Ujawniono nowe dowody w sprawie Daniego Alvesa

Mateusz Doniec

11 maja 2023, 20:30

Mundo Deportivo, Telecinco

57 komentarzy

Fot. Getty Images

W "El Programa de Ana Rosa" na kanale Telecinco upubliczniono dziś oświadczenie domniemanej ofiary gwałtu Daniego Alvesa. To dokument, który może okazać się decydujący, ponieważ jest to naturalna relacja wewnątrz samego klubu nocnego i została przypadkowo nagrana przez jednego z agentów, którzy udali się na miejsce zdarzenia.

Urządzenie zostało aktywowane o 4:57, kiedy Mossos d'Esquadra byli w drodze do klubu, do którego dotarli o 5:04. Najpierw rozmawiali z właścicielką lokalu, a około cztery minuty później ofiara opowiedziała im wszystko, co wydarzyło się w pomieszczeniu, do którego zabrano ją i jej koleżanki.

"Dobrowolnie poszłam do łazienki i po kilku pocałunkach powiedziałam mu, że chcę wyjść, a on odmówił. Zaczął mówić do mnie paskudne rzeczy jak 'jesteś moją małą dziwką' i zaczął mnie bić. Rzucił moją torbę na podłogę i uderzył mnie" - rozpoczyna relację młoda kobieta.

"Nie chcę, żeby to, co się stało, zostało upublicznione, nikt mi nie uwierzy, bo zobaczy, że weszłam do toalety dobrowolnie", kontynuuje młoda kobieta, całkowicie załamana. "Doszło do penetracji" - dodaje jedna z jej koleżanek, którą było słychać na nagraniu.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Wiecie co... Nie komentowałem tu nigdy nic ale to co słyszę w sprawie Alvesa przekracza moje pojęcie.

Czy Wy jesteście normalni? Typ zgwałcił kobietę a Wy szukacie argumentów by go bronić? To jest tak obrzydliwe ze az brak mi słów... oby nigdy nie spotkała taka sytuacja waszej matki, siostry, córki czy też wnuczki ... Chore jest to co Wy piszecie ...

Nawet jeśli kobieta weszla z nim do łazienki, całowała z nim nawet pol wieczoru ... Nic nie usprawiedliwia tego ze ja zgwałcił... ludzie. Co sie z wami dzieje ze staracie się to tłumaczyć?

Ten czlowiek jest obrzydliwy. Nawet jeśli jakimś cudem wyjdzie ze cala sytuacja była za obopólna zgoda (na co są małe szanse bo jeśli by tak było to by nie siedzial w areszcie) to jako facet jest nikim dla mnie. Jak można być mężem i bzykać przypadkowa laske na imprezie w klubie ? To jest chore ze ktokolwiek moze go bronić i tłumaczyć.

Dożyliśmy beznadziejnych czasów ze ktoś może bronić takiego człowieka... Bo czy to był gwałt czy też po prostu seks to jako facet i mąż jest nikim ... pieprze te czasy w których typ który bzyka na lewo i zdradza jest bohaterem dla ludzi

@Rafalx160 możesz mieć opinie jakie chcesz, tylko pamiętaj, że istnieje coś takiego jak domniemanie niewinności, nie winy. Nie jesteś ani o cal lepszy oskarżając go przed werdyktem sędziów niż Ci którzy go bronią. Nie naszym zadaniem jest sądzić, nie znasz dowodów stron, jak obiektywnie możesz oceniać...

@DolMac sam fakt zdrady jest już nie zaprzeczalny bo sam Alves do niej się przyznał... może jestem staroświecki, może moje zasady mogą wydawać się dziwne dla młodego pokolenia. Ale jeśli mam żonę i bzykam przypadkowa laske w klubie to jestem nikim ... takiego człowieka nie da rady wybronić. A ludzie starają się to robić. Przykre czasy w których fałsz i obłuda jest czymś co można wychwalać

@Rafalx160 zgadzam się z Tobą w stu procentach.

@Rafalx160 jeżeli jego żona go wspiera i nie ma pretensji to nie nam to oceniać- zwracam jedynie uwagę, że nie znamy realiów, może pozostają w związku otwartym?
Łatwo się ocenia z boku, w żaden sposób nie bronię Alvesa, każdy gwałciciel zasługuje na karę i jeśli tylko o tym zadecyduje sąd to mam nadzieję, że wymierzy najsurowsza możliwa, dywaguje jedynie nad tym w czym lepsze jest oskarżanie kogoś i wyrokowanie od bronienia?

@DolMac wiesz co. Staram się nie dywagować. Nie ferować wyrokow. Ale patrzac na to ze zona odwrocila sie od niego to jest dosc jednoznaczne. Ale nawet pomijając to. Niesamowie chory jest dla mnie fakt szukania argumentów by go bronić... ludzie nie szukają argumentów by bronić domniemana ofiarę tylko bronią domniemanego napastnika ... to jest niebywale. Nie ma współczucia dla domniemanej ofiary tylko bronimy faceta bo go lubimy ... świat upadł na glowe.

Mysle ze masz podobne wartości do moich i przyznasz mi tu racje. Jeśli mam żonę, kocham ją i nawet jeśli po pijaku baba siadała by mi na ***** to i tak bym zawinął się. Nie oszukam swojej ukochanej dla przypadkowej laski w klubie która zam 3h. A jeśli to zrobię to jestem w moim mniemaniu mentalnym dnem. Chociaz wiem ze mamy czasy w których bzykanie na lewo to powód do podziwu ...

@Rafalx160 Oczywiście, gdyby trzymała ptaka w gaciach to by nie było całego tego szamba. Co do żony, zatrzymałem się na etapie kiedy jeszcze nie było mowy o rozwodzie. Ja bym chciał poprosi żeby ludzie nie atakowali ani nie bronili- tylko z czego by mieli pożywkę. Kiedyś wjechałem w barierkę na autostradzie, wynik wymuszenia na drodze przez innego kierowcę, wrzuciłem post na grupe szukając świadkow ( post miał kilkaset komentarzy), ile się naczytałem, że jechałem za szybko, za wolno lewym, że trzeba ładować w gościa a teraz to zapłacę za głupotę itd. idealnie pokazało mi, że ludzie mają potrzebę osadzania nie będąc w danej sytuacji, to trochę pomaga się dowartościować. Dlatego ja sugeruję, żeby każdy skupił się na sobie a osady zostawił w rękach sądu

@Rafalx160 Wiesz dlaczego tak jest?Bo teraz co 2 laska najpierw popuszcza szpary znanym i bogatym a później leci do sądu,że zgwałcona i liczy na odszkodowania a później w 60% spraw się okazuje że to zmyśliła...

@Rafalx160 Zgadzam się w 100%.
Prawda jest tez to, że będąc mężem nie można już bzykać przypadkowych dziewczyn.
Komentarz usunięty przez użytkownika
konto usunięte

@Rafalx160 a skąd masz pewność że to był gwałt? Wyroku jeszcze nie ma. Nie twierdzę że faktycznie tak nie było, ale ludzie są teraz bardzo cwani i równie dobrze może być w tym przypadku, że kobieta chce go zwyczajnie udupic, nie rozpisując się o powodach jakie mogła mieć.
Jeśli faktycznie okaże się że to on poleciał, w stu procentach należy się za to kara i jest w moich oczach stracony.
Poprostu poczekajmy z stuprocentowymi wnioskami.

@Rafalx160 święte słowa. Kiedyś nie wyobrażałem sobie nie iść do biura a dzisiaj nie wyobrażam sobie nie pracować zdalnie, bo ilekroć wychodzę z domu to spotykam się z ignorancją, chorymi trendami, promowaniem debili, czy tym sztucznym „small talkiem”. Dziwne te czasy, niezrozumiałe dla mojego pokolenia.

@Jackazz mysle ze ludzie jak on, maja szkolenia na ktorych ktos ich uswiadamia o takim ryzyku, ze jako osoba znana i bogata moze dosc do takich sytuacji. dlatego powinien miec w swoim otoczeniu ochroniarza z trzezwa glowa ktory nie dopusci do takiej sytuacji

@an_di Ogółem tak,gracze w NBA np mają szkolenia tego dotyczące ale co innego szkolenia a co innego na imprezie,gdzie kto CIę upilnuje?Zastanów się ile sam razy miałeś akcję że kolega ma Cię ogarnąć jak coś a kończy się różnie :)

@Jackazz kolega przewaznei imprezuje z toba ale po to zatrudniasz ochroniarza zeby cie pilnowal lub wyniosl z imprezy
« Powrót do wszystkich komentarzy