La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1175 Culés

2

Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek z gołą klatą (mowa oczywiście o facetach)?
Bo u mnie co lato zaczyna się rewia półgolasow! A nie jesteśmy na plaży tylko w centrum miasta ..

Przeszkadza Wam to? Czy może sami tak chodzicie?

3

@Ilka Jeśli ktoś nie ma bebzona na pół ulicy to no prblem. Chociaż ja tak nie chodzę

22

@Kgorecki2500 dyskryminacja bebzonów

a co do pytania to generalnie wiocha niezależnie czy ktoś ma sześciopak czy piwny brzuch

5

@Ilka nie przeszkadza bo mi w ogóle takie rzeczy mało przeszkadzają. Ale uważam że to obleśne i na maksa niekulturalne

5

@Ilka jeszcze w mieście to okej ale jak sie gdzieś wchodzi np do sklepu czy galerii to wypadałoby się ubrać.

1

@Ilka Nie no w sklepach to przesada

12

@Ilka Mam ciało atletycznego Boga aka Cristiano Ronaldo więc jak najbardziej bez koszulki

1

@Ilka nie przepadam za galeriami handlowymi (:

0

@Encore Oni mają małe siusiaczki :P

0

@Kgorecki2500 musisz mieć bebzon ;)
Czyli i Ciebie to kwestia estetyki.

0

@marcin62 uważam tak samo. Centrum, sklepy itp. to jakiś savoir-vivre ubioru powinien być zachowany.

2

@Roobo dla mnie w jakimś mieście nadmorskim czy wypoczynkowym to ok. Ale po Warszawie czy moim Tomaszowie chodzenie pół nago też niezbyt pasuje. Takie moje zdanie :)

1

@Ilka Właśnie mam sylwetkę greckiego boga.

1

@adi7adi8 też tak myślę :) A do mnie do punktu tak wchodzą. Dziś zwróciłam jednemu uwagę i powiedział, że będzie pamiętał następnym razem :)

1

@Ilka co innego po lesie czy gdzieś gdzie jest mało ludzi, ale tak to mega wiocha

0

@Kgorecki2500 ale plus, że tak po mieście nie chodzisz grecki Boże ;)

1

@Ilka Nie przeszkadza mi to.

1

@Ilka Ja popieram równouprawnienie w temacie

5

@Ilka @Popitek12 Popciak opinia - Ty jak w Zlotych chodzisz?

@Lanosss @blakkudium @Adran360

0

@MessiForeverTheBest ja też, czyli chodzenie w ubraniu :)

0

@mekston on chodzi ubrany, ale laski się na niego rzucają by ściągać jego ubranie

1

@Ilka Moim skromnym zdaniem to brak kultury, szacunku do innych i generalnie nie najlepiej świadczy o takich osobach.

1

@Ilka wiocha (15 znaków)

2

@Ilka brak kultury i tyle. Bez względu na sylwetkę

2

@Ilka Jestem za równouprawnieniem. Kobiety również powinny mieć możliwość tak chodzić. Ale tylko do pewnego wieku.

1

@Dari0G hehe i do pewnej wagi pewnie :)

0

@Ilka Oczywiście. I oczywiście również dotyczy to obu płci. Ma być po równo.

0

@Dari0G ładna dyskryminacja grubszych i starszych :D

1

@Ilka ci to tak chodzą po galeriach, to pewnie usiedliby tak do stolika w restauracji

W takim stroju to nad wodę lub przed domem

0

@2026Canaletes no jak wszyscy to wszyscy! I grubsi i starsi ;)

0

@ElGuerrero pewnie tak. Skoro do sklepu wejdą to i coś wszamac też pójdą pół nago.

0

@Ilka Wręcz przeciwnie. To dla ich dobra.

0

@Dari0G nie wszyscy mają kompleksy z tego powodu :)

0

@Ilka Niestety to prawda.

0

@Dari0G a to lepiej jakby mieli? :)
Może z jednej strony i tak bo by próbowali coś z tym zrobić :) Bo w niektórych przypadkach otyłość jest pokazana, że nie jest niczym złym..

0

@Ilka Zmuszanie innych do obserwowania czyichś skłonności do ekshibicjonizmu, kiedy jednocześnie nie ma się, że tak to określę, argumentów, by cokolwiek pokazywać, to nie brak kompleksów. To rodzaj bezczelności. A to, o czym piszesz, czyli pokazywanie, że otyłość nie jest niczym złym, to szczególny poziom zła. To celowe robienie krzywdy ludziom, żeby może i krócej, i gorzej żyli, ale za to nie było im przykro.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?