0

@VamoSBarca88 Raczej po północy :P

0

@Pawlak1992 Wczoraj na forum o NBA ktoś to wrzucał,że to Lakers po wygranej :D

0

Szeryf Tiraspolu wjeżdża

0

@PatriBarca Już dawno,4 z kolei a teraz Czechy 14

0

@Faro Jaki rock :P

0

Real jak dzisiaj remisuje to nas nie dogoni,jeszcze Atleti jutro da ciała i mamy misia,szczerze to wolałbym zdecydowanie jakbyśmy wywalczyli je zwycięstwem w derbach niż potknięciami madrytczyków

0

@PatrykBarca Może jeszcze zagra jak mają scudetto już zapewnione

1

@kamil9040 Rosyjska rakieta właśnie dostała rowerek od Igi w Rzymie :)

3

@Rafalx160 Wiesz dlaczego tak jest?Bo teraz co 2 laska najpierw popuszcza szpary znanym i bogatym a później leci do sądu,że zgwałcona i liczy na odszkodowania a później w 60% spraw się okazuje że to zmyśliła...

2

@partymaker Nie wal z dychy bo będzie bida

0

@PatrychoO No tak nie do końca,bo część z języków wcale nie jest przystępna do słuchania dla ludzi z innych państw,więc śpiewają po angielsku,który jest językiem uniwersalnym,oczywiście występ traci wtedy na oryginalności wiadomo

2

@zodiak_10 Już 6 czerwca zobaczymy ich wszystkich na boisku :)

1

@Pawlak1992 Jak to,zapis przed meczami i do skutku :)

1

@MesQueUnClub96 Powinno być chociaż do 2 wygranych

2

@macio_944 Tak,znaleźli kamień filozoficzny i mają po 120lat :D

0

@Pasiak Tylko w symulacji w FIFIE mogłoby się to wydarzyć

1

@Pasiak Milan miał klepnąć real,dobre :P

1

@AFA90 Mhm,ja na kl.światowej gram i wkurza mnie ta gra w obronie,w ogóle przeciwnicy oddają mi po 20 strzałów na mecz,nieważne czy to bramki czy nie ale z każdej pozycji praktycznie walą,połowę mam 8min,ciekawe ile by strzałów mieli gdybym miał dłuższą :o

0

@michaleu Początek był dobry

0

@AFA90 Na jakim grasz poziomie?Mnie denerwuje że w tej FIFIE tyle bramek tracę,średnio chyba po 3 na mecz

0

O co chodzi z Borkiem i twitterem podrzuci ktoś?

0

@mateusz1989VeB Szczerze to jest trochę niefair dla Raphinii,tym bardziej że Dembele nic nie pokazał ostatnio.

0

Jaki jest podział kibiców w tych derbach 60-40 dla gospodarzy?

11

Laskowski komentuje szybciej niż obraz jest

0

@MesQueUnClub_87 Boże znów jakiś nowy Title Update jest?

1

Borek w studio mówi,że Leao ma klauzulę 150mln.To nie jest jakaś 'zaporowa' kwota,dali sobie opcję żeby na nim ewentualnie zarobić,bo spokojnie się ktoś zgłosi z taką kasą

0

@kuz Podbijam,też się przed chwilą zastanawiałem

0

@Firestone Z Bayernem grał dobrze

0

@Hosh No bardzo się bedziesz cieszyć jak real wygra po raz kolejny LM

0

@AmigoBlancos Pudzian to jest prosty człowiek,nie wiem czego się po nim spodziewasz,aczkolwiek ta przyziemność i ciężka praca pozwoliły mu dużo osiągnąć w sporcie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?