O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 966
  • Liczba komentarzy 1390
  • Polecenia 1914

Komentarze

1

@Piotrek83 dla mnie fortuna, lubię ich apke mobilna

0

@karci0 używam bad boy akurat i mogę polecić z racji trwałości, spokojnie te 8h je czuć :)

1

Gra w 10? nie ma problemu, Robercik znowu trafia!

1

@skubi99 kwestia gustu, ja sie nic nowego nie dowiedzialem, liczylem na wiecej mięsa ;) a nie oczywistosci typu "nie czytales ksiazki to nie oceniaj" i "na pewno jestem zawiedziony decyzja Bonka"

0

Obejrzałem rozmowę Domagalik z Brzęczkiem i szczerze? Jesli ktos sie waha to nie polecam, dla mnie nuda, pytania przewidywalne, wuja często krąży wokoł tematu zamiast mówić wprost. Ogolnie gdybym nie byl w robocie i nie lecialo w tle to bym zalowal :D

Zobacz wszystkie

81

Tak przegladajac ostatnie posty to w sumie mnie naszlo :D miłego dnia mordeczki :D

https://i.imgflip.com/37qz0s.jpg

71

Chciałem się trochę dokształcić w tym całym syfie. Tam naprawdę jest sporo możliwych skutków ubocznych. Obrzęk naczynioruchowy, ciężkie zmiany skórne, nudności, wymioty, trombocytopenia, agranulocytoza, ostre uszkodzenie wątroby czy skurcz oskrzeli, a to tylko te, których nie ukrywają. Nie ma żadnej pewności, że to w ogóle pomoże, dawki trzeba powtarzać, a nie wiadomo, co tam tak naprawdę się znajduje i czym nas faszerują.


Jestem przerażony, a to dopiero ulotka apap.

63

Ćwiąkała w swoim materiale z tego co pamiętam przytoczył wypowiedź Moreno, który mówił, że jest gotów ustąpić jak tylko Lucho zdecyduje się wrócić. Rozumiem, ze po cichu miał nadzieję, że to jednak będzie PO EURO bo to życiowa szansa ale jednak facet musi byc konsekwentny i słowny. Nawet jeśli mu to nie pasowało że Lucho wraca wcześniej to powinien sie trzymać poprzednich deklaracji. Myśle właśnie, że o to poszło- jedno mówił w mediach a jedno prywatnie.

44

Chelsea sklecila kilka podań a ten do tiki taki porównuje no bez jaj :D