0

Widziałem już wypowiedzi kilku byłych wojskowych czy specjalistów w dziedzinie wojskowości oraz ekonomii, którzy wypowiedzieli się bardzo negatywnie o wecie Prezydenta.

Czy istnieje jakaś wypowiedź człowieka związanego z Wojskiem lub autorytetu ekonomicznego, która by to weto popierała?

10

W sumie jakby się głębiej zastanowic to Błaszczak powinien zacząć mocno się bać po słowach Prezydenta na temat tego, że zadłużanie Państwa spotka się z odpowiedzialnością prawna

8

@Kgorecki2500 nie stanął w obronie polskich żołnierzy, a płacze nad żołnierzami amerykańskimi.... mąż stanu

4

@Benz to też jest kłamstwo. Przeczytaj SAFE i pokaz mi uzależnienie od praworządności.

Aaaa, jeszcze przecież kłamstwem jest to, że UE będzie mówić na co mamy wydawać pieniądze.... to nasze Wojsko zdecydowało

1

@APTAPT tutaj usłyszą Gierek to widzą "komucha"

11

@LAMC_10 z tym, ze:
- jest to oddanie suwerenności
- jest to podobne do kredytu frankowego
- NBP wypracowało zysk na poziomie 185mld zł
- poprawki które składał do ustawy zostały odrzucone
- Polski SAFE 0% jest bezkosztowy


Tyle na szybko... obejrzałbym jeszcze raz i drugie tyle bym wypisał

23

Poziom kłamstwa w tym orędziu był niesamowity... niesamowity

2

Jesu, co on pierdzieli

9

@Kgorecki2500 propaganda jak w Rosji zaczyna lecieć

7

Popatrzcie na pressing Haalanda i pressing Lewego. Ten 38 letni, hejtowany tutaj dziadziuś, wygląda o niebo lepiej od tego 25 letniego bozyszcza.

1

Piłkarze City wyglądają jakby w ogóle nie ogarniali w jakim oni mieście się teraz znajdują

2

Jesu, ile miejsca na tym boisku

1

Donnaruma jest niesamowity.... przy pierwszej bramce cofnął rękę żeby nie obronić, a teraz wyciągnął łapy żeby sfaulowac

1

@Derpowsky nasi skrzydłowi zaczęli grać bardziej pod siebie. Szczególnie Yamal.

0

@Scav na razie gratuluję i życzę abyśmy za 45min spotkali się tutaj w nieco bardziej stonowanych humorach

12

I teraz popatrzcie sobie na Haalanda. Bez serwisu wygląda dokładnie tak samo jak nasz 38 letni Lewandowski. Obydwaj to klasyczne 9 i taka ich specyfika.

2

@Safrani przy obecnej stabilnej sytuacji w USA to ja jestem spokojny xD

1

@Aequlibre ale karny przynajmniej 100% słuszny

3

@mmaciass ja tutaj też nie dam sobie na 100% uciąć ręki, ale pamiętam dokładnie jak sam Błaszczak przyznał, że nie mamy kodów

0

@kejdzi co Ty dajesz... algorytmy oceniły, że Rapha MVP, a Lewy to na grzybach był w czasie meczu xD


A tak serio to oczywiście, że Rapha odpuścił, co nie zmienia faktu że to wturliwanie się kapitana na boisko było po prostu żenujące

4

https://www.facebook.com/share/r/1BKXVXXozH/

Czy on jest przytomny?

Przecież ten zakup, został już tak obnażony, że trzeba nie mieć instynktu samozachowawczego aby o tym wspominać.

Uzbrojenie z Korei kupione na kredyt, na dużo gorszych warunkach niż SAFE, nie mamy kodów do korzystania z tego Uzbrojenie, Polska kompletnie nic z tego nie ma....

Tymczasem zdecydowaną większość uzbrojenia z programu SAFE będzie produkowana u nas i to inni będą od nas kupować....

7

@borys27 oczywiście, ale megalomani pamiętają tylko piękne akcje z czasów Pepa. Nie mówię już o tym, że niektórzy na tej stronie w czasach Guardioli jedyny problem jaki mieli w życiu, to w ile pampersów danego dnia narobić

1

Akurat Tobie Ronald to się fch... udało bycie inteligentnym

4

Brawo Araujo.... znowu Mr Champions League

0

3

@kuz Ferran by w tym meczu zginął. Żadnego pojedynku by nie wygral

3

@kubix05 to nie Chuck Norris obchodzi urodziny, to urodziny obchodzą Chucka Norrisa

7

To ja napiszę kilka słów w obronie naszego wujka brzucha za, Lapcia.

Jego metody nie wszystkim muszą się podobać, jego styl bycia nie wszystkim musi pasować, ale... chłop jest do bólu skuteczny.

Za pierwszym razem gdy obejmował stery w klubie, byliśmy w dupie. W głębokiej. On to dzwignal w moment i doprowadził do największych sukcesów w historii klubu. Malkontenci powiedzą, że trafił na złote pokolenie, itd, itp... nie, on im zaufał. Najpierw sprowadził Ronaldinho który przywrócił uśmiech, zbudował drużynę która dala pierwsze sukcesy, a potem zaufał Guardioli i sami wiemy jak to się skończyło.

Za drugim razem gdy przejmował stery byliśmy... w dupie, a jakże... I to zaczynaliśmy się w niej urządzać. Znowu to dzwignał.

On jak nikt czuje ten klub. To polityk, często mówi jak polityk, ale jest do bólu skuteczny

1

@Safrani może rozdzwonią się telefony po e-trona xD

1

@NeroTFP1 jak słucham mojej mamy, to tan zasada jest dokładnie odwrotna... maksimum słów, zero treści

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?