0

@Hindus Czemu w następnym dopiero, ja tam stawiam Araujo za tydzień

1

@szonik94 Ja też wierzę, ale raczej nie nastawiam się na cuda bo szanse są bardzo małe, więc nie dziw się że ludzie sobie biadolą, po prostu im przykro bo stać Nas było na więcej

1

@szonik94 Podziwiam za naiwność, bez Raphy nic tam nie ugramy

0

Jedyne za co można pochwalić to za wolę walki, ale co z tego jak te impotenty kaleckie nie potrafią bez Raphini nic strzelić, bez topowego napastnika i ogarniętego stopera nie mamy czego szukać w LM

2

@El Plutoninho Hmm może złapać w pułapkę offsideową? Albo chociaż nie faulować zawodnika mającego sam na sam z bramkarzem, cokolwiek mądrzejszego niż to co zrobił

0

Jeszcze tego orła nam trzeba xD

0

Człowiek już tyle razy po mordzie dostał oglądając te mecze że jakoś mnie to nie rusza xD

1

Ciekawostka dla fanów Gothica, można już ogrywać Gothic Classic na konsolach PS 4 i 5 oraz Xbox One oraz series X/S, haczyk taki że trzeba zamówić w przedsprzedaży remake Gothica za 260 ziko i w ramach bonusu dostajemy wersję klasyczną
https://gothic.org.pl/news/zagraj-w-gothic-classic-juz-dzisiaj-przewodnik-po-preorderach-gothic-remake/

4

@barczyk Mamy lepszego i młodszego

1

No to tyle by było z marzeń o poturbowanych madryciakach

1

Rozklepali i rozjechali teraz Bajern, czujecie to?

21

Tańcz Vini, ta boczna siatka Ci się należy

0

Pora żeby munsieny to ich teraz gwałciły

0

Bajernioki zapomniały jak się strzela? No kto by przewidział

0

@marcin62 Ja mam nadzieję że w wakacje wypuszczą już trylogię klasyczną na PS5 to będzie co platynować

0

@clyde Goticzka trylogię klasyczną na PS5 mi dajcie

1

@JimMorrisonFCB Możliwe że pan Ramzes akurat był na posiedzeniu w toalecie i nie pozwolił sobie przeszkadzać

2

@Kgorecki2500 Byłem w dolinie królów przy grobowcach obydwu, do Tutanchamona można było wejść, a do Ramzesa nie, zatem sam sobie odpowiedz kto ma większą aurę

1

@Pablozeusz Najgorszy real od lat xD Ile razy to słyszałem a potem wygrywali Ligi Mistrzów, nie uwierzę dopóki nie zobaczę

3

@Luciano99 Platynki są spoko i sam nie raz kolekcjonuję, ale mam dwie złote zasady, które trzeba spełnić żeby te trofea miały sens. Raz że nie wbijasz ich przy pierwszym podejściu do gry, bo taki focus na trofeach często zabija immersję i swobodę rozgrywki, a dwa musisz najzwyczajniej w świecie poczuć zajawę do platynowania owej gierki, no i dopiero wtedy rzeczywiście jest fun przy wbijaniu trofeów

0

@Kgorecki2500 Wkręciłeś se nie jest taki sam, podobny ale nie taki sam

1

@Popitek12 Skompresowałem to do paru sekund żeby laseczki nie poczuły się nieswojo kiedy się na nie gapimy

1

@agaFCB E nie ma co zwracać uwagi na takie, u mnie na siłce w sumie większość ludzi się normalnie wita czy to laski czy chłopy, a są takie niemowy czasem, albo po prostu słuchawki założą i mają wyebane

1

@agaFCB Zazdroszczą Ci kukuryny i tyle, facet to zerknie co najwyżej na pare sekund na tyłek i pomyśli spoko, a żmije będą się gapić i zazdrościć tej jednej fałdki mniej czy o centymetr więcej w biustonoszu

7

@gumaz To wszystko dzięki temu że nie używam ad bloka, nie ma za co @Redakcja

0

@MirusAmisz Boś sernika widocznie dobrego nie jadł nigdy

0

@xvcWinterSoldier Jak to bez zmian, mamy kontuzjowanego Bernala i bodajże Araujo

0

@Kapitan9 Mimo wszystko starość u piłkarzy to tak od 35 w górę bym powiedział

0

@TR3YWAY I więcej niż popson na płaskiej

1

@mekston Chciałbym żeby Arsenal bo beka by była, ale raczej to zgarną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?