Ogólnie w 'święta' nasza gra nie wygląda dobrze-sylwester z Espanyolem,Wielkanoc z Getafe i majówka z osłabioną Osasuną kiepskie mecze,szkoda że ten Betis to tylko 'jedna jaskółka' póki co :(
@ChampionLW Bez kitu,tyle gadania że ostatni sezon na Camp Nou itd. ale nie wiem czy bym chciał to na żywo oglądać,taki mecz jak z Betisem to był trochę 'wypadek przy pracy' Xaviego
@MesQueUnClub96 Dobra tam,Lewy też strzelał raczej ogórkom,nikt o tym nie będzie pamiętał a jedynie o zdobyciu Pichihi,więc Robert(i w ogóle Barca) niech weźmie dupę w troki i jazda
@JohnnyBarca Adidas musi bardzo żałować,że nie dorównali ofercie Nike dla Jordana,on sam wolał Adidasa,to co stało się po tym dealu przeszło wszelkie wyobrażenie
@mate92 Taa,nie czekam jakoś specjalnie na mecz z Betisem,może jakby Dembele wrócił może coś by ruszyło,chociaż wrócił Pedri i FdJ a wcale nie zaczęliśmy nic grać :/
0
Ogólnie w 'święta' nasza gra nie wygląda dobrze-sylwester z Espanyolem,Wielkanoc z Getafe i majówka z osłabioną Osasuną kiepskie mecze,szkoda że ten Betis to tylko 'jedna jaskółka' póki co :(
0
@ChampionLW Bez kitu,tyle gadania że ostatni sezon na Camp Nou itd. ale nie wiem czy bym chciał to na żywo oglądać,taki mecz jak z Betisem to był trochę 'wypadek przy pracy' Xaviego
0
Aj wydaje mi się,że lepiej mógł Araujo tę kontrę napędzić
0
Zmiany w 53 min?Xavi oszalał
1
@Gwyn Dobre,gdyby nie to że właśnie teraz dobrze wrzucił z rogu na głowę Araujo :D
0
Może teraz zaczniemy coś grać bo 11 na 11 nasza gra nie wygląda za dobrze
0
No niedobrze to wygląda dla Igi obecnie...tiebreak
0
@KmN Wzoruje się na Nadalu,więc co się dziwisz :P
1
@magister97r Szkoda,że nie było studia po finale
3
@MESSIah16 Nie byłbym taki pewien,widać że inni gracze chcą swoje liczby śrubować też
2
@FcPortoFan1999 Iga się właśnie rozpływa na Madrytem w wywiadzie
1
@RobiS Canal+Now
0
Balde jest dobry,ale co głównie powinien poćwiczyć to dośrodkowania i grę prawą nogą
0
@Trojanek23 Kagawie chyba,bo Lewandowski takim supertalentem po prostu nie jest
0
@Emhyr No,Raphinia też dużo lepiej wygląda jak na plecach czuje oddech Dembele
0
@ChampionLW Dokładnie! :)
1
@wasacz No przy takiej śliskiej murawie,to może faktycznie niech nie wchodzi jeszcze dziś
0
@ProMILs Bezpośrednio na pewno nie
1
@culer_5306751 Tylko z którego uniwersum :P
0
@Lanosss Dlatego,żeby Messiego jakoś zarejestrować
0
Dobra,panie Ancelotti ściągaj Pan tego Benzemę,niech se odpocznie w końcu gracie co 3 dni
0
@MesQueUnClub96 Dobra tam,Lewy też strzelał raczej ogórkom,nikt o tym nie będzie pamiętał a jedynie o zdobyciu Pichihi,więc Robert(i w ogóle Barca) niech weźmie dupę w troki i jazda
0
@takisobiektos Wiadomo,kosz mniej popularny zdecydowanie
0
@MesQueUnClub96 Michał Gajdek ostatnio w podcaście mówił,że w istocie tak jest,no ale też w hali łatwiej zrobić atmosferę
0
@Medium Nie,zamykam (popatrz na syna Ronaldinho)
0
@JohnnyBarca Adidas musi bardzo żałować,że nie dorównali ofercie Nike dla Jordana,on sam wolał Adidasa,to co stało się po tym dealu przeszło wszelkie wyobrażenie
1
@takisobiektos Za to w 2 połowie dramat
2
@Kondziubarca Ciekawa statystyka,która pokazuje jaką padakę prezentujemy w ofensywie w tym sezonie,ciekawe czy dobijemy do 68 bramek,ale wątpliwe
1
@Adran360 Jak ktoś chce powtórkę to tu jest akcja https://www.youtube.com/live/59t1ZRdQ0XM?feature=share&t=8082
0
@mate92 Taa,nie czekam jakoś specjalnie na mecz z Betisem,może jakby Dembele wrócił może coś by ruszyło,chociaż wrócił Pedri i FdJ a wcale nie zaczęliśmy nic grać :/