Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Antimadridista_WR Jak masz normalne etui to nic Ci nie odleci
10
@draxidox Ciekawe jak to się będzie miało do wodoodporności i pyłoodporności
1
@Faro No i elegancko człowieku, a powiem Ci drogi panie że ten Ansu Fati to bardzo przereklamowany zawodnik
0
@kaamil1910 No idą łeb w łeb praktycznie w bilansie bramkowym, więc City musi stukać teraz ile wlezie tych goli
5
@xvcWinterSoldier Tym razem to po prostu sfajdają się na deskę klozetową
3
O widzę że wszystko zmierza ku temu żeby Arsenal pobił swoje frajerzenie się co roku jeszcze bardziej xD Vamos Pep
14
@Kapitan hawk Co za podszywka patrzcie go
0
@FcPortoFan1999 Dobrze że nie Joder
0
@FcPortoFan1999 Co to za nowy Rafa w tenisie, umie cosik?
2
@TR3YWAY No to rzeczywiście frajer ten brat, a mógł z kolegami gdzieś lecieć to siedzi z bombelkiem
6
@wyrek Do sprzątania kibli jak znalazł
1
@pt9 Przerąbane jaką poprzeczkę tamten skład ustawił że nikt z teraźniejszych się nie łapie xD Jedynie za Mascherano i Rakiticia można kogoś kombinować, ale też niekoniecznie
1
Dobrze tak śmieciuchom
3
Tańczymy kankana !!!!!!!
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
No i z czego się cieszyta, madryciaki specjalnie to robią żeby nas wkurwić w ostatnich minutach
2
@macio_944 "Oby tylko nic się dzisiaj niezgodnego z logiką nie wydarzyło"
Tymczasem sędziowie: *tutaj zamieścić wydarzenie które się oddupi za jakieś 2 godziny*
1
@mordini123 Grałem w sumie jakiś czas temu na PS5 na tym porcie w wersji cyfrowej, nawet spoko, tam parę bugów tylko było, ale niedokuczliwych specjalnie
1
@mordini123 Rockstar tworzy świetne gry, ale ich polityka do odświeżania tych starszych to upośledzenie. GTA 4 uwielbiane przez wielu, a nawet głupiego porta nie potrafią przez tyle lat dać na chociażby PS4 nie wspominając już o jakimś remasterze
1
@Ilka No i pięknie, szanuję, sport to zdrowie (bynajmniej nie profesjonalny sport)
0
@Blolo A ja nigdzie nie napisałem że nie lubię wygrywać pucharów tak jak próbujesz mi to wytknąć, mówiąc miej "wysrane w puchary" zwracam się bardziej do kibica, który na wynik nie ma większego wpływu, ale ma wpływ na to jak podchodzi do porażki.. Śmieszy mnie po prostu jak niektórzy potrafią przeżywać te odpadnięcia w LM tworzac sobie jakieś kompleksy z powodu kolejnego roku bez jej zdobycia, okej też mi było wczoraj smutno, ale to tyle, cieszę się że mogłem oglądnąć fajny mecz bo ten był na naprawdę wysokim poziomie
0
@Blolo Skoro najważniejsze dla Ciebie są trofea, to możesz mecze równie dobrze na Flashscorze oglądać, po co w ogóle się fatygować i ślęczeć 90 minut przed telewizorem, ot równie idiotyczna hiperbola z mojej strony żebym nie pozostał dłużny :P Fajnie jest wygrać puchar, ale jeszcze fajniej jest umieć przegrywać i nie płakać o kolejny rok bez głupiego trofeum tylko docenić styl i napawać się tym co drużyna prezentuje na boisku. Uwierzyłbyś że po to głównie się ogląda sport?
0
@Blolo Długo myślałeś nad tak idiotyczną skrajnością? :)
3
@nicniewiem Wysrane miej na te pucharki śmieszne, oglądam piłkę nożną głównie po to żeby nacieszyć wzrok przyjemną dla oczu ofensywną grą, tak jak to miało miejsce kiedy zacząłem kibicować, pucharki to tylko dodatek
1
@Deviler Zdecydowanie czy
0
@TR3YWAY Żebyś nie musiał tylko tego odszczekiwać
6
@Faro Co za pier*olenie xD
3
No boli boli owszem, ale spodziewaliśmy się przecież tego, nie byliśmy dzisiaj faworytem do awansu więc nie zamierzam tego przeżywać. Plus taki że meczyk był na naprawdę wysokim poziomie i przyjemnie się oglądało to jak grają Nasi zawodnicy, niesamowite jaki jest potencjał w tej kadrze, porobić kilka wzmocnień i jeszcze wrócimy po ten zasrany uszaty puchar
1
Skurwysyny jebane z gwizdkami i na chuj ten var istnieje w ogóle
0
@Bilon87 Bukmacherzy i eksperci dają Nam szansę w przedziale 20-30%, sam osobiście daję jakieś 25, jeśli dla Ciebie to na tyle mało żeby wiarę w wygraną nazywać hurraoptymizmem no to sory trochę przesadzasz imo, to nie jest 4 0, ale tylko dwubramkowa strata