0

@Maciej_T Acha, czyli to twoje poglądy są jedyne słuszne, a kto jest przeciwko katolicyzmowi albo sceptyzmowi wobec UE (z argumentem o braku dzieci racja), to od razu nie potrafi myśleć samodzielnie?

0

@Darshan1010 że co? Przecież na początku on nawet nie był aresztowany

2

@Robertinho Dzięki za wszystko również ode mnie, i, jak sądzę, wszystkich użytkowników tej strony!

1

@jeyx77x Pewnie gdyby nie zepsuli przy budowie Narodowego i dali mu te parę tysięcy miejsc więcej, to też byś się cieszył gdyby tam był finał

2

@AV0CAD0 Napisałem że absolutnie nie popieram Partii Razem, ale najwyraźniej zapomniałem napisać że nie popieram takiego podatku xd

4

@MrCule_X A może... po prostu nie czytaj wątków politycznych? Po kilku pierwszych słowach możesz rozpoznać taki komentarz, a potem nie rozwijać odpowiedzi i sprawa rozwiązana!

3

@AV0CAD0 Absolutnie nie popieram partii Razem (jest mi do niej co najmniej równie daleko co do Konfederacji ;) ), ale wiesz, że w tym postulacie chodzi o to, żeby dodać taki próg podatku progresywnego, bodajże od 500 tys. Czyli dopiero gdybyś zarobić np 500 100 zł, to z tych 100 zł musiałbyś oddać 75%, nie z całej kwoty.
A swoją drogą, ciekawostka, w uwielbianych przez prawicę USA, do lat 80., również za rządów republikańskich prezydentów, najwyższy próg podatkowy powyżej miliona dolarów (albo podobnej kwoty) wynosił ponad 90% :O okropne, dobrze że odeszli od takiej polityki podatkowej

0

@Janiama Nie wiem, czy można mówić o jednej z najsilniejszych linii ataku, kiedy nie mamy lewego skrzydłowego poza Ansu, który nie ma jeszcze 18 lat.

6

@Osioł XDDD wyróżnianie PO w słowach to naprawdę najbardziej żałosna wizytówką jaką można sobie wystawić

9

@daniel32778 Żaden prezydent by nie wetował wszystkiego, bo walczy o reelekcję. Platforma popiera niektóre ustawy PiSu, głosują razem dość często, więc te ustawy by były podpisywane. A jeśli będzie wetował te o przejmowaniu przez PiS sądownictwa to bardzo dobrze.

1

@DonMatteo901 Nasz nauczyciel nie mógłby tak zrobić, bo nie miałby biletu żeby okazać policji ;)

6

@MESSIah16 "nikt ich nie bije, nie szykanuje" że co? szykanowani są w internecie non stop, także w tym wątku. Bicie również już mieliśmy w Białymstoku. Odmawianie równego prawa do legalizacji związków, nawet nie muszą się nazywać małżeństwami, to właśnie dyskryminacja, uznawanie że ich związek jest gorszy niż twój, a taki oczywiście nie jest.
Czekam na bardziej normalne czasy, kiedy w Polsce, tak jak np w Wielkiej Brytanii, nawet partie konserwatywne zrozumieją, że niedyskryminowanie obywateli ze względu na orientację powinno być traktowane jako podstawa państwa prawa, tak jak niedyskryminowanie ze względu na rasę czy płeć.

0

@AV0CAD0 No grupą docelową może być ktoś, kto jest heteroseksualny i chce, po prostu ma ochotę, ubrać sukienkę... Przecież istnieją tacy ludzie, co ma na celu wyszukiwanie ich z imienia i nazwiska? Zresztą to nie chodzi o sukienki czy spódnice, ale żeby każdy mógł chodzić w tym co mu, a nie społeczeństwu, się podoba, równie dobrze może to być kobieta w garniturze (co i tak jest niezbyt dobrym porównaniem, bo kobieta jest o wiele mniej szykanowana gdy założy typowo "męskie" ubranie niż w drugą stronę).

