1

@Gibbon_FCB Zenujace durne dzieciaczki nie ma co zwracać uwagi na takie wysrywy

0

@Sysia11 Co za bzdury. Turasy daja rade? Idiota

0

Mam pytanie. Miał ktoś problem z iPhone z mikrofonem? Wczoraj w czasie deszczu nagrywałem filmik i nagle zaczął się pieprzyć. Słychać szum. Chodzi o 15 więc bez jaj żeby przez deszcz takie coś było. Można jakoś to samemu ogarnąć czy koniecznie oddać do serwisu a jak tak to czy się orientujecie ile takie coś może zająć

0

@BorzyKrzys Świetny

0

@VegetaPolska Czyli jesteś człowiekiem naiwnym. Naiwność nie musi iść w parze z emocjami

0

@azysko Dokładnie. Durny tekst

0

@Maysterme Serio wgl ktoś porusza temat awansu po takiej błazenadzie i zerowej punktacji xD?

0

@VegetaPolska A przypomnij ktory dureń patrzył jeszcze ostatnio na matematyczne szanse tego beznadziejnego zespołu i się kompromitował? No ty. Swoją drogą vegeta lubił używać słowa „dureń”.

3

@FabianekMrozek Leciala w rece bramkarza a szkot zmienił jej tor lotu więc bramka samobójczą. Ty chyba pierwszy raz oglądasz piłkę nożną synku

7

@VegetaPolska Trudno. I tak odpadną i tak. Liczenie na jakiegoś farta i matematyczne wyjście z grupy jest żenujące.

0

Super mecz. Chorwacja do domu

4

@abram3k to mało widziałeś synku

0

Dziadek Modric co robi haha

0

Żenująca Chorwacja. Do domu.

0

Szpakowski co to ma być. Drużyna strzela na 2-1 w 90 parę minucie a emocjonuje się jak na grzybach. Chu z takim komentarzem.

3

@Aferzysta Dokładnie bzdura totalna co do Twojej odpowiedzi. Ronaldo to nadal bardzo dobry piłkarz którzy może pomóc drużynie na euro.

0

Komentarz usunięty

0

@Barcelonista94 A z Lewandowskim co było? Doinformuj się przygłupie

0

Mam pytanko. Orientujecie się do kiedy można grać w UT w FIFA w starszych częściach niż najnowsza? Chciałem sobie po długim czasie pyknąć mecz i widzę, że serwery wyłączone i zastanawiam się czy opłaca się kupować FC24

0

Real Madryt ponownie zagra w finale ligi mistrzów i zapewne ponownie zdobędzie trofeum. Jak się z tym czujecie? Fantastycznie prawda?

0

Komentarz usunięty

0

@Andi18 z Kloppem?

0

@Edgemoon A co ma szacunek do tego? Może ktoś mieć inne zdanie na ten temat. Pamietam że jako jedyny nie chciał odłożyć w czasie wypłaty jak klub miał problemy. P.S. Mi wstyd za twoją głupotę

0

Może mi ktoś powiedzieć czy dodatki do zakupu w grze jako season pass sa limitowane jeśli chodzi o czas? No bo przepustka sezonowa to nie wiem jak mam to tłumaczyć? Chce ograć dodatki do residenta 7 w końcu bo aby oglądałem

0

@reloaded Haha ty tak serio teraz?

1

@AdiKingu96 hahaha co za gość. A co to finał lm?

2

La Porteria:
NEYMAR DOSZEDŁ DO POROZUMIENIA Z BARCELONA!
Ma zarabiać 12 mln Euro netto rocznie, a do klubu ma dołączyć na zasadzie wolnego transferu po rozwiązaniu umowy z PSG

0

@Rust_Cohle Cieszę i z grą którą włączyłem po miesiącu czasu

0

Kupiłem grajka w fut i mi wj... Zjadło coinsy a go nie ma w transferach. Nic nie da rady pewnie z tym zrobić nie? Co za gówno

1

@Arczi87 Rzeczywiście wyciskacz łez...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?