0

@Marcelinho99 Niestety 34 letniemu Suarezowi daleko do Roberta w tym wieku. Nie bez powodu już gra w Urugwaju. Nie każdy potrafi utrzymać taką formę. No ale mimo tego to Luis Suarez to mój ulubiony piłkarz :)

1

@barcowy1899 No i co? Na jak długo? I w jakiej lidze?

1

@DLFCB Dzięki bardzo, jakby ktoś jeszcze stream podał byłoby super bo zapomniałem o meczu i ciężko coś dobrego na szybko znaleźć

0

Poda ktoś link do meczu?

0

Stream można? Zapomniałem! Nie zdążę znaleźć pewnie szybko

0

Kessie jest już w FIFA w FUT jako zawodnik Barcelony, widzieliście już inne karty nowych nabytków w Barcy?

0

@van Baster To naucz się czytać ze zrozumieniem. Jeśli by chciał zakończyć karierę a nie odejść do innego klubu...

0

@chavez Na pewno większy niż United :D

0

@ArterkHD Ok. Nie mam Cię online w fifa nie pokazuje nicku.

0

@ArterkHD Ja jestem. Podaj nick na priv

0

@VeB10Ronnie ale ciulowe te stroje, czcionka dramat

0

@Herato zdecydowanie wole 23 i pochmurnie :p

0

Depay czy Auba który ma zostać i dlaczego? Chyba, że są zwolennicy, żeby obaj odeszli co jest błędem. Ja jestem za Depayem. Młodszy, bardziej wszechstronny. Aube też lubię i chciałbym zobaczyć go w ataku z Robertem czasem w meczu.

1

@dafik85 Musimy mieć kogoś na zastępstwo Roberta na boisku również czyli Auba powinien zostać

0

@Lucassito Jak już to klub chce i tak będzie

0

@333tricampeones333 Dlaczego przestępca?

0

@Bogan Bardziej musi niż chce niestety bo by nie odzedl jakby nie dostał odpowiednich pieniędzy za kontrakt z nowym klubem

2

@kakusus Silva hiszpanem? Nie wiedziałem. Niezłe pojęcie widzę masz :D

0

@Rewolucja123 No i co z tego to nie znaczy, że zaraz trzeba dawac tej bramce top co to wgl za tłumaczenie głupie? Miał o wiele ładniejsze bramki :)

3

@BartqRKO Najpiękniejszych? Ładna, ale bez przesady

2

@Drozdu7 Prędzej Fati /Dembele niż Raphinha myślę

0

@FC1899Barca Ale bydła, wirtualnie to wyglada :D

0

@Barca1166 PP/PS

0

@IronSanHybrid Mario na pewno :>

0

@escarabajo Kogoś interesują te ligi? Dla wytrwałych? Bez przesady jest sobota

1

@Gaucho A to dlaczego? Ja nie

1

Messi chyba pierwsza bramka z typowej przewrotki. Ładnie

1

@Dariusz40 Daruś pisze pod jednym artykułem, że jeśli Kounde będzie wystawiany na ŚO a nie na PO tak jak ON MÓWIŁ to Xavi nie jest trenerem z górnej półki i jesteśmy chu. warci wszyscy na tym forum xD
https://www.fcbarca.com/106038-sport-gerard-pique-bedzie-piatym-stoperem-w-hierarchii,dyskusja-12042742.html#comment-12042962

1

@Dariusz40 Dareczku uspokój się wiemy, że byłbyś lepszym trenerem od Xaviego i masz o tym większe pojęcie. Typowa cebula z Ciebie wychodzi, żałosne :). Ja aby dywaguje i w sumie też chciałabym żeby na PO grał Kounde i w razie konieczności na ŚO. Wszystko zależy od tego gdzie będzie grał lepiej czyż nie?

2

@VegetaPolska Z całym szacunkiem do Roberta, ale nie porównujmy go do okresu kiedy Ronaldo przychodził do Realu. Inny poziom i wiek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?