3

@BojanKriKicz Trza było jeść zdrowo to byś też miał teraz vipa

1

@Bykunn Zakopane, tylko tutaj takie poje**ństwa xD

0

Kurła 40cm śniegu przez dobę, się nie chce gupia zima odczepić

0

@LAMC_10 No to szybkie przeliczenie 100 podzielić przez kurs czyli 2.5 to 40 minus ok. 5% marży bukmachera dodanej do kursów to mamy według buka 38% szans na awans Polski, ja bym dał naszym w sumie 45%

11

@Encore Chłop co się zesrał w gacie, bo ludzie sobie cosplay zrobili całkiem fajny

0

@Kejtas Dla podlasian

0

Temu w końcu przeskoczyło w głowie

1

Czemu te spierdzieliny gwizdajo, upośledzon?

2

@MesQueUnClub_87 Na bramkę Artur Borubar i z przodu Roker Perejro

0

@draxidox Tak, jeden z podbossów antyprawicowej ambasady

1

@Batys To chyba jest jakaś bait strona, przecież te grafiki AI robiło

1

@DariaFCB Kurde ja to przeważnie obiad robię z zakupów w Biedronce, ale może to też jest patent żeby nafaszerować się lekami

22

@draxidox Ci to mają przynajmniej dobrze płacone, na La Bambie niektórzy pielęgnują mu rowek prawdopodobnie za darmo

2

@NeroTFP1 I to w 5 lat

4

Zmarnował parę setek, wturlał ledwo piłkę po odbitce od sęka i będzie się prężył xD

0

@Pedri16Future Co jest xD

4

@Sergio_Devils Ale ich gniotą, całe 1 do 1

0

Żałosny nurek xD

0

@Lionel_Messi10 Płacz dalej, może pomoże Ci to przełknąć

1

@Lionel_Messi10 xD 15 lat kibicowania Barcelonie i Cię jakiś kiep nazwie madryciakiem bo mu prawdę piszesz, pięknie Cię dotknęło

15

Rozdupccie już to City tak żeby Pep spakował manatki

1

@Lionel_Messi10 Nie ośmieszaj się, Silva celowo łokciem zagrał broniąc piłkę, a Ty o przekręcie xD

0

Jak obstawiacie w której minucie będzie "no to można wyłączyć"

3

@peetwithbarca 3 0 dogrywka i w doliczonym dogrywki madrycioki wygrywają po kontrowersyjnym karnym

1

@heniusss W kuponach są nie raz 9 sztuk z małymi frytkami za 20 ziko wczoraj właśnie szamałem, bez kuponów to ich poje**ło z tymi cenami

2

@Comentateiro Pewnie madrycioki

0

@czosnekfcb Półtorej godziny

0

@Kgorecki2500 Zasłużenie 2 Oscary, brawo koreanki

4

No i fajnie Fonciarze do jaskiń

0

@MirusAmisz Moim zdaniem bardziej mental nie gra. Przecież fizycznie nie jest aż tak źle, do tych sytuacji dochodzi, ale wykończenie totalnie kuleje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?