Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Marcelinho99 Niestety 34 letniemu Suarezowi daleko do Roberta w tym wieku. Nie bez powodu już gra w Urugwaju. Nie każdy potrafi utrzymać taką formę. No ale mimo tego to Luis Suarez to mój ulubiony piłkarz :)
1
@barcowy1899 No i co? Na jak długo? I w jakiej lidze?
1
@DLFCB Dzięki bardzo, jakby ktoś jeszcze stream podał byłoby super bo zapomniałem o meczu i ciężko coś dobrego na szybko znaleźć
0
Poda ktoś link do meczu?
0
Stream można? Zapomniałem! Nie zdążę znaleźć pewnie szybko
0
Kessie jest już w FIFA w FUT jako zawodnik Barcelony, widzieliście już inne karty nowych nabytków w Barcy?
0
@van Baster To naucz się czytać ze zrozumieniem. Jeśli by chciał zakończyć karierę a nie odejść do innego klubu...
0
@chavez Na pewno większy niż United :D
0
@ArterkHD Ok. Nie mam Cię online w fifa nie pokazuje nicku.
0
@ArterkHD Ja jestem. Podaj nick na priv
0
@VeB10Ronnie ale ciulowe te stroje, czcionka dramat
0
@Herato zdecydowanie wole 23 i pochmurnie :p
0
Depay czy Auba który ma zostać i dlaczego? Chyba, że są zwolennicy, żeby obaj odeszli co jest błędem. Ja jestem za Depayem. Młodszy, bardziej wszechstronny. Aube też lubię i chciałbym zobaczyć go w ataku z Robertem czasem w meczu.
1
@dafik85 Musimy mieć kogoś na zastępstwo Roberta na boisku również czyli Auba powinien zostać
0
@Lucassito Jak już to klub chce i tak będzie
0
@333tricampeones333 Dlaczego przestępca?
0
@Bogan Bardziej musi niż chce niestety bo by nie odzedl jakby nie dostał odpowiednich pieniędzy za kontrakt z nowym klubem
2
@kakusus Silva hiszpanem? Nie wiedziałem. Niezłe pojęcie widzę masz :D
0
@Rewolucja123 No i co z tego to nie znaczy, że zaraz trzeba dawac tej bramce top co to wgl za tłumaczenie głupie? Miał o wiele ładniejsze bramki :)
3
@BartqRKO Najpiękniejszych? Ładna, ale bez przesady
2
@Drozdu7 Prędzej Fati /Dembele niż Raphinha myślę
0
@FC1899Barca Ale bydła, wirtualnie to wyglada :D
0
@Barca1166 PP/PS
0
@IronSanHybrid Mario na pewno :>
0
@escarabajo Kogoś interesują te ligi? Dla wytrwałych? Bez przesady jest sobota
1
@Gaucho A to dlaczego? Ja nie
1
Messi chyba pierwsza bramka z typowej przewrotki. Ładnie
1
@Dariusz40 Daruś pisze pod jednym artykułem, że jeśli Kounde będzie wystawiany na ŚO a nie na PO tak jak ON MÓWIŁ to Xavi nie jest trenerem z górnej półki i jesteśmy chu. warci wszyscy na tym forum xD
https://www.fcbarca.com/106038-sport-gerard-pique-bedzie-piatym-stoperem-w-hierarchii,dyskusja-12042742.html#comment-12042962
1
@Dariusz40 Dareczku uspokój się wiemy, że byłbyś lepszym trenerem od Xaviego i masz o tym większe pojęcie. Typowa cebula z Ciebie wychodzi, żałosne :). Ja aby dywaguje i w sumie też chciałabym żeby na PO grał Kounde i w razie konieczności na ŚO. Wszystko zależy od tego gdzie będzie grał lepiej czyż nie?
2
@VegetaPolska Z całym szacunkiem do Roberta, ale nie porównujmy go do okresu kiedy Ronaldo przychodził do Realu. Inny poziom i wiek