0

Ogólnie w 'święta' nasza gra nie wygląda dobrze-sylwester z Espanyolem,Wielkanoc z Getafe i majówka z osłabioną Osasuną kiepskie mecze,szkoda że ten Betis to tylko 'jedna jaskółka' póki co :(

0

@ChampionLW Bez kitu,tyle gadania że ostatni sezon na Camp Nou itd. ale nie wiem czy bym chciał to na żywo oglądać,taki mecz jak z Betisem to był trochę 'wypadek przy pracy' Xaviego

0

Aj wydaje mi się,że lepiej mógł Araujo tę kontrę napędzić

0

Zmiany w 53 min?Xavi oszalał

1

@Gwyn Dobre,gdyby nie to że właśnie teraz dobrze wrzucił z rogu na głowę Araujo :D

0

Może teraz zaczniemy coś grać bo 11 na 11 nasza gra nie wygląda za dobrze

0

No niedobrze to wygląda dla Igi obecnie...tiebreak

0

@KmN Wzoruje się na Nadalu,więc co się dziwisz :P

1

@magister97r Szkoda,że nie było studia po finale

3

@MESSIah16 Nie byłbym taki pewien,widać że inni gracze chcą swoje liczby śrubować też

2

@FcPortoFan1999 Iga się właśnie rozpływa na Madrytem w wywiadzie

1

@RobiS Canal+Now

0

Balde jest dobry,ale co głównie powinien poćwiczyć to dośrodkowania i grę prawą nogą

0

@Trojanek23 Kagawie chyba,bo Lewandowski takim supertalentem po prostu nie jest

0

@Emhyr No,Raphinia też dużo lepiej wygląda jak na plecach czuje oddech Dembele

0

@ChampionLW Dokładnie! :)

1

@wasacz No przy takiej śliskiej murawie,to może faktycznie niech nie wchodzi jeszcze dziś

0

@ProMILs Bezpośrednio na pewno nie

1

@culer_5306751 Tylko z którego uniwersum :P

0

@Lanosss Dlatego,żeby Messiego jakoś zarejestrować

0

Dobra,panie Ancelotti ściągaj Pan tego Benzemę,niech se odpocznie w końcu gracie co 3 dni

0

@MesQueUnClub96 Dobra tam,Lewy też strzelał raczej ogórkom,nikt o tym nie będzie pamiętał a jedynie o zdobyciu Pichihi,więc Robert(i w ogóle Barca) niech weźmie dupę w troki i jazda

0

@takisobiektos Wiadomo,kosz mniej popularny zdecydowanie

0

@MesQueUnClub96 Michał Gajdek ostatnio w podcaście mówił,że w istocie tak jest,no ale też w hali łatwiej zrobić atmosferę

0

@Medium Nie,zamykam (popatrz na syna Ronaldinho)

0

@JohnnyBarca Adidas musi bardzo żałować,że nie dorównali ofercie Nike dla Jordana,on sam wolał Adidasa,to co stało się po tym dealu przeszło wszelkie wyobrażenie

1

@takisobiektos Za to w 2 połowie dramat

2

@Kondziubarca Ciekawa statystyka,która pokazuje jaką padakę prezentujemy w ofensywie w tym sezonie,ciekawe czy dobijemy do 68 bramek,ale wątpliwe

1

@Adran360 Jak ktoś chce powtórkę to tu jest akcja https://www.youtube.com/live/59t1ZRdQ0XM?feature=share&t=8082

0

@mate92 Taa,nie czekam jakoś specjalnie na mecz z Betisem,może jakby Dembele wrócił może coś by ruszyło,chociaż wrócił Pedri i FdJ a wcale nie zaczęliśmy nic grać :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?