@zeko0 Przecież on od lat komentuje Bundesligę,więc co dziwnego jak oglądasz mecze w Europie gdzie gra hiszpańska drużyna to też się cieszysz jak jej idzie(jak Barcy już nie ma i nie jest to real)
Właśnie odpaliłem po tym komencie i spoko się łupie,ale nadal uważam że walka jest taka sobie,4 super ataki na ki i ręczne łącznie to trochę mało i ciągle B na punche i kicki,nie wiem czy w Xenoverse system walki nie był lepszy
@Criss18Barca Tak,chociaż nie przeszedłem całego(jestem na sadze Cella).Myślę,że warto choć potem jest trochę monotonna,ten otwarty świat to idź weź to pobij tych samych wrogów co Cię atakują,a sama walka wręcz nie jest jakoś świetnie zrobiona,walenie 2 przycisków.Co do DLC to wyszły chyba 2 czy 3 dodatki a planują jeszcze jeden.Dla fana na pewno super opcja polatać po tym świecie na chmurce,nostalgia,aczkolwiek mogliby go trochę lepiej wypełnić i dopracować walkę.Minus za to,że po przemianie podczas ładowania Ki aura była zawsze niebieska a nie jak transformacja,ale jest mod co to naprawia,dlatego też niedawno wróciłem na trochę do Kakarota :)
@Emhyr No pokazujesz przykłady z ostatniego okienka,gdzie faktycznie finansowo byliśmy dupie i mogli przyjść tylko gracze co faktycznie chcieli być w tym klubie,ale cofnij się pamięcią parę lat wstecz gdzie przychodzili wszyscy na bajońskie kontrakty
@Emhyr Tak,tak szczególnie widać to po naszych problemach z drabinką płacową w ostatnich latach,to jest jakieś romantyczne podejście z przeszłości,fakt jest taki że od dawna sprowadzamy piłkarzy za grube miliony z solidnymi pensjami
@wasacz I to są właśnie te detale,w NBA jak w zespole gwiazdy zjadają większość budżetu inni gracze,czy starsi podpisują za minimium i grają jako roleplayerzy żeby coś z zespołem osiągnąć a tu guwno,jeszcze chcą chore pensje pobierać,albo się obrażają że za mało grają
@Foton Ło,szczerze to nie tak hardkorowo,czułem ból,jakby takie skrzypienie ścięgna,ciężko to wyjaśnić,trochę było pogrubione,ale nie tak że chodzić się nie dało.Mi lekarz wypisał diklofenak i kazał smarować maścią,na początku zapalenia robić okłady z lodu.Zrobili usg(na zdjęciu nic nie wyjdzie) żeby zobaczyć czy nie ma naruszenia struktury,później jak się zaleczyło miałem zabiegi jonoforezę,ultradźwięki.W Twojej sytuacji nie wiem może doszło do naderwania tego ścięgna?trzeba zrobić usg,może masz tylko silne zapalenie bo nie zacząłeś leczyć od razu a może struktura jest naruszona
0
@zeko0 Przecież on od lat komentuje Bundesligę,więc co dziwnego jak oglądasz mecze w Europie gdzie gra hiszpańska drużyna to też się cieszysz jak jej idzie(jak Barcy już nie ma i nie jest to real)
0
Właśnie odpaliłem po tym komencie i spoko się łupie,ale nadal uważam że walka jest taka sobie,4 super ataki na ki i ręczne łącznie to trochę mało i ciągle B na punche i kicki,nie wiem czy w Xenoverse system walki nie był lepszy
0
@Criss18Barca Tak,chociaż nie przeszedłem całego(jestem na sadze Cella).Myślę,że warto choć potem jest trochę monotonna,ten otwarty świat to idź weź to pobij tych samych wrogów co Cię atakują,a sama walka wręcz nie jest jakoś świetnie zrobiona,walenie 2 przycisków.Co do DLC to wyszły chyba 2 czy 3 dodatki a planują jeszcze jeden.Dla fana na pewno super opcja polatać po tym świecie na chmurce,nostalgia,aczkolwiek mogliby go trochę lepiej wypełnić i dopracować walkę.Minus za to,że po przemianie podczas ładowania Ki aura była zawsze niebieska a nie jak transformacja,ale jest mod co to naprawia,dlatego też niedawno wróciłem na trochę do Kakarota :)
