Ludzie no co z tego że liga wygrana (w dużej mierze fartem nie oszukujmy sie) ale każda cierpliwość ma swoje granice,obecnie oglądanie Barcy to jest Pasja,ja rozumiem że jest przewaga itd ale zamiast próbować jakichś nowych wariantów itd to jest wielkie gowno,niestety ale chyba też uważam że #Xaviout
Ronnie fatalnie gra,wczoraj też wcale jakoś nie błyszczał,ale przepychal te partie,dziś Brecel takich błędów nie wybacza,jak coś się nie zmieni to Belg wyeliminuje go
@VamosGirl Tak jak kolega wyżej pisał,daj to na rękojmię-tam możesz napisać czego oczekujesz wymiany/zwrotu pieniędzy a nie gwarancję(wtedy zwykle naprawiają)
Oglądam 2 połowę z Atletico i właśnie była ta sytuacja Lewego,jak on to zepsuł to głowa mała,całe szczęście że szybko może zmazac ten obraz w środę,oby!
@dzefrej234 Wiesz co,ja bym chciał żeby Messi wrócił i wykorzystał Roberta jako nominalną 9,nawet nie że mamy grać magię LM wziąć itd. chciałbym pojechać na mecz i zobaczyć jak Lewy strzela po asyście Leo to byłoby coś :)
@GeneralXavi Szczerze to współczuję Ci trochę.Patrząc jaki paździerz my gramy,to dobrze sobie czasem popatrzeć na futbol na najwyższym poziomie.Może nie emocjonuje aż tak bardzo,ale jakość budzi uznanie
Nie uważacie,że City nie zrobiło tak najlepiej oddając Sterlinga,teraz mają graczy o bardzo podobnym profilu w składzie,na ławce przez co mogą być trochę jednowymiarowi,np tu by im się przydał szybki skrzydłowy na kontry
1
@Rust_Cohle Haha,dobre Bożyczku :) @Chucky no to jest jakiś powód żeby ten mecz odpalić
0
Szybkie pytanie-czy powrót Dembele jest planowany na sobotę?Było takie info kiedyś,ale nie wiem czy aktualne
0
Ludzie no co z tego że liga wygrana (w dużej mierze fartem nie oszukujmy sie) ale każda cierpliwość ma swoje granice,obecnie oglądanie Barcy to jest Pasja,ja rozumiem że jest przewaga itd ale zamiast próbować jakichś nowych wariantów itd to jest wielkie gowno,niestety ale chyba też uważam że #Xaviout
3
Ale zenada,u nas zamiast podzialac motywujaco strata punktów Realu to działa rozluzniajaco i chłopcy grają jakby już na wakacjach byli..
1
Akurat jak dziś potrzeba hit PL o wcześniejszej godziny to dają o 21
0
@Colon Tak,10:13,przegrał tę sesję 0:7 z Brecelem,niewiarygodne
0
Ronnie fatalnie gra,wczoraj też wcale jakoś nie błyszczał,ale przepychal te partie,dziś Brecel takich błędów nie wybacza,jak coś się nie zmieni to Belg wyeliminuje go
1
@VamosGirl Tak jak kolega wyżej pisał,daj to na rękojmię-tam możesz napisać czego oczekujesz wymiany/zwrotu pieniędzy a nie gwarancję(wtedy zwykle naprawiają)
0
@tomek8756 Ciekawe czy się z Lewym nie minął :D
1
@VamosGirl Jakiego laptopa Asusa masz?
0
Oglądam 2 połowę z Atletico i właśnie była ta sytuacja Lewego,jak on to zepsuł to głowa mała,całe szczęście że szybko może zmazac ten obraz w środę,oby!
5
Trzeba przyznać że Raphinia dziś niezłe zawody
0
@agaFCB Jakie jest święto?
0
@dzefrej234 Wiesz co,ja bym chciał żeby Messi wrócił i wykorzystał Roberta jako nominalną 9,nawet nie że mamy grać magię LM wziąć itd. chciałbym pojechać na mecz i zobaczyć jak Lewy strzela po asyście Leo to byłoby coś :)
2
@magister97r W ogóle ten decider świetny jest
2
@MesQueUnClub96 Chłop oczarował polskich kibiców,bo ma jakąś kulturę gry i technikę co w naszej kadrze jest ewenementem
0
@TheNekro94 Jak nie będą uczestniczyć w obstawianiu/ustawianiu meczów to może...
0
@dzefrej234 Sory,ale co my jakiś styl gry bez Messiego wykształciliśmy w te 2 lata,jakoś nie bardzo to widać...
2
Dziś Lech pokaże Bayernowi jak się odrabia taką stratę (^◡^ )
0
Jakie Porsche są do wygrania w tym roku w Stuttgarcie?
0
@GeneralXavi Szczerze to współczuję Ci trochę.Patrząc jaki paździerz my gramy,to dobrze sobie czasem popatrzeć na futbol na najwyższym poziomie.Może nie emocjonuje aż tak bardzo,ale jakość budzi uznanie
1
@Bartula Później jest game 3
0
Nie uważacie,że City nie zrobiło tak najlepiej oddając Sterlinga,teraz mają graczy o bardzo podobnym profilu w składzie,na ławce przez co mogą być trochę jednowymiarowi,np tu by im się przydał szybki skrzydłowy na kontry
1
Czekajcie,jak to szło,że w Bayernie to się robi tyle okazji,że byle napastnik by miał po bramkę na mecz,no właśnie widać jakie mają wykończenie
0
@Peniu W ogóle nie zaważyła,ale gość najpierw schował ręce a później wyciągnał,sytuacja ewidentna
0
Ulala,widać inspirację Kanem z mundialu :P
1
Upamecano co Bayernowi dwumecz wtopił to głowa mała xd
2
Ale taki Bernardo Silva by się Barcelonie przydał,świetny drybling gra na jeden kontakt top
0
No ciekawe czy taki Messi dałby radę w taki zimny,deszczowy dzień w Monachium,najpewniej nie
0
Duże ostrzeżenie dla Bayernu ten spalony niewielki