0

@Bruttal @draxidox Wiem, że z podatku mogą, ale czy jak nie odbiorę to czy dostane więcej do zapłacenia niż powinienem? Za koszty wysyłki itp. Czy jak nie odbiorę czy może windykacja wejść o to mi chodzi czy dopiero jeśli odbiorę list?

0

Orientujecie się co się dzieje jak nie odebrałem drugiego awizo z urzędu skarbowego za zalegly mandat policyjny? Dzisiaj mija termin ale wolałbym to przeciągnąć bo o ile pamiętam kwota jest wysoka

0

@AmigoBlancos XD co to za durne pytanie??

1

@Medium Bo czlapie

1

I co żółwik nie tylko potrafi szybkością wygrywać i strzelać przez to bramki
Potrafi również dać dobrą piłkę

1

@Medium No był.

0

Do końca sezonu na pewno a co dalej to w zależności od wyników

0

@Proxi To od razu Robercikowi złotą piłkę poproszę

1

Puchary natychmiast.

5

Nie ma i nie było drugiej takiej drużyny która jedzie na jednym patencie taktycznym od 30 lat. Jak słyszę te "DNA Barcelony" (xD) albo "filozofia Cruyfa" to mi się śmiać chce. Nie rozumiem tego. Żenua

1

@pt9 A ja bym się skłaniał jednak do poglaskania po główkach

1

@Damiain Tak właśnie tak

1

Słyszałem że nasz genialny trener zaskoczył Bayern taktyka nie trafiając ani razu w światło bramki

4

Najważniejsze że Xavi kontynuuje filozofię Cruyfa i tak kolejne 30 lat

1

Kurcze zapomniałem wczoraj o meczu i niestety nie oglądałem tego widowiska

1

@AlexDark00 A kto strzelił dwie bramki Interowi mimo beznadziejnej formy zespołu?

0

@Vamosdembouz Nie, dlaczego? Jedna jaskółka wiosny nie czyni

0

@ProMILs Oglądasz mecz czy przegadasz forum? :) Ja akurat stream szukam więc co innego

0

@Emhyr w USA? Jak najbardziej

0

@Emhyr Chyba na dzielnie bardziej

2

Luis Suarez strzelił dzisiaj jedynego gola dla swojej drużyny. Nacional pierwszy w tabeli. Umowę ma do grudnia z opcją przedłużenia o rok. Jak myślicie co dalej z Luisem? Zakończy karierę po wypełnieniu umowy? Ja myślę, że tak. Szybko to zleciało niestety po przejściu do Atletico. Zamówiłem wczoraj jego koszulkę z pamiętnego sezonu 14/15 na pamiątkę.

0

@Tomason Dzban z Barcelony też nie podał w takiej sytuacji

1

I tak się gra w piłkę nożną a nie sriki taka

0

Brawo Dembele który to już raz kluczową decyzja spieprzona? Tak powinniśmy grać kontrami, szybko a nie te zasrane podania w kółko.

15

Fati i Balde powinni grać od początku

0

Jaki skład na dziś?

0

@Messi1992 Szanuje!

0

@Messi1992 Nigdy FC Messi

3

Po pięknym okresie Lewandowskiego w Barcy chce Haalanda w jego miejsce. Ma to byc załatwione. Ok?

1

@Jakchcesz Podejrzewałem, że to props, ale widzę nie ma zielonego znaczka od Cb więc odpisałem w ten sposób sory ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?