0

@Lopezz80 konfederacja się niczym od nich nie różni

0

@AV0CAD0 Zapewne ci mężczyźni, którzy chcą je nosić. Nie powiesz mi, że takich nie ma, bo są, i nie widzę powodu dla którego mieliby być szykanowani za to, społeczeństwo powinno się odczepić od tego co kto nosi i nie musi tutaj chodzić tylko o spódniczki.

0

@DaPi Athletic jako jedyny poza Barcą i Realem nie spadł nigdy z La Ligi, to budzi podziw, tak samo jak osiągnięcia w Pucharze Króla

0

@AV0CAD0 "W wielu krajach już się walczy o pozwolenie dla chłopców na zakładanie spódniczek mimo tego, że nawet 1% chłopców tego nie potrzebuje." Okej, co jest nie tak z tym, że ktoś walczy o POZWOLENIE (nie nakaz) na noszenie spódniczek przez chłopców, co jest nie tak z tym, że ktoś może ubierać się jak chce, nawet jeśli to miałby być jeden promil?
I tak samo, jeśli ktoś chce dobrowolnie zamanifestować swoje poparcie dla czegoś to nie widzę problemu w nasilaniu się tego, tak samo bym nie widział gdyby chcieli zamanifestować cokolwiek innego.

0

@AV0CAD0 twierdzisz, że jest to blisko przebierania chłopców w sukienki, to sugeruje mało pozytywny stosunek do tego, ale możesz mnie wyprowadzić z błędu jeśli się mylę

0

@AV0CAD0 Naprawdę boli cię, że ktoś tej samej płci zatańczy ze sobą poloneza?

1

@Mns21 Jak najbardziej, na życzenie do 3. miesiąca ciąży

3

@Mathew86 to znaczy że chce ograniczać/nie rozszerzać wolności osobistej obywateli

3

@AV0CAD0 za to wszyscy w Konfederacji mają poglądy antywolnościowe obyczajowo

1

@sebasek99 "Minister ochrony środowiska podpowiada, że epidemię należy wykorzystać do rozluźnienia wszystkich przepisów chroniących środowisko naturalne, w tym Puszczę Amazońską, przed wyrębem, wypalaniem i nielegalną eksploatacją przez górników, plantatorów i hodowców bydła."
Tragiczne...

0

@PatrychoO Pewnie żal im było wydanych pieniędzy

2

@betonito Bez przesady, że Suarez niewiadomo jak dobrze gra głową. Martinez może jest niższy, ale bardziej skoczny i silny

1

@Gwidon kibice Bayernu narzekają za to, że ich rządzący są skąpi i wszystkie większe transfery przechodzą im koło nosa

2

@michal26 gdzie ty porównujesz potencjał Bosaka do kogokolwiek, co najwyżej Biedroń mógłby zrobić gorszy wynik w drugiej turze, w co i tak wątpię, bo popierający platformę prędzej na Lewicę niż Konfederację zagłosuje

1

@JimMorrisonFCB
1. Różnica między rasą, orientacją albo np płcią, a poglądami politycznymi i religijnymi polega na tym, że te drugie wybieramy, a pierwsze nie. Nigdy nie zgodzę się z prześladowaniem albo ograniczaniem kogoś praw za to, na co nie miał wpływu. Wybacz, ale nie będę szanował nazizmu, komunizmu czy jakichś skrajnych odmian islamu albo innych antyludzkich ideologii.

0

@wyrek XDXDXDXD no bardzo śmieszne, 5% to może być realna liczba, ale nawet gdyby było ich dwa razy mniej, to nie uważam, żeby to miało sprawiać, że są obywatelami drugiej kategorii.

0

@Karzel No niestety zmiany światopoglądowe mogą dotknąć, np nawet 2 miliony osób LGBTQ w Polsce albo połowę obywateli, wszystkie kobiety :/

Media