Halibuta premium więc mogą zajść całkiem daleko.

0

@Rifek Wiadomo że o to chodzi, ale jednak niesmak jest.

0

@Rifek Francja nie odpuszcza.

0

@Kubsoleon Kylian chce kolejne trafienia dokładać

2

@Kubsoleon Francja ma inną taktykę, czasem lepiej żeby zawodnicy grali na pół tempa, ale jednak nie mieli tej przerwy. co się bardziej opłaci to się okaże.

0

@Kubsoleon Zwyczajne rotacje i tyle tu nie ma czym się zrażać, taką se podjęli taktykę

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?