1

@barcelonaLM Noo wcale bym się nie zdziwił

0

@Lionel_Messi10 Jesteś bardzo szczęśliwy, że Messi zostanie w Paryżu prawda? Koniec złudzeń :D

0

@MrShakira Mowa o tym nowym z pucharem na insta czy wczorajszym?

0

@Lionel_Messi10 O której akcji mowa bo nie pamiętam?

1

Jak myślicie jakich piłkarzy mundialu "wyłapią" większe kluby? Kto waszym zdaniem się dobrze zaprezentował, żeby "awansować"?

1

@PatrychoO No i co kibicowałem mu wczoraj i emocjonowalem się tym meczem jak żadnym na mundialu :>

0

@Sysia11 Finalissima?

1

Powiem wam, że nie miałem takich emocji przy meczach polskiej reprezentacji jak wczoraj. Chyba prostu nie oczekiwałem za wiele. Finał to jest finał. Świetnie, że Argentyna wygrała i Messi ma w końcu swoje upragnione trofeum. Zasłużył sobie na to jak i cała jego reprezentacja swoją grą. Brawo! P. S Ale mam kaca

0

@WilliamTheBloody Hmm przypuszczam, że jak ja kibicowałem Barcelonie to ty na stojąco pod szafę wchodziłeś. O a założone konto wrzesień 22. Milcz synku i do spania

0

@PatrychoO Noo nie przepadam za nim dobra fakt, ale szanuje za sportowe osiągnięcia i za to co zrobił dla tego klubu. A nie przepadam za zachowania niektóre i za dojenie klubu...

1

@PatrychoO Nie, dlaczego? Mam neutralny stosunek do Messiego, ale nie lubię niektórych podejścia tutaj jakby był większy od klubu. To mnie denerwuje głównie

0

@Aragorn33 Dlaczego? Przecież lubi papierosy wnioskując po komentarzu. Ja się tym akurat nie truje

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

@Lionel_Messi10 No ostatnio pewnie i tak. Śmieszne jest ta twoja fascynacja tym Messim do tego stopnia. Chyba, że masz 15 lat to jeszcze rozumiem. Sam z siebie robisz pajaca

0

Portugalia - Argentyna finał mundialu. Ronaldo strzela zwycięską bramkę wchodząc z ławki. Już widzę co by się tu działo haha

3

@Lionel_Messi10 Messi też wielokrotnie zachował się jak "pajac" w reprezentacji czy poza nią i co?

2

@John_Doe Będziesz je trzymać w wannie do wigilii :D?

2

@Kgorecki2500 No i? Nigdy nie zrozumiem ludzi wybierających mięso kurczaka zamiast wołowiny do kebsa

0

Lukaku złota malina!

10

@SinMistico No i dobrze niech siedzi na ławce jak nie zasłużył na grę

0

@matirix20 To se włącz w Fifie i zmień i stul pysk

0

@Faro Widocznie nie ma za co grać. Strzelił dwie bramki to daj mu Boże żeby zagrał 90 w nastepnym. Co za durny komentarz

0

@Colon To se kup

0

@sevs No i co, a jak grali do stycznia 14/15? Później wyszło jak wyszło i był szanowany myślę

1

@VeB 1899 ... Bez komentarza

0

@doc Jak gra to dobrze ostatnio. Od początku by grał też inaczej poza tym na różnych pozycjach gra :)

1

0

Gdzie dostanę takie oprawki jak miał Dahmer serialowy na netflix? Tylko że zerówki :D

1

Zzolknialy mi już trochę podeszwy od air forcow. Macie na to jakieś swoje sposoby? Idzie to wgl zrobić?

0

@Bruttal @draxidox Wiem, że z podatku mogą, ale czy jak nie odbiorę to czy dostane więcej do zapłacenia niż powinienem? Za koszty wysyłki itp. Czy jak nie odbiorę czy może windykacja wejść o to mi chodzi czy dopiero jeśli odbiorę list?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?