@Janiama A nie irytuje Cię np to jak wygląda nasza gra w pucharach?Ile bramek tracimy?Weźmy nawet ostatnie 2 mecze,zamiast kontrolować mecz to my po 120min gramy z Betisem czy Intercity.Ostatecznie wyniki są pozytywne,ale nie powinny one przyćmić tego,że same mecze po strzeleniu 1 bramki do przodu już nie
Nie dość,że meczów napchane po brzegi to my gramy dogrywki jeszcze,tylko że na własne życzenie sobie je fundujemy.Potem Xavi powie,że było zmęczenie w 2 połowie sezony,bo dużo minut musieli gracze wybiegać...
Mimo bramki wydaje mi się że Lewy jest jakiś zmęczony,nie wiem może ma jakieś problemy psychiczne,ale nie wygląda najlepiej i z twarzy i z gry,a fizycznie powinien być wypoczęty.
0
@Janiama A nie irytuje Cię np to jak wygląda nasza gra w pucharach?Ile bramek tracimy?Weźmy nawet ostatnie 2 mecze,zamiast kontrolować mecz to my po 120min gramy z Betisem czy Intercity.Ostatecznie wyniki są pozytywne,ale nie powinny one przyćmić tego,że same mecze po strzeleniu 1 bramki do przodu już nie
0
@Vaven Mi się kojarzy karny w środek to K.Piątek w meczu ze Szkocją ładował
0
@dv7wisnia 20 chyba
0
@nuevojugador Czy ja wiem,strzał Kessiego miał na palcach
0
@MesQueUnClub96 Ter Stegen powinien dostać ofc
2
Xavi chociaż dobrze strzelców wytypował,w przeciwieństwie do zmian :)
0
Ciekawe kto u nas następny strzela...
0
Kiedyś Lewy dałby spokój 1 karnym a teraz to...
0
@Kitek1640 Niestety,ale za duża odległość od bramki,żeby takie coś zaskoczylo golkipera
0
@Catalanian1991 No i te pechowe spalone przy bramkach
0
Nie dość,że meczów napchane po brzegi to my gramy dogrywki jeszcze,tylko że na własne życzenie sobie je fundujemy.Potem Xavi powie,że było zmęczenie w 2 połowie sezony,bo dużo minut musieli gracze wybiegać...
0
XAVI JESZCZE MOŻESZ TYCH ZMIAN NIE ROBIĆ!
0
Taką grę na 1 0 ekonomiczny Valverde to sobie można prowadzić jak ma się pewność w obronie,a my wcale jej nie mamy...
0
@Malibu No tak ale chyba przyznasz,że porównanie gry Dembele do niego dość trafne
0
Żeby ta zmiana Dembele,to nie była jak ściągnięcie Di Marii w finale z Francją,najlepszy na placu schodzi przy niby 'bezpiecznym wyniku'...
0
@dariooo Dokładnie,taka gra może się zemścić,co to za taktyka żeby przy 1:0 odpuszczać granie
1
Niezłą kompilację kiksów Lewego można by z tego meczu złożyć a jeszcze 45min xd
0
Mimo bramki wydaje mi się że Lewy jest jakiś zmęczony,nie wiem może ma jakieś problemy psychiczne,ale nie wygląda najlepiej i z twarzy i z gry,a fizycznie powinien być wypoczęty.
3
Lewy dziś przejął od Dembele ducha nieudanych sztuczek technicznych
0
@fcbfan1993 Obrona słabo
0
@EnCePina Już z Osasuną przed mundialem co wyłapał 2 żółte wyglądał mizernie
0
Niestety wygląda na to,że Lewy dalej bez formy,3 razy w piłkę nawet dobrze nie trafił :/
1
@P33ck Ronnie kiepsko w kluczowych momentach w ostatnich frejmach :/
1
@Kgorecki2500 Haha,śmiesznie że o nich piszesz,bo mam zamiar niedługo sobie ugotować właśnie :D
1
@ProMILs Zawsze tak mówiłem jak ciemną koszulkę upaćkałem xd
0
@Colon Może Cię to zainteresuje,wczoraj słyszałem świetny cover 'Sweet Dreams' Eurythmics w wykonaniu tej o to Pani
Jest też wersja gdzie jest to na podkładzie deephousowym,ale sama acapella robi mocne wrażenie na mnie :)
1
@mekston No,ale ten karny z gry akurat ewidentny
1
@Barca-Messi10 Nie,Sebastian Chabiniak z Michałem Wszołkiem
1
@Kuba_1 CHyba mundialu nie oglądałeś,takiej Japonii np :P
0
@bartas97 W redakcji Eleven to na pewno są w większości