Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Tollusiek serio ktoś myślał, że dadzą za niego 100 tyle ile klauzula?! XD
1
@Dany9555 I gdzie są te wyniki tego top skrzydłowego od tyłu lat bo coś ich nie widzę? Pier.. Jak potłuczony. Dobry, ale i szklany i to by było na tyle.
0
@Sapos93 Jaka szpileczka w zarząd co to ma wspólnego niby głąbie
0
@Benz No choćby dlatego, że wygląda lepiej i się bardziej promuje. Więcej go w mediach, w sensie jakieś swoje produkcję netflix itp. Takie szybkie wnioski
0
@kamiVeB Do Arabii? Ty tak serio? Jest łasy na kasę ale bez przesady
2
A po co to dementować skoro jest wiadomo że nie stać?
0
@Artysta9 Żałosny to ty jesteś z takim stwierdzeniem haha. Tak tak wszystko co złe to real, nie mogą się interesować najlepszymi piłkarzami skoro Barcelona jak reszta większych klubów by ich chciała itd itd. Myślenie na poziomie worka na śmieci
0
Iniesta też się przeniósł do Miami? Coś przegapiłem? Widziałem grafikę rowniez i z nim na jakiejś stronie
4
@Kuba_1 Przecież mógł ją teraz kupić, chłopie on się nie buduję tylko kupuje gotowce :D
6
Dobrze ze on tu nie przylazł doic znowu klub :)
1
Moje ulubione to te z sezonu 14/15. Ostatnio sezon z LM zresztą. Fajnie jakby wrócili znowu do klasyki i zrobili coś na wzór 08/09 pół na pół
5
@reloaded Na co? To jakiś zespół?
0
@HighestInTheRoom Co za głupie pytanie. Jakby był jakiś klasowy to by chyba został powołany i grał czy nie?
0
@Fabik87 Wygryzłby Lewego
0
@th@les Zawodnik na lata jak Arthur? Gdzie go masz?
1
Kur nie mogą go zarejestrować nawet a myślą o kolejnych transferach.
0
No i co mordy tam utkane niektórym? No ale nerwy były
1
@VamosGirl Zostaw swoje fantazje dla siebie haha. Zero realizmu. Wyłącz fife
1
Messi może w końcu coś angielskiego się nauczy :d
0
@wasacz Stuknij się w łeb. Z taką przewaga nic nie musi
1
@wasacz Dlatego tyle osiagnela i osiągnie. Klucz do sukcesu głowa, talent swoją drogą
0
@PatrychoO No przeciwnik jest bootem i gra za niego. Podaje aby
0
O co chodzi z tymi botami w fifa23 ut? Często się zdarzają ostatnio i nie wiem skąd się to bierze
0
@Ayattar Boli mnie tylko twoja głupota :D co mnie obchodzi "wielkość" Ukrainy. Łeb
3
@Krzywy95 Tam jest 18 kortów na french open :>. No ale tylko dwa na kilkanaście tysięcy osób
0
@Ayattar Mam w dupie jedno i drugie śmieszy twoja postawa a ten już przypisuje jakieś latki haha tymbardziej jesteś żałosny
0
Dalej. Ja chce Ige już oglądać.
2
@Ayattar Bo jest wojna na Ukrainie xD? Przestań
0
@Godlo Bo drużyna już jest poukładana bez niego, za dużo kosztuje jego utrzymanie i zbliża się do końca kariery? Wróci i będzie granie pod niego. Mało? Także się nie kompromituj czymkolwiek za tym transferem.
0
@wasacz Oby nie :D