1

@heniusss Topowy numer, Ostry to jeden z niewielu madryciaków którym należy się szacunek

1

@TR3YWAY Te białe pitne to są totalne kozaki. Ludzie płaczą że dużo cukru, ale pod masę jak znalazł, no i przede wszystkim są pyszniutkie

0

@TR3YWAY Z Piątnicy, no bo skąd

1

@macio_944
GTA San Andreas
Gothic 2 Noc Kruka
Archolos: Kroniki Myrtany
Wiedźmin 3
Red Dead Redemption 2
Assassin's Creed 2 (Tutaj w sumie 9,5 za gorszy gameplay niż w następnych częściach, ale fabuła i soundtrack nadrabia)
Assassin's Creed Black Flag

1

@Marusek Nie trenerem tylko wice trenerem

1

@lajcior Tu nie ma co komentować to trza dzwonić na prokuraturę

0

@BorzyKrzys Ja nie rozumiem fenomenu narzekania że raz do roku jakiś film puszczają w tv podczas gdy żyjemy w czasach gdzie mamy dostęp do setek różnych kanałów i do tysięcy różnych filmów i seriali w serwisach streamingowych

1

@Hubert102 Aha a niewierzącym już nie życzysz nic miłego tak? To jest właśnie ta miłość do bliźniego swego :/

0

Komentarz usunięty

1

@Witekk10 Hiszpania, Argentyna, Japonia in that order

1

@MessiForeverTheBest O to warto wiedzieć

0

@MessiForeverTheBest To tylko mecz towarzyski lol na co to jakieś statystyki wyciągać

4

Hahaha co za makarony

1

Gacie jeszcze ściągnij zasrańcze

0

Czemu Gyokeres przypomina mi Declana Ricea, czy to bracia?

1

@Frimpong No tego to bym się po nim nie spodziewał, przecież to najbardziej wyluzowany użytkownik w całej Ambasadzie

2

@Frimpong Brakowało tych pocisków

0

@Sulimo Trójka fabularnie spoko no i kończysz tam wątek Desmonda, później Black flag czyli imo najlepsza gameplayowo gra w całej serii, no polecam mocno rozważyć powrót mimo wszystko

0

@Sulimo Ale przed Far Cryem i tak chcę ograć sobie wszystkie części z mojej ulubionej serii Ubisoftu, właśnie platynuję AC Rogue ^^ Chciałem Black Flaga splatynować, ale dziady nawalili tam dużo trofeów online

1

@Sulimo Kupiłem se jakiś czas temu szóstkę bo na promocji było dobrej w PS Store, to ma normalnie język polski? Bo kojarzę że piątka chyba nie miała polskich napisów.

5

@Fog_W_1899 Redakcja się rozleniwiła i pewnie czat pisze większość postów (Rage bait)

2

@NeroTFP1 Ręka to ręka, tu powinien być karny dla Realu Madryt

1

@don'T.R.I.P.e Zrobiliby historię o młodym Dutchu czy coś i napad w Blackwater uwzględnili w epilogu X lat później, kurła mają potencjał na Krowochłopców 3

0

@FCB_dimiC
-Omega 3 warto suplementować jeśli dieta nie jest bogata w ryby, orzechy i inne awokada, ja łykam 1.5g sumy kwasów DHA i EPA, ale można nawet więcej jeśli ktos ma problem z trójglicerydami i chce je sobie zbić.
-Witamina D3 obowiązkowo po za letnimi miesiącami, 8 tysięcy jednostek dziennie przeważnie daje optymalny poziom witaminy D we krwi
- Jako że zrezygnowałem z Muszynianki na rzecz filtrowanej kranówki to też wrzuciłem sobie Magnez w tabletkach, najlepiej wziąć jakiś dobrze przyswajalny cytrynian lub chelat magnezu.

Generalnie polecam suplementy z firmy Forest vitamin. No i oczywiście najważniejsza zbilansowana dieta, bo tego żadne suple nie zastąpią

Edit: Zapomniałem o kreatynie, monohydrat 5g dziennie, poleca się przedewszystkim osobom ćwiczącym siłowo, ale nie tylko

7

@Misiusessi Byłem tu przed gorącymi (bynajmniej nie mamuśkami w twojej okolicy)

3

@don'T.R.I.P.e Ależ potężne zesrańsko xD Gra jest mocno hajpowana, ale idą za tym konkretne argumenty, Rockstar jak wydaje grę to jest to produkt z najwyższej półki premium, pisanie że wyjdzie z tego flop to jedynie życzeniowe myślenie gościa z bólem dupy, który jest już zmęczony czytaniem newsów na ten konkretny temat, polecam zatem przewijać dalej tego typu posty :P

0

@majkiii Gdzie jest kurs na awans 3? Jeśli tak to imo dobre value

0

@lithotripter Z napędem mam więc spoko ^^

0

@lithotripter Jest szansa że będę kupował PS6 blisko premiery z racji że jako wieloletni fan Rockstara przesiąknąłem tym hajpem na Gta6 i chciałbym ograć to na czymś mocniejszym, więc możliwe że będę sprzedawał wtedy PS5 to możesz się odezwać. Chyba że będziesz chciał jakieś pro, bo ja mam tylko zwykłą xD

0

@Kgorecki2500 PC za 7 i pół koła niby PS6 przeżyje? No nie powiedziałbym. Jakieś tam były ploty że PS6 ma mocno celować w granie przy 120 FPS bez żadnych graficznych kompromisów i jeśli to będzie prawda no to siłą rzeczy cena musi pójść do góry. Pytanie ile realnie gier wyjdzie takich które wykorzystają parametry konsoli xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?