0
@Arkon Chyba ten osławiony KVaradona był cieniem samego siebie,Osimhen jednak wsadził jedyną bramkę w dwumeczu grając 90min
0
@Emhyr No pokazujesz przykłady z ostatniego okienka,gdzie faktycznie finansowo byliśmy dupie i mogli przyjść tylko gracze co faktycznie chcieli być w tym klubie,ale cofnij się pamięcią parę lat wstecz gdzie przychodzili wszyscy na bajońskie kontrakty
0
@Janas11224 Haha,brzmi legitnie z tym że City ma taką pakę,że nawet bez Haalanda i De Bruyne mogą z Realem powalczyć
1
@Kondziubarca No powiem że mi dzisiaj Napoli trochę przypomina nasz zespół
0
@tristan87 Niech walczy z Ferranem na Fame MMA
0
@Emhyr Tak,tak szczególnie widać to po naszych problemach z drabinką płacową w ostatnich latach,to jest jakieś romantyczne podejście z przeszłości,fakt jest taki że od dawna sprowadzamy piłkarzy za grube miliony z solidnymi pensjami
1
@budel17 Ja bym powiedział,że z nich 3 to można co najwyżej 1 Leao złożyc
0
@Transu96 No nie da się z Realem wygrać tak partacząc
0
@Katalonbar Ma 91 pace,ale ma też 80 siły gdzie taki Dembele widzę 51
0
Leao co za lew,drybling szybkość jak Dembele tyle że jest 2x silniejszy i inteligentniejszy na boisku
1
Karny jest jak sędzie gwiźnie
1
@wasacz I to są właśnie te detale,w NBA jak w zespole gwiazdy zjadają większość budżetu inni gracze,czy starsi podpisują za minimium i grają jako roleplayerzy żeby coś z zespołem osiągnąć a tu guwno,jeszcze chcą chore pensje pobierać,albo się obrażają że za mało grają
0
@Kettger W pretemporadzie to oni grali kosmos w porównaniu do teraz
0
Dawaj Messi wracaj,przecież teraz 'rodzinna atmosfera' jest w zespole,trochę patologiczna ta rodzina ale co tam...
0
@Katalończyk 99 Egzorcysta za niecałe 300
0
@elitive Pedri i Książę Półnogi :P Ja jednym okiem oglądam Harrego Pottera i Insygnia Śmierci na TVN7 bo szkoda obu oczu na ten mecz xd
2
@Bartula Ja w przerwie robię kawę,bo przysypiam lekko w tej1 połowie,mało dziś snu miałem :)
1
@PW27 Jest,będziesz mógł odpalić
0
@Foton Ło,szczerze to nie tak hardkorowo,czułem ból,jakby takie skrzypienie ścięgna,ciężko to wyjaśnić,trochę było pogrubione,ale nie tak że chodzić się nie dało.Mi lekarz wypisał diklofenak i kazał smarować maścią,na początku zapalenia robić okłady z lodu.Zrobili usg(na zdjęciu nic nie wyjdzie) żeby zobaczyć czy nie ma naruszenia struktury,później jak się zaleczyło miałem zabiegi jonoforezę,ultradźwięki.W Twojej sytuacji nie wiem może doszło do naderwania tego ścięgna?trzeba zrobić usg,może masz tylko silne zapalenie bo nie zacząłeś leczyć od razu a może struktura jest naruszona
0
@Criss18Barca Chyba jednak piwo ma więcej kalorii
0
@Foton Ja miałem zapalenie Achillesa
0
@Benz Tak jak w PSG
0
@Kamiloza91 Czy ja wiem,tak na papierze to mocnych rywali mają w tej edycji
0
No to teraz tylko czekać aż Milan na 2 0 wsadzi
0
@cris2706 Nie no,bez szans raczej
0
@tomek8756 Wywalili 100 na Mudryka 120 na Enzo a teraz coś dla niech jest za dużo pieniędzy xd beka,nie żebym oczywiście takie rozmowy aprobował
0
Oszamałem sobie spaghetti do włoskiego ćwierćfinału,w ogóle dziwna akcja na spaghetti Bolognese fix Knorra jest napisane 'VEGAN' :o