4

Brawo.

Ale nawet tam sytuacja pokazuje w jak beznadziejnej formie jest Haaland. Ta piłka mu ledwo wpadła.
Może ten Gol go obudzi

6

Bernardo zachował sie jak junior

1

@tbas bardzo daleko mi do spiskowych teorii dziejów, ale publiczność widziala ten dach i tego typka, snajper widział tego typka, bo go momentalnie zdjął po strzale w kierunku Trumpa, są nagrania publiczności gdzie widać jak ten gość sobie spokojnie się przygotowuje do tego strzału.... I czy serio służby USA odwalilyby taką amatorkę w zabezpieczeniu miejsca?

Z drugiej strony, nie ryzykowaliby strzału w głowę, tylko w rękę, nogę..

0

@michal26 byłem tam zaraz po otwarciu. Genialne Muzeum. Później pis zabrało to Muzeum Gdańskowi i wsadziło tam Nawrockiego na dyrektora.... też poszedłem i w połowie wyszedłem. Fajnie, obiektywnie przedstawiona historie zmienił tak, że frustracja nie pozwoliła mi tego przyjść do końca.
Jeżeli Ty byłeś rok temu, to widziałeś znowu to, co było po otwarciu muzeum

2

@FajfusLodowy to jest tak oderwane od logiki i rzeczywistości, że ciężko to komentować nawet

0

@marcin62 jak ja bym miał takich rodziców to też nie chciałbym żyć.... no kurde dramat

12

Prezydent Nawrocki pewnie czyta dzisiejsze wypowiedzi Trumpa, patrzy na swój podpis pod weto dla SAFE i z uśmiechem mówi do siebie przed lustrem, "dobra robota Karol".

2

@gumaz będzie cłami straszył? xD

1

@mmaciass oni kuzwa nie są normalni

1

@Kinginiesta a ja czyściłem telefon, bo myślałem że za bardzo zawalona pamięć i się wiesza xD

1

@lucas/catalan u mnie jest 8 lat różnicy i wszystko jest bardzo ok

5

Szkoda... kurde. Bardzo szkoda. Ewidentnie chce, ale mu nie idzie. Potrzebuję tej bramki bardzo

0

@olek10 po pierwsze to nie jest kredyt konsumencki, tylko inwestycyjny.
Po drugie, tu nie ma ryzyka kursowego, tylko do tego trzeba rozumieć jak to działa

1

@ViscaelBarca2007 i moje urodziny

0

@Aragorn33 bierze nauki od swojego funfla Wladimira

1

@jacobFCB powinni ich do księgi rekordów Guinnessa wpisać.

1.5 ecoboost najczęściej wymaga remontu przy 150-200tys, a 1.0 ecoboost najczęściej przy 60-120tys. O ile 1.5 ecoboost można dobrze naprawić i ten silnik będzie po tym dlugo jeździł, o tyle 1.0 ecoboost jest tak spieprzone trzeba tam oddzielić aluminium od stali i wywieźć na złom

1

@jacobFCB ile z tych 1.0 ecoboostow dojechało do 150tys nalotu? xD

Chociaż 5 z tych 16?

3

@JimMorrisonFCB ja bym nie powiedział, że Cupra to półka wyżej od Skody po względem jakości. To jest to samo, ale stylistyka bardziej wpadającą w oko. Cupra jest taka Skoda na sterydach

1

@jacobFCB silnik PureTech ma tyle bolączek, że oni go długo nie poprawią. Paski, które jak to mówisz poprawili, wytrzymują teraz trochę więcej, ale tam jest masa innych problemów na niemal każdej płaszczyźnie.

Teraz właśnie pomagam klientowi, którego żona ma PureTecha z przebiegiem 40tys km i problemy z ciśnieniem oleju. Te silniki to kupa gówna

2

@jacobFCB jeżeli byłyby przebiegi rzędu 20tys/rok rozważyłbym Formentora z 1.5 tsi.

2.0 tdi to konstrukcja która ma ponad 20 lat, oczywiście regularnie dozbrajana w ekologię, która jest najsłabszym punktem tego silnika, ale i tak to jedyny rozsądny wybór spośród tych trzech.

1.2 puretech zajmuje u mnie zdecydowanie pierwsze miejsce wśród najbardziej spieprzonych silników obecnie dostępnych na rynku. Drugi jest ecoboost

6

@jacobFCB niech zapomni o PureTech i to jak najszybciej, bo te auta mogą mu roku nie wytrzymać przy tych przebiegach.

Jeśli przebiegi rzędu 50-60tys rocznie brałbym zdecydowanie Octavię ze względu na silnik.

5

@michal26 jest zasadnicza różnica pomiędzy wydawaniem 200mld zł na wojsko, a wydawaniem 200mld zł na sprzęt... Ty jako przedsiębiorca powinieneś to bez problemu kumać.

W tym jest całe utrzymanie Wojska, włącznie z utrzymaniem infrastruktury, pensji, wszystkie koszty.

1

https://zapodaj.net/plik-n5K1kSCXrP
https://zapodaj.net/plik-lQmHEZOfAh
https://zapodaj.net/plik-GNiAUyWE1o

Trzy strony z projektu Prezydenckiej Ustawy tzw SAFE 0%.

Tusk ma 100% racji, że w tej ustawie nie ma ani jednej złotówki. W tym nie ma pieniędzy. To wygląda jak napisane na przerwie przed lekcją.

Poza tym cytując klasyka i nawet "mając tik taka" zamiast mózgu widać, że to nie cholery nie wyjdzie 0%, a ma pewno wyjdzie znacznie więcej niż 3% z europejskiego SAFE

Na marginesie, to polecam cały projekt ustawy, to tylko 14 stron. Jest dostępny na stronie prezydenta.

2

@LAMC_10 200 mld rocznie idzie na wszystko.... pensje, utrzymanie infrastruktury, opłaty, itd itd.... tu mówimy o 180mld tylko na sprzęt... ba, na ruszenie polskiej produkcji, która przynosiłaby zyski, bo inni też by od nas kupowali ten sprzęt.

1

@LAMC_10 podpowiem, żebyś tyle nie szukał.... art 3. Masz tam 4 punty oraz art 18. Dosłownie kilka zdań. Przeczytaj i powiedz mi gdzie jest to 0%?
I gdzie są te pieniądze z punktu 1 art 3?

8

@LAMC_10 przeczytaj Ustawę Prezydenta. To tylko 14 stron, także do poduszki możesz. Napisz potem co znalazłeś w punkcie o źródle finansowania. Bardzo mocno się zdziwisz

1

@Kgorecki2500 dzisiaj cały Gdańsk zablokowali

2

@arasz1819 moje posty o Nawrockim są tu namiętnie usuwane z powodów mi nie znanych, więc nie będę powtarzał powszechnej wiedzy z gdańskich Siedlec o tym jakimi zajęciami pałał się niegdyś dr Karol Nawrocki

0

@panczo dostrzegam tu patriotę, męża stanu, człowieka polskiej prawicy, wiernego ideałom, który prawdopodobnie obsrałby się przy pierwszym ataku wroga i spieprzał w popłochu do znienawidzonych Niemiec. Oczywiście spieprzałby, ale się nie cieszył

0

@michal26 dobrze, to skupmy się na wojskowych, bo faktycznie zaraz ktoś z Mentzenem wyskoczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?