0

@July_6_BcN Ferran Lopez to nieślubne dziecko Ferrana Torresa i Fermina Lopeza?

0

@Czyhrynski no też jestem w szoku xD

1

@Andi18 jest mi z tego powodu bardzo wszystko jedno

10

Widzę, że na notatniku już rozważają kolejnego trenera. Unai Emery ma być tym szczęśliwcem.

Nie mam tam konta, ale bym im podpowiedział kandydata idealnego do tego klubu
Shrek - nie znam nikogo innego, kto tak bardzo lubi taplać się w bagnie

7

Powiem Wam, że po meczu z Sociedad już chciałem sprzedać tego Negreire, ale wczoraj odkupił swoje winy i to z nawiązką. Był dosłownie wszędzie, na dwóch boisksch naraz. Najpierw szepną do ucha Olmo żeby wypuścił Yamala, dal bramkarzowi na drugą połowę środek zwiotczający mięśnie po tym co wyprawiał w pierwszej połowie, podłożył nogę Lewemu gdy ten składał się do strzału. No koncert po prostu... Ale do tego jeszcze przecież w Madrycie podłożył nogę Asensio kiedy ten się spektakularnie wypierdzielil, a na koniec ten Gol z główki w doliczonym czasie gry.

Trzeba go przedłużyć koniecznie

4

Wszedlem teraz w oceny zawodników, bo wystawiałem swoje i się trochę pogubiłem... my ten mecz wygraliśmy czy przegraliśmy?

4

@Giwera Lizbona to całkiem fajne miejsce się wydaję

20

W sumie to fajną ekipę tam zmontowali.
1. Boski Alvaro co to drużynę posklejał szybciej niż Bóg stworzył świat
2. Tańczący z gwiazdami uśmiechnięty fawelarz
3. Żółw Ninja który zepsułby atmosferę nawet w klasztorze Shaolin
4. Pdf
5. Masturbono który objawił się tylko przy podpisaniu kontraktu
6. Hej Jude znany też jako "fuck off"
7. Psychopata co chce podrzynać gardła
8. Typ który puka żonę kolegi z reprezentacji

Brakuje tam tylko krasnala, jeżozwierza i Anny Marii Zukowskiej

29

Może i Real dostał dwa czerwa i osłabił się na kolejną rundę, ale za to przegrał w fatalnym stylu tracąc gola strzelonego przez bramkarza

0

@Maker0 też tego nie kumam tak szczerze mówiąc. Ronaldinho tak kilka razy strzelił i za każdym razem kończyło się nieuznaniem i kartką, chociaż przepisy wg mnie na to pozwalały. Ostatnio nie śledziłem czy coś uściślili w przepisach, ale wtedy to była jakaś abstrakcja

2

Boski Alvaro to się jeszcze musi sporo nauczyć od Mourinho

0

@tbas jest gdzieś skrot tego meczu?

1

Proszę Państwa, ale popatrzmy na taki Real Madryt boskiego Alvaro Arbeloi...

10

Ten Gol bramkarza w doliczonym czasie to była taka truskawka na torcie tego wieczoru

2

A może by się tak na urlop do Lizbony wybrać... fajne miejsce się wydaje

2

Tylko Jezus potrzebował mniej czasu niż Arbeloa.... czy jakoś tak

0

@michal26 albo jestem ślepy, albo na początku wyświetlała się minuta

1

4 gole, var, a ten minute dolicza.... wtf?

3

LaRambla w pigułce. Lewy oddal karnego, a tu już że spadł w hierarchii. Ma Rapha pierwszego gola w tej edycji i zajebiscie

0

@Azi jak co zawinił? Wystawia nogę w kierunku Lewego. Gdyby tego ruchu nie zrobił, to wtedy nie było by mowy o karnym

0

Lewy podniósł ręce zanim wpadła do bramki xD
Wiedział, że wpadnie

4

Bardzo fajnie Terlikowski tu opisuje ostatnią wymianę zdań pomiedzy Sikorskim a Muskiem

https://wiadomosci.wp.pl/twitterowa-dyplomacja-i-powazne-pytania-wicepremiera-sikorskiego-opinia-7248314371086656a

Dość dokładnie oddaje to mój pogląd na ten temat. Musk to po prostu arogancki, zakłamany dupek, dlatego szybko się z Trumpem pożarli, bo.... trafił swój na swego

3

@Jakchcesz ciekawe czy @Aragorn33 jest szczęśliwy

0

@Pedri16Future rok temu to tu piali z zachwytu nad Trumpem

9

@Lukas82 pozdrów ekipę Republiki jutro w pracy.

To co napisałeś nie ma żadnego związku z rzeczywistością, więc zakładam, że stamtąd przyszedłeś

0

@pluszek żarty żartami, ale póki co zachował się jak trzeba. Nie zasłania się immunitetem, tylko powiedział, że jak Policja stwierdzi wykroczenie to on podda się karze. Zobaczymy co z tym zrobi Policja

1

@Lionel_Messi10 zdrówka i 100 lat.
Też chciałbym mieć znów 29 lat :D

1

@FcPortoFan1999 dziękować

0

@michal26 gdzie to transmitują

0

@BialyKolorDoDupy gratki. Wielu pozytywnych emocji życzę. Zazdroszczę, bo widać że z Twojego postu aż wylewa się szczęście i emocje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?