- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1229 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1229 Culés
3
Bez kitu hahaha
1
@partymaker Ja tak mam z Assassynem 4
0
@partymaker dlatego nie rozumiem, po co ludzie decydują się na preordery? Jeden tydzień robi aż taką różnicę?
1
@Kgorecki2500 Ciekawe czy do tego nowego Black Flaga wrzucą trofea online, chciałem splatynować klasyka to fiuty wymagają trofeów online czyli Ubi to takie same lamusy jak Rockstar
2
@Mario96w Oby nie ale nie wiem też czy to w ogóle ma mieć online. Jeśli nie to niewykluczone, że będzie platyna robiona bo do sierpnia nie mam w co grać innego i tak.
@Gibbon_FCB No ja trochę też nie aczkolwiek mi tak trochę łatwiej budżet sobie poplanować xd
2
@Gibbon_FCB Ja zdecydowałem się dlatego, że już mam spokój z wydawaniem pieniędzy, które i tak bym wydał. Przy premierze pozostanie tylko radość z gry. Plus dodatkowo preorder daje bonus Vintage Pack.
1
@Kgorecki2500 Najlepsza część asasynów, no może na równi z dwójką tylko dwójkę bardziej za soundtrack cenię i fabułę, a Black Flaga za gameplay i karaibski klimat
1
@Mario96w Ja właśnie Black Flaga nie polubiłem ze względu na karaibski klimat i nudzące mnie bitwy morskie. Dla mnie trylogia Ezio oraz trzecia część lepsze.
1
@KamQiX Trylogia Ezio Top, udało się splatynować każdą część, mi zaś na przykład trójka klimatem nie siadła, niby fabuła spoko, ale dwa razy już ją przeszedłem i za każdym razem tak na siłę bardziej, Rogue teraz ogrywam drugi raz i to takie połączenie Black Flaga z trójką, niby gameplay spoko, ale też klimat niekoniecznie mój, taki surowy atlantycki xD