0

@YeastMoss No moja babcia właśnie jest w szpitalu na covid już tydzień,choć dzięki szczepionkom prawdopodobnie nie jest w bardzo ciężkim stanie,więc może coś to przyniosło,ja miałem 39,5 i mocny kaszel a też się szczepiłem(choć już jakiś czas temu),więc nie wiem czy wirus dalej mutuje,czy powinienem jakąś dawkę przypominającą przyjąć,ale tak jak ktoś pisał,medialnie może temat upadł z powodu wojny co nie znaczy,że nie istnieje

0

@Fabik87 Kto to

0

@barcelonaLM Spokojnie mogłoby się znaleźć w soundtracku Harrego Pottera :)

0

Ania do Roberta:"Messiego chce tu k^rwa udawać"...

9

Messi już oprócz hat-tricka goli mógłby mieć już też hat-tricka asyst gdyby koledzy lepiej wykańczali

2

@DonAndresFCB Panie jakie za darmo,110mln i Inter siada do rozmów

0

Jak ktoś się będzie potem zastanawiał czemu tak mało im nastukała Argentyna niech sobie przypomni szczał Lautaro

6

Zaraz Messi idzie se pić kurakao a Grzmot nie
https://imgflip.com/i/7g5vpd

0

NO I jak tam somsiedzie? Xd

0

@FcPortoFan1999 Tyle,że on kończy 32 lata w tym roku

0

@AduŚ07 Bo oczy krwawiły

0

Świderski nie ma sił kopnąć po misce ryżu

1

@Keson w biedrze 2zł,z tym że koperkiem samym sie nie najesz.Ale np ceny ziół typu bazylia kolendra 6,99 gdzie 3,99 było nie tak dawno

1

@Vhaeraun Jak chcesz grać w najnowsze gry to 16GB się robi mało powoli,do normalnego użytkowania niewarto raczej

1

@MesQueUnClub_87 Rosół chyba,albo tortelloni z Biedry jak sie jeszcze nie zepsuło po otwarciu

1

@PatrychoO No cóż,nie masz chyba czego żałować,choć na pierwsze 5 min mogłeś włączyć :P

5

Zalewski i Skóraś 1 skład na Albanię

0

Dobra,mecz jest przerżnięty w fatalnym stylu,ja mam pytanie z innej beczki-czy aktualizacja w FIFIE trwa dłużej niż jej pobieranie od nowa to jest normalne?Raz oblicza miejsce,ściąga weryfikuje no trwa to wieki...

0

@PatrychoO Będziesz oglądał zamiast meczu? :D FIlm,książka może ok,gra była fatalna

0

Krejcikova to żona Krejcika z repry Czech? :D

2

@Pawel13sz Borek Podoliński

0

Ktoś wie co oni Messiemu teraz wręczają?

2

@Herato Panie Ferdku, ide se pić kurakao, a Pan nie.

0

Ta gała co nią grają to jest oficjalna piłka ME 2024?

0

@Matheu12 Trzymaj sie,mnie grypa też rozłożyła

2

@Lionel_Messi10 Tylko czy w ogóle jest sens,może lepiej zejść ze sceny jako mistrz świata,Copa jest za rok to ok niech gra :)

0

Czy ten mecz Argentyna-Panama dziś jest transmitowany w jakiejś polskiej tv?

0

Oglądaliście ten ostatni odcinek Kiepskich z deepfake'ami Boczka i Paździocha?Boże jaka żenada...

1

@Janas11224 W tym roku na Sylwka było z 13 stopni :D

2

@Faro Dokładnie,najgorzej że jest to 'społecznie akceptowane' uzależnienie(do czasu jest też tak z alkoholem) i większość nie widzi problemu,no przecież wszyscy to robią :D Jak w każdym uzależnieniu objawia się ono przy odstawieniu,a na to niewielu się w ogóle decyduje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?