- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1294 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1294 Culés
5
A teraz najlepsze piwko :)
https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpg
Jest to moje drugie piwo od początku Mundialu :)
3
@Ilka Najlepsze to było lata temu zanim Żywiec ich kupił xD
6
@Ilka co tak mało? Bierz przykład z @Bocheno1, on ma jeszcze 12 piw do wypicia do najbliższego meczu.
2
@Cyzix kobity lubią wszystko co zMYSŁOWE lub brzmi podobnie ;)
2
@Cyzix fakt pare lat temu kupowalem tylko Namysłowa, teraz tragedia
0
@Cyzix mi tam smakuje :)
0
@Kinginiesta Ja tak samo kiedyś piłem tylko Namysłowa xd
1
@Cyzix jo, zielona butelka i ten charakterystyczny zapach zielska po odkapslowaniu.
Teraz jeszcze jakiś browar w zielonej butelce się ostał,
który pozostał dobry?
Były Łomża, Namysłów i Perła głównie - ale dawno nie piłem xf
1
@MirusAmisz taaa po 12 to mnie by nie było :D A chyba aż tak źle mi nie życzysz ;)
0
@Azi no ba :) nie inaczej
0
@Ilka Źle nie życzę ale kurde amatorka jest nie będę kłamał ;p
0
@MirusAmisz to jakie teraz polecasz piwo?
Znajomy poczęstował mnie Trybunałem ostatnio, ale jakoś mi nie podchodzi...
2
@Ilka z innych miast, Łomża :))
https://zapodaj.net/images/a0f0abaf6cadc.jpg
0
@Ilka https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQqFlfvu7661-ozdg-DG2qmpRP1ATANKhpzqtGi0O7IuQ&s=10
0
@ElGuerrero też zielona ;) I też dosyć lubię :)
1
@Azi o Jezusie, ale cringe.
1
@Ilka obecnie mój hit tego lata :))
1
@Ilka z łódzkiego tylko i wyłącznie browar Piotrków!
1
@Ilka Nie nie mi chodziło o ilość nie o to konkretne piwo xD. Ale to tylko był żart, czym mniej piwa tym lepiej.
Sam osobiście jak już coś pije to Coronę i do tego ćwiartka limonki. Nic więcej mi nie potrzeba i tak raczej rzadko pije.
1
@MirusAmisz haha myślałam, że piwo :) No do ilości jestem amatorka. Ale to dobrze :) Ja się bardziej delektuje :)
1
@ElGuerrero na działce mam :)
0
@brzucho a mi niezbyt podchodzi ..
1
@Ilka a to zależy co pijesz, Corneliusy są bardzo dobre
1
@Ilka zdróweczko! ;)
1
@Ilka Łomża już się chłodzi.
https://zapodaj.net/plik-CkvB5SoajL
1
@VamoSBarca88 no to zdrówko :)
1
@ElGuerrero zdrówko :)
0
@Ilka zdróweczko :)
0
@Ilka napij się kuflowe mocne to zobaczysz co to dobre piwo ;)
0
@Ilka cudowne piwo tak samo jak perła export i trybunał pils