@wasacz Ten 1 serwis bardzo daleko wyrzuciła,ale jest,brawo Magda!Trochę jej Czeszka dziś pomogła swoimi błędami,ale i tak jest to jej najlepsza gra w życiu :)
@Nazio87 Powiem Ci,że ja w DBZ Kakarot dotarłem do przemiany SSJ i przestałem grać,bo jak można zrobić takie niedbalstwo,że aura podczas bycia Suer Sayianem jest niebieska(jak dla wszystkich postaci w grze) no kpina z gracza-fana normalnie...
@Colon Wiesz co,wyciszyłem już przemowy,bo oglądałem końcówkę stykową Heat-Pelicans,Allen też nie trafił chwilę przed cięcia na czerwonej co myślałem,że to jego ostatnie uderzenie w turnieju już będzie,a jednak
Fatalna niedziela póki co dla polskich kibiców,choć niektórzy nie wstali pewnie jeszcze :o Robercik dziś wieczorem pokaże guwniarze z paletkom a nie czekaj...
@dreed93 Nie do końca się zgodzę z tym,że rodzinny nie pomoże-wypisze jednak środki przeciwbólowe i rozkurczowe,zawsze to coś @Mareeek2050 Nimesil dobry na plecy jest,na korzonki(chyba?) mi pomagał,a rozkurczowo Mydocalm
@draxidox Dopiero co czytałem komenty na FB pod tym postem :D generalnie zgadzam się z większością komentujących-napiwki to jest dobra wola kupującego,a pensję dostawców powinni opłacać pracodawcy.Ja daję np przy zamawianiu Glovo,bo zamawiam wtedy duże zakupy(żeby płacić mniej za dostawę:D) i wniesienie tego jest sporym wysiłkiem.
@okiemtypera_lucaxx95 No problem ludzi młodych(ale i zaleta nieraz) to podchodzenie do wszystkiego bardzo emocjonalnie i impulsywnie,jak sobie przypomnę jak kiedyś człowiek się na meczach ekscytował to ło matko.Im człowiek jest starszy to bardziej wyrachowany i logiczniej podchodzi do różnych spraw.Podstawowy problem to jest brak oparcia,zrozumienia w równieśnikach i rodzicach,bo jednak wciąż wszyscy uważają,że problemy psychiczne w nastoletnim wieku to są sytuacje marginalne.Okazuje się,że nie jest,psychiatria dziecięca w Polsce i tak poszła do przodu,wyobraźmy sobie co się działo za takiego PRLu
@barcelonaLM Moim zdaniem to jest w miarę prawdopodobne zakończenie tej sytuacji ,w razie katastrofalnych już wynków wojny w każdym aspekcie dla Rosji-obalą Putina i już ktoś inny będzie negocjował zakończenie konfliktu
@Katalończyk 99 No to jest poważny problem,jeśli najbliższe otoczenie nie wspiera,nie rozumie sytuacji kogoś z rodziny,nawet samo wysłanie na terapię osoby niewiele zmienia @okiemtypera_lucaxx95 szczerze,w sytuacjach szkolnych typu,że ktoś jest gnębiony to uważam,że najlepsza opcja to po prostu zmiana otoczenia,a tam z innym nastawieniem zacząć od nowa,przecież takie rozmowy nauczyciela tylko oprawcom uświadamia,że ten ktoś jest słaby,skarży się i jeszcze bardziej ich to nakręca.Rozmowy wychowawcze z takimi osobami nie mają żadnego sensu,bo mają w sobie zwykle 0 empatii i chęci refleksji,ewentualnie rozmowa z rodzicami może coś zmienić,ale też zależy od rodziców wiele...
1
Dobry początek,oby nie siadlo to po 30min
1
@wasacz Ten 1 serwis bardzo daleko wyrzuciła,ale jest,brawo Magda!Trochę jej Czeszka dziś pomogła swoimi błędami,ale i tak jest to jej najlepsza gra w życiu :)
1
Dużo błędów Pliskova,musi Magda to wziąć!
3
@wasacz "Naprawdę nie mówię dobrze po polsku, ale czasami jak pijemy razem, czasami z wódką." :D
4
Brawo,jaki typ nabzdryngolony na trybunach w ogóle:D
5
Z grubej rury zaczęli xd
0
@GeraltzKatalonii A tym sobowtórem jest Kazimierz Badura
0
@michal26 Wiesz,ostatnio jak grały ze sobą to wygrała Radwańska :D
0
@Nazio87 Powiem Ci,że ja w DBZ Kakarot dotarłem do przemiany SSJ i przestałem grać,bo jak można zrobić takie niedbalstwo,że aura podczas bycia Suer Sayianem jest niebieska(jak dla wszystkich postaci w grze) no kpina z gracza-fana normalnie...
1
@adi7adi8 Aj szkoda teraz tego gema,mogło być ważne przełamanie
0
@Colon Wiesz co,wyciszyłem już przemowy,bo oglądałem końcówkę stykową Heat-Pelicans,Allen też nie trafił chwilę przed cięcia na czerwonej co myślałem,że to jego ostatnie uderzenie w turnieju już będzie,a jednak
1
@SnookerNews Frejm błędów ten decider,Allenowi zrzucenie tych paręnastu kg bardzo dobrze zrobiło :)
1
@TheNekro94 Niesamowite długie wbicia pokazał i farta też troszkę miał :)
2
Dobra Panie Hiszpan kończ Pan ten mecz ,bo oczy więdną
0
Kurde w zasadzie to my dziś nawet nie mamy kogo do napadu z ławki wprowadzić
0
Pedri odbiera to co mu zabrali z mikrospalonego z Betisem w SPH ;)
1
Fatalna niedziela póki co dla polskich kibiców,choć niektórzy nie wstali pewnie jeszcze :o Robercik dziś wieczorem pokaże guwniarze z paletkom a nie czekaj...
0
@Piorun Ale nie wchodziły mu te zagrania nieszablonowe-ofensywne na koniec to co miał zrobić,wyrzucać?
2
Aj,co on takie łatwe 3 piłki zepsuł a ten wolej to łomatko..
1
@Medium No...i Hubert też tylko w 2 stronę :/
1
@michal26 Dobrze,że ten as wszedł,ważne punkty,teraz trzeba przełamać powrotnie
0
@michaleu Tak,liczę na to,że mecz Igi się opóźni i po skokach będzie
1
@dreed93 Nie do końca się zgodzę z tym,że rodzinny nie pomoże-wypisze jednak środki przeciwbólowe i rozkurczowe,zawsze to coś
@Mareeek2050 Nimesil dobry na plecy jest,na korzonki(chyba?) mi pomagał,a rozkurczowo Mydocalm
0
@draxidox Dopiero co czytałem komenty na FB pod tym postem :D generalnie zgadzam się z większością komentujących-napiwki to jest dobra wola kupującego,a pensję dostawców powinni opłacać pracodawcy.Ja daję np przy zamawianiu Glovo,bo zamawiam wtedy duże zakupy(żeby płacić mniej za dostawę:D) i wniesienie tego jest sporym wysiłkiem.
0
@pt9 Nawiedzony Dom na Wzgórzu to właściwie nie jest horror,Krążek 3 se Pan obejrzyj,już na napisach się zesrasz
0
@Kengo Z godzinkę mogłoby się opóźnić,bo skoki są o 2 :P
1
Ależ ładnie zaczął Sochan mecz z Clippers,celną 3 i wsadem z dobitki! :)
1
@okiemtypera_lucaxx95 No problem ludzi młodych(ale i zaleta nieraz) to podchodzenie do wszystkiego bardzo emocjonalnie i impulsywnie,jak sobie przypomnę jak kiedyś człowiek się na meczach ekscytował to ło matko.Im człowiek jest starszy to bardziej wyrachowany i logiczniej podchodzi do różnych spraw.Podstawowy problem to jest brak oparcia,zrozumienia w równieśnikach i rodzicach,bo jednak wciąż wszyscy uważają,że problemy psychiczne w nastoletnim wieku to są sytuacje marginalne.Okazuje się,że nie jest,psychiatria dziecięca w Polsce i tak poszła do przodu,wyobraźmy sobie co się działo za takiego PRLu
2
@barcelonaLM Moim zdaniem to jest w miarę prawdopodobne zakończenie tej sytuacji ,w razie katastrofalnych już wynków wojny w każdym aspekcie dla Rosji-obalą Putina i już ktoś inny będzie negocjował zakończenie konfliktu
1
@Katalończyk 99 No to jest poważny problem,jeśli najbliższe otoczenie nie wspiera,nie rozumie sytuacji kogoś z rodziny,nawet samo wysłanie na terapię osoby niewiele zmienia
@okiemtypera_lucaxx95 szczerze,w sytuacjach szkolnych typu,że ktoś jest gnębiony to uważam,że najlepsza opcja to po prostu zmiana otoczenia,a tam z innym nastawieniem zacząć od nowa,przecież takie rozmowy nauczyciela tylko oprawcom uświadamia,że ten ktoś jest słaby,skarży się i jeszcze bardziej ich to nakręca.Rozmowy wychowawcze z takimi osobami nie mają żadnego sensu,bo mają w sobie zwykle 0 empatii i chęci refleksji,ewentualnie rozmowa z rodzicami może coś zmienić,ale też zależy od rodziców wiele...