0

@Katalończyk 99 Wiesz,wydaje mi się,że jak ktoś ma taką psychikę to powinien jak najszybciej udać się do specjalisty,bo jeśli nie przy jego obecnym to innym problemie się po prostu załamie zupełnie.Mówię to też z perspektywy osoby,która od wielu lat ma różne zawirowania,najgorzej że jak nie rozwiążesz pewnych spraw a uciekniesz od nich to one w stanach depresyjnych później wszystkie nawracają ze zdwojoną siłą.
@okiemtypera_lucaxx95 wiesz,problem z młodzieżą jest głównie taki,że oni z różnych powodów w ogóle nie chcą rozmawiać o swoich problemach i to wyniszcza,często ucieczką są środki odurzające,samookaleczanie,nawet porno.Natomiast dorośli ludzie częściej chcą się leczyć,ale ta terapia jest bardzo trudna,bo sytuacja się bardzo pogorszyła od początku zaburzeń psychicznych.Warto też wziąć uwagę,że jednak osoby młode wciąż są na etapie rozwoju i jakby to powiedzieć 'łatwiej im zacząć od nowa' sam z powodu kłopotów 2 razy zmieniałem szkołę

0

@okiemtypera_lucaxx95 Wiesz,niby beka z typa,ale ma on po części rację,bo wydaje mi się że nastolatkowi spokojnie jest w stanie pomóc psycholog,że na niespełnionej miłości w wieku 14 lat życie się nie kończy,natomiast ludzie dorośli którzy mają depresję.inne choroby psychiczne i popełniają samobójstwo np z powodu olbrzymich długów,tutaj nikt nie wytłumaczy,że to nie koniec świata,bo czasem naprawdę ciężko z tego wyjść.Dodatkowo osoby dorosłe z depresją czy myślami samobójczymi ze sporym prawdopodobieństwem mają problemy od wielu lat i siłą rzeczy ciężej się wyleczyć.

4

@abram3k No to jest namocjniejsza obsada 1/4 PK od lat,tylko Betis się wysypał

0

Co on gada w tym Sportowym Wieczorze,że Barca chce wziąć kredy na 1,5mld na remont Camp Nou,z tego co wiem pieniądze na ten cel są odłożone w jakimś fundusz=Espai?

0

Wie ktoś gdzie znajdę powtórkę całego meczu Messi vs Ronaldo: PSG - Saudi All-Star XI?

0

@BorzyKrzys Rayo Vallecano vibe

0

@PIWOSZ89 Nie,w 1/2 tylko

0

Jedynie co na + to chyba Bellerin jak już pozytywów szukać

1

Nie przesadzajcie z tym stadionem ze 'orlik'itd. Ma 6500 to jak niektóre kluby z ekstraklasy,problemem jest ze tu trybuny niższe są te równolegle do boiska dlatego taki obraz telewizyjny jest jaki jest.

1

'A to oczywiscie Xavi'-maskotka Ceuty w kadrze xd

0

Tak damy wam Depaya za 3mln ale tylko jesli dacie nam Carrasco " w promocji" za 45mln xd Dymania Barcy ciąg dalszy,nie wiem czy część z ludzi tutaj co pisze ok ruch nie rozumie że z każda taka transakcja umacnianiamy się na pozycji lidera do dymania na rynku transferowym

0

@Criss18Barca Wystarczy odpalić sobie odpowiedniego Asasyna i taka namiastka życia w jakimś okresie jest :P

1

@czółkovsky Szkoda,że nie chce wystąpić w Slam Dunk Contest ;/

1

@Kgorecki2500 Nie musi,pamiętam że w reprze na konferencjach byli gracze rezerwowi a nie 1 składu,chyba np taki J.Bednarek był przed MŚ :)

1

@hayek Spojlery z prequeli oznaczone :P Już koledzy wyżej napisali,zakonowi było to na rękę,dzieci wrażliwe na Moc były zabierane od rodziców w młodym wieku,tu było podobnie.Lucas w I części pokazał to i tak w lajtowy sposób-że Qui-Gon próbował,ale się nie udało,w innych przypadkach już tak kolorowo to nie wyglądało.Warto też pamiętać,że później Cliegg Lars wyzwolił Shmi Skywalker i ją poślubił,więc aż tak słabo nie było :)

0

@szhr No chyba rzeczywiście niespecjalna ta historia,skoro wyszedłeś z końcówki żeby na autobus zdążyć xd

0

@FCB24 No też nie rozumiem czemu nie puścili dziś SAS-GSW,tym bardziej że był pobity rekord publiczności na meczu NBA

0

@czółkovsky A nie 68,323?Tak pokazywali na meczu,szkoda że Spurs takie baty dostali przy tej rzeszy kibiców w San Antonio,no ale rekord jest :)

0

@osa91 Myślisz,że Spurs tankowaliby na meczu w którym pada rekord oglądalności meczu NBA-68,323 widzów w Alamodome w San Antonio?:D

0

@Kvothe07 Nie czaję,Dwie Wieże gra nawet nie wyszła na PC?

1

@Image Mam nadzieję,że mi pójdzie na minimalnych :o

2

Stara Dama w Wiedźminie 3 :D
https://streamable.com/lsbf7y

0

Powie mi ktoś,czemu w kwalifikacjach w Zakopanem było tak mało Polaków tzn.tyle co zawsze 4-5 a nie np.10 bo konkurs jest w Polsce?Zawsze pamiętam więcej Polaków brało udział w kwalifikacjach u nas,a tu w ogóle tylko 51 zawodników ocb?

1

Niżej belkę dajcie,bo jeszcze do punktu K dolatują

1

@Pawel13sz Wszystkie akcje sprzed >5 lat

0

@kejdzi Wszystko dobrze wypunktowałeś,ale brakuje tu elementu trenera niestety.Jedyny plus co Xavi zrobił to wytypowanie strzelców karnych,no powiedzmy że skład wyjściowy też nie był zły

0

@agaFCB Potwierdzone to jest?

0

Ciekawe o której będzie ten finał w niedzielę,mam nadzieję że też o 20 a nie o jakiejś 13 czy 15

1

@J4no Przede wszystkim nie kosztował 55mln,oby się dziś przełamał tą bramką :)

5

@barcelonaLM Bo oni się bardziej grzeją meczami Barcy niż swoimi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?