Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O jakich mistrzostwach piszecie? Znowu ta nudna, beznadziejna siatkówka leci ta?
0
@talizmo Drugie nie ale trzecie owszem
0
Po co Ten Hag wystawil tego patalacha Maguire to nie wiem. Bez niego głównie dobrze grają. Sancho, Varane i Bruno powinni grać również.
0
@Hadim Żeby FDJ mógł przyspawać Busquetsa do ławki to musiałby grać z Kessiem czyli drugim ŚPD
0
@kinioo Wow Nostradamus przewidzieć manite takiemu zespołowi to naprawdę godne pochwały :)
0
@th@les A co ty wyjechałeś z ta opaską kapitana dla Dembele bo nie rozumiem?!
4
@koksik2700 Fanbojom
0
@fryc_86 O 360 stopni powiadasz tzn, że jest taki sam jak był mądralo
5
Słyszeć kibicow skandujących nazwisko polskiego piłkarza na Camp Nou coś pięknego
0
@Matix90 Szarpie i co robi w decydujących akcjach? Zamiast podać to strzela, zamiast strzela to poda. Dużo wiatru to jest szarpanie tak? Źle nie gra, ale podejmuje głupie decyzję często a gra tu już UWAGA 5 lat :)
0
@tomasthc Chyba że będą leczyć się u szamana
0
@VamoSBarca88 A kogo tu Bayern obchodzi jak jest mecz naszej drużyny teraz
0
Faul był pierwszy co to ma być
2
Jak widzę Roberto z opaską to mnie oczy pieką
0
Ultimate Team
Po raz pierwszy mi się zdarzyło, że nie chce przetworzyć transferu. Odsyła mnie do menu, błąd itp. Zwracają kase czy co wtedy?
1
Też macie problem z Ultimate Team na PS4?
0
Właśnie odpalam nowy dokument o transferze figo do realu na netflix. Oglądaliście?
0
@anxted Niekoniecznie. Nawadnia, ale też później odwadnia stąd kac czy ból głowy między innymi
0
@KlimO No ja wiem. Nie napisałem, że z alkoholem :)
0
@mekston Roku, dwóch? Nie wiem o jakich urazach mówisz bez przesady :)
0
Komentarz usunięty
0
@lufator Piwo to wcale nie głupi pomysł bo nawadnia lepiej niż woda
0
Komentarz usunięty
0
@AdiKingu96 Za dużo? Twój Messi zarabia cztery razy tyle a już nie prezentuje takiego poziomu. Co ty pieprzysz
0
@Tatazolwinia Co to Camorra
0
@Matix90 No to niech będzie i nawet, że jeden z najgorszych transferów XXI wieku patrząc na sumę i oczekiwania top3 myślę :)
0
@escarabajo Dlaczego Suareza akurat nie? Lepszy był od Eto :D. A no dlatego, że to zbyt oczywiste wybory myślałem, że ktoś poleci inaczej
0
Którą 9 Barcelony najbardziej lubicie, uważacie za najlepsza? Nie liczac Suareza i Eto. No i Nazario bo aby jeden sezon. Stoiczkov, Kluivert a może ktoś inny? Kto i dlaczego. Możecie podac ranking jestem ciekaw opinii innych
3
@Culers Cristiano Ronaldo ma metal
3
@MesQueUnClub96 Skoro wygrali ostatnią lige mistrzów i zdobyli mistrza to coś nie coś potrafia i maja prawo czuć się mocni