O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 599
  • Liczba komentarzy 298
  • Polecenia 260

Komentarze

0

@Lionel_Messi10 Messi jest najlepszy w historii, ale co nakradł tych piłek to jego i trzeba to otwarcie przyznać. Marketing robi swoje.

0

@SinMistico tam chodziło o coś innego że wyjechał do Japonii. Już dokładnie nie pamiętam na pewno nie o kasę

0

Kubo miałby pierwszy skład gdyby dalej był piłkarzem Barcy.

6

@TR3YWAY pomijam odklejenie i umniejszanie Gaviemu. Ale czy dobrze zrozumiałem Gavi tak nakrył Belinghama, że ten tylko dwie bramki strzelił.

0

@mientusek1407 bez przesady z tym, że poprawić się już nie da. To, że młodzi są dobrzy nie znaczy że są jacyś wybitni. Każdego można z powodzeniem zastąpić kimś innym z innych ekip. To nie Messi że jest niezastapiony

Zobacz wszystkie

26

@Antimadridista_WR czyj to problem ze nie wróci do domu? Trzeba było znaleźć pracę na miejscu

17

Mówili że jesteśmy skończeni. A my gładko zaczynamy sezon od trofeum rozbijając do przerwy drugiego finalistę czterema bramkami. Z taką grą nikt nas nie zatrzyma.

12

Czy nie uważacie że Messi się trochę rozmienił na drobne lądując w Paryżu? Najbardziej mi chodzi o jego postrzeganie wizerunkowe. Nie gra może źle, ale jest mało decydujący i te śmieszne 3 bramki w lidze dla takiego piłkarza. Jak nie poprawi skuteczności to wszyscy mu będą wytykać że tylko w Barcelonie potrafił grać bo cały zespół miał podporządkowany sobie. Trafił w nowe otoczenie i nagle liczby siadły w takiej słabej lidze. Tak się niektórzy tutaj śmiali z mbappe że strzela w lidze farmerów a messiemu idzie znacznie gorzej. A może powinien zakończyć karierę po odejściu z Barcy wtedy zawsze by był uznawany za wielkiego. Teraz jego przeciwnicy mają argumenty że Ronaldo w każdej drużynie strzela i się potrafi odnaleźć a Messi tylko w jednej.

8

Lubię ten stan na LR po średnim meczu. Po grze z Pumas można było usłyszeć że mamy najlepszą kadrę i idziemy po tryplet. Minimum to mistrzostwo i 1/4 LM teraz nastroje są odmienne. Wiadomo pierwszy mecz i wogole ale niesmak pozostaje. Szczególnie po takich transferach i grze u siebie. To był obowiązek wygrać żeby wprowadzić dobra motywację w drużynie i wśród kibiców. Zobaczymy jak będzie dalej.

7

@FCB_dimiC czytam i nie wierzę. Pep przegrał i jest za to odpowiedzialny. To jego ludzie grali których sam posłał. Tłumaczenie że to nie jego wina że ktoś nie strzeli setki jest śmieszne. Przypomnę tylko że Pep dostaje kogo chce i wydaje multum kasy. Brak LM z City uważam za bardzo wielka rysę na jego karierze.

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?