@takisobiektos No i co bronili w 8 a tak naprawdę stracili kluczowe bramki po błędach indywidualnych-w 1 meczu Donnarumma w 2 Veratti,za to nie strzelili ani 1 mimo gwiazd w ataku
@MesQueUnClub_87 Jak duet Mbappe i Messi mają dzień to się bawią w Ligue 1 i nawet dobrze się to ogląda,ale jak stracą bramkę z mocnym rywalem to oddają mecz
Haller niestety nie jest w dyspozycji do grania na najwyższym poziomie,nic dziwnego skoro pół roku temu walczył z nowotworem,ale Borussia nie powinna go na takie mecze w pierwszym składzie wystawiać
@SuperPatsonFCB No rózni się,bo to jest stały fragment w regulaminowym czasie gry i po wznowieniu czas leci dalej,a karne po dogrywce to jest osobny element meczu
0
@Emhyr Harry Kane do PSG tam też nic nie wygra,a sory oprócz Ligue 1
0
@takisobiektos No i co bronili w 8 a tak naprawdę stracili kluczowe bramki po błędach indywidualnych-w 1 meczu Donnarumma w 2 Veratti,za to nie strzelili ani 1 mimo gwiazd w ataku
1
@MesQueUnClub_87 Jak duet Mbappe i Messi mają dzień to się bawią w Ligue 1 i nawet dobrze się to ogląda,ale jak stracą bramkę z mocnym rywalem to oddają mecz
1
@skype77 CHodzi Ci o problem EA AntiCheat?
0
@LS Nie wiem,ale jak nie wróci do Barcy to pójdzie gdzie indziej,projekt PSG nie wypalił,wielka 3 się posypie
0
@Lukas90 Jaki skład jak z FIFY,oni mają 3 megagwiazdy,paru dobrych grajków,reszta to przeciętność i słabi kopacze
1
Oficjalnie-Messi w czerwcu opuszcza PSG
0
PSG myśli że 1:0 w Paryżu było dla nich
1
O ile w 1 połowie jeszcze PSG jakoś wyglądało tak siedli totalnie teraz,a mają 2 bramki straty
3
@Katalończyk 99 Zobacz jaką oni mają pakę,razem z City mają najlepszy sklad w Europie jeśli chodzi podstawę+ławka
0
Jak Mekambe się nie odpali zaraz to po meczu,PSG nie ma kim z ławki nawet postraszyć na koniec
14
Co ten Kurowski pieprzy,że Mekambe jest aktywny a Messi nie i wszyscy go kasują xdd
0
@FcBarcelonaFanMSN 81 ma w Fifie obecnie
1
3/4 bramkarzy z hitowych starć 1/8LM odwaliło już manianę,poza Donnarumą xd
0
@Destroyer_of_Worlds Dokładnie,Usain Bolt to gdzieś na 50m wszystkich wyprzedzał dopiero,w piłce liczy się odejście(Dembele czekamy!)
0
Nie jest to wielkie widowisko póki co,może jakaś bramka otworzyłaby mecz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@adi7adi8 Tak,jego dobitka nie będzie ważna,ale powtórzymy karnego xd
0
@msmsms Trochę jak u nas z Robertem
0
@Antimadridista_WR No nie wiem czy gracze Borussi pierwsi wbiegli,to do kogo trafiła piłka po trafieniu w słupek to co innego https://talksport.com/wp-content/uploads/sites/5/2023/03/encroachment.png?strip=all&w=960&quality=100
0
Haller niestety nie jest w dyspozycji do grania na najwyższym poziomie,nic dziwnego skoro pół roku temu walczył z nowotworem,ale Borussia nie powinna go na takie mecze w pierwszym składzie wystawiać
0
@Antimadridista_WR Ciężko żeby obrońca nie wbiegł za zawodnikiem,ktory może dobić nietrafionego do siatki karnego
0
@adi7adi8 Ciężko trzymać linię i nie wbiegać za zawodnikiem rywala wykonującego 11,szczególnie jak piłka po słupku może wrócić w pole karne
0
@SuperPatsonFCB No rózni się,bo to jest stały fragment w regulaminowym czasie gry i po wznowieniu czas leci dalej,a karne po dogrywce to jest osobny element meczu
0
Aj szkoda,że już nie ma Barcelony w europejskich pucharach tak inaczej się ogląda je...
0
@MarianoItalianoVero czytał Jakub Kręcidło
2
@oper21 Raczej na Bernabeu będzie im ciężko,chyba że szybko strzelą 2 bramki(skąd to znamy xd) to wszystko otwarte
0
@Más que un użytkownik Oglądałeś paździerz z Almerią?Dużo lepiej nie było a z Lewym w składzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Roobo Czy ja wiem,patrząc na ostatnie wyniki i siłę naszego ataku to niekoniecznie