O sobie

  • Zainteresowania Krav Maga, MMA
  • Ulubiony zawodnik Puyol, Iniesta
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od dawna

Statystyki

  • Dni w serwisie 3066
  • Liczba komentarzy 1398
  • Polecenia 1843

Komentarze

0

@MrShakira Jeździłem zastępczym, trochę słaby, trochę trzeszczały plastiki - 2 latek, taki trochę niedorobiony

0

@Szreko Widocznie każdy z nas miał inne doświadczenia i pewnie generalizowanie nie ma sensu. Każda sytuacja jest inna, ale i tak pozostanę przy swoim że trzeba być wszechstronnym i nie zawsze ręce wystarczą, jak mawia mój trener całe twoje ciało jest bronią i obyś jak najrzadziej musiał z tego korzystać.

0

@Szreko nie zawsze to jest możliwe i dlatego trzeba potrafić walczyć na każdym poziomie. Ty jako bokser trafiając na zawodnika MMA masz małe szanse ( nie umiesz używać łokci kolan czy kopnięć nie mówiąc już o zakładaniu dźwigni itp) Także jak trafisz na sebika boks ok, ale jeśli ktoś coś potrafi to trochę za malo

0

@Szreko to mało miałeś sytuacji w realu ;) To, że coś się zaczyna w stójce nie znaczy że się w niej kończy. Na ogół i tak sprowadza się do parteru. Nie zawsze wszystko kończysz w trzy sek.

1

@Mattems krav maga

Zobacz wszystkie

91

A widzicie plasterek na drugiej nodze? Nowe butki obcierały :) A ja myślałem że na tym poziomie takie rzeczy są już niemożliwe...

71

To się nazywa mistrzowski PR - nie ma mnie w meczu, ale o kim się będzie mówić po meczu? A za dwa miesiące ZP. Jaki ten człowiek jest smutny.

59

Wiecie kiedy wejdzie technologia goal line? Jak Real wygra ligę.

40

Mam nadzieję, że kibice pojutrze wypełnią Camp Nou - nie jutro.

40

Ewidentnie Gomes przeszkadza Albie na lewej stronie.

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?