0

O jakich mistrzostwach piszecie? Znowu ta nudna, beznadziejna siatkówka leci ta?

0

@talizmo Drugie nie ale trzecie owszem

0

Po co Ten Hag wystawil tego patalacha Maguire to nie wiem. Bez niego głównie dobrze grają. Sancho, Varane i Bruno powinni grać również.

0

@Hadim Żeby FDJ mógł przyspawać Busquetsa do ławki to musiałby grać z Kessiem czyli drugim ŚPD

0

@kinioo Wow Nostradamus przewidzieć manite takiemu zespołowi to naprawdę godne pochwały :)

0

@th@les A co ty wyjechałeś z ta opaską kapitana dla Dembele bo nie rozumiem?!

4

@koksik2700 Fanbojom

0

@fryc_86 O 360 stopni powiadasz tzn, że jest taki sam jak był mądralo

5

Słyszeć kibicow skandujących nazwisko polskiego piłkarza na Camp Nou coś pięknego

0

@Matix90 Szarpie i co robi w decydujących akcjach? Zamiast podać to strzela, zamiast strzela to poda. Dużo wiatru to jest szarpanie tak? Źle nie gra, ale podejmuje głupie decyzję często a gra tu już UWAGA 5 lat :)

0

@tomasthc Chyba że będą leczyć się u szamana

0

@VamoSBarca88 A kogo tu Bayern obchodzi jak jest mecz naszej drużyny teraz

0

Faul był pierwszy co to ma być

2

Jak widzę Roberto z opaską to mnie oczy pieką

0

Ultimate Team
Po raz pierwszy mi się zdarzyło, że nie chce przetworzyć transferu. Odsyła mnie do menu, błąd itp. Zwracają kase czy co wtedy?

1

Też macie problem z Ultimate Team na PS4?

0

Właśnie odpalam nowy dokument o transferze figo do realu na netflix. Oglądaliście?

0

@anxted Niekoniecznie. Nawadnia, ale też później odwadnia stąd kac czy ból głowy między innymi

0

@KlimO No ja wiem. Nie napisałem, że z alkoholem :)

0

@mekston Roku, dwóch? Nie wiem o jakich urazach mówisz bez przesady :)

0

Komentarz usunięty

0

@lufator Piwo to wcale nie głupi pomysł bo nawadnia lepiej niż woda

0

Komentarz usunięty

0

@AdiKingu96 Za dużo? Twój Messi zarabia cztery razy tyle a już nie prezentuje takiego poziomu. Co ty pieprzysz

0

@Tatazolwinia Co to Camorra

0

@Matix90 No to niech będzie i nawet, że jeden z najgorszych transferów XXI wieku patrząc na sumę i oczekiwania top3 myślę :)

0

@escarabajo Dlaczego Suareza akurat nie? Lepszy był od Eto :D. A no dlatego, że to zbyt oczywiste wybory myślałem, że ktoś poleci inaczej

0

Którą 9 Barcelony najbardziej lubicie, uważacie za najlepsza? Nie liczac Suareza i Eto. No i Nazario bo aby jeden sezon. Stoiczkov, Kluivert a może ktoś inny? Kto i dlaczego. Możecie podac ranking jestem ciekaw opinii innych

3

@Culers Cristiano Ronaldo ma metal

3

@MesQueUnClub96 Skoro wygrali ostatnią lige mistrzów i zdobyli mistrza to coś nie coś potrafia i maja prawo czuć się mocni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?