Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 generalnie sens istnienia płacy minimalnej jest największy, gdy jest duże bezrobocie. W takim przypadku mamy rynek pracodawcy i może dochodzić do wyzysku pracownika.... natomiast gdy jest rynek pracownika (a taka sytuację mieliśmy od 2015r i teraz pomału się kończy), to płacą minimalna jest narzędziem niemalże zbędnym. Pracy jest tak dużo, że to pracodawca jest gotow przystać na niemal każde zadanie pracownika, bo jak nie to ten pójdzie gdzie indziej. To co zrobił PiS windując płacę minimalna do chorych rozmiarów, to było nic innego jak napędzanie inflacji i likwidacja klasy średniej de facto. Polsko Ład był dopełnieniem dzieła.
Generalnie najlepszy jest rynek zrównoważony, ale płaca minimalna moim zdaniem jest potrzebna, tylko trzeba umieć nią zarządzać
0
To pewnie najlepsze pytanie do @Danny Gaucho , który to już raz Barca "zwalnia" trenera Realu? W ostatnich nawet paru latach, jak mnie pamięć nie zawodzi, to chyba trzeci przypadek. Nie pamiętam takiej sytuacji w drugą stronę
8
Wyjaśnijcie mi... Lamine ma przeciw sobie jednego z najszybszych piłkarzy globu i zaczyna się z nim ścigać
0
Pol La Rambli narzekało na Lewego, ale ten tu wygrał główkę, tu rozegrał do boku, tu wziął rywala na plecy.... tymczasem wszedł Ferran i gdzie on jest?
0
@Roobo wygrywał główki, dobrze rozgrywał.... tu naprawdę trzeba dużo złej woli żeby się czepiac
1
Lewy ucisza gości co się na piłce nie znają. To naprawdę bardzo dobry jego mecz
1
@FCB24 bardzo dobry mecz gra
0
@ProMILs przecież dobrze chciał zrobić
1
W końcu fajna piłeczka od Lamina
3
Lewy i Raphinia całkiem fajnie, ale Yamal kompletnie nieobecny
0
Fatalnie Yamal wyglada
1
@Comentateiro Ty to chyba bardziej czekasz na Irenę Szewińską ;)
0
@Kgorecki2500 czyli nie ma ratunku dla tej partii
1
@misterio do dzisiaj gdzieś mam te karty :)
1
@maroon nie sprawdzałem tego, stąd było moje zdziwienie. Dzięki za wyjaśnienie
7
@JimMorrisonFCB właściwie to bez powodu. Są nagrania. Ten "funkcjonariusz" najpierw pozawala jej przejechać, potem nerwowo do niej podbiega, ona się zatrzymuje, a ten zaczyna szarpać za klamkę. Kobieta się wystraszyła i ruszyła, nie w jego kierunku, miała koła skręcone w prawo, a on był przy drzwiach kierowcy. Gość wyjął broń i ją po prostu zastrzelił... mógł celować w opony, a on celował w głowę. To wyglądało jak egzekucja
1
@PatrychoO to Republika wspiera WOŚP?
Jeśli tak, to dobrze. Jeśli komuś zależy na takiej wizycie i wspiera to WOŚP, to świetnie. To są takie same pieniądze jak każde inne
4
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Trump-o-mozliwym-ultimatum-Grenlandia-na-wlasnosc-albo-koniec-NATO-9065451.html
On się robi coraz bardziej niebezpieczny.... a przed nami jeszcze 3 lata z tym pajacem
1
@arasz1819 aż tak. Wygląda na to, że uzasadnienie weta pisali na podstawie projektu ustawy jeszcze przed komisjami. Po prostu weto było z góry założone i już.
7
To, że Prezydent