1

Gdzie odejdzie Messi, jak myślicie? Trochę za wcześnie na Arabie. Powinien zostać w Europie

0

@Luccas Za rok Haaland a wątpię żeby obydwóch wzięło

0

@Tasde Bo to real Madryt i gwarantuje sukces na każdym poziomie od wielu lat. Liga mistrzów, złota piłka. Poza tym za rok będzie miał aktywna klauzulę na kwotę 150 mln e z możliwością transferu do Realu. To chyba jednak chce prędzej czy później :)

1

@tbas Wątpię. Haalanda wezmą za rok. No chyba, że chcą obu ale to się nie może udać

0

@JimMorrisonFCB Firmino wezmą a za rok Haalanda

3

O co chodzi z tymi botami w fifa 23?! Już chyba trzeci mecz z rzędu tak mam. Wiecie o co chodzi?

2

@FcPortoFan1999 Myślałem, że na drugim ich kanale a nie posiadam stąd pytanie. Dzięki

0

Na jakim kanale będzie transmisja z meczu Igi?

3

@Kuba_1 Z pewnością Modric jak i Robert za wysoko.. Henry również. Beckham niżej

1

@maroon Zbyt szybko xD? Jaja se robisz?!

0

Na TVP Sport serial dokumentalny pod tytułem Real Madryt biała legenda "serial poświęcony Realowi Madryt, najbardziej utytułowanemu klubowi w historii piłki nożnej"

0

23:48 Gerard Romero: Jordi Alba i Sergio Busquets na pewno zostaną w klubie, jeśli Messi wróci.
No to tymbardziej dziękujemy :D

0

@Kaamilos87 Fajnie, ale lepiej odpaść i skupić się na krajowych rozgrywkach niż patrzeć z poziomu LE jak real wygrywa LM. To upokorzenie

0

@Kaamilos87 Cieszyłbyś się z wygranej w LE? Przecież to wstyd jak na taką drużynę wygrać LE

1

Chcielibyście wygranej w LE? Przecież to jest pewnego rodzaju upokorzenie. Moim zdaniem lepiej odpaść jak najszybciej i skupić się na rozgrywkach w Hiszpanii

0

No i dobrze. Wstyd jakby taka Barcelona miała wygrać lige europy. A jeszcze znając życie Real akurat wygrałby LM to już wgl co za porównanie

1

@Pawel13sz Nie zanosi się

1

Ciekawe czy Thiago Silva jest w stanie wyżywić rodzinę w Chelsea i ma na chleb do pierwszego

1

@MesQueUnClub_87 No wiadomo na logikę tak, zbyt proste, ale wolałem zapytać :p

0

Orientujecie się czy jak miałem wykupione ps plus premium to czy jak zdążyłem pobrać jakieś gry i mam je dodane będą mi działać na tej najtańszej wersji?

10

W końcu Raphinha coś zaczął grać ostatnio w końcu. Oby mu się udało u nas wbrew pozorom większości :)

2

@Messibestplayerintheworld Byłyby jaja jakby zdobył ich 10

0

@Danny Gaucho Ło ja masakra ale zleciało

0

Kiedy ostatnio Robert strzelił bramkę przed wczorajszym meczem? Nie pamiętam

0

"Na konferencji prasowej przed meczem Pucharu Anglii trener zaznaczył, że Barcelona nie straciła jeszcze szans na awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Później zapytano go o możliwy powrót na ławkę trenerską Barçy. Odpowiedź Guardioli była jasna: − nigdy nie wrócę do Barcelony, by być tam trenerem. Ten etap mam już za sobą." 2017
Wielokrotnie to powtarzał

2

Marioveb? Serio? Za co bo na pewno nie za iloraz inteligencji ;D. W dodatku prowokator

0

@Borry Nie poradzi w Arabii? Przestań

0

@ricardo0705 Niby dlaczego się skompromitował? Nikt o tym nie bedzie pamietal za parę lat. Pozostaną jego osiągnięcia i pamięć o tym jakim był piłkarzem

0

@RomanHoffer Dużo rzeczy. A co ze znajomymi nie możesz posiedzieć? Inny bar?

1

@cris2706 Lige mistrzów z PSG? W życiu. Tylko Barcelona. Już skończ fantaziowac chłopie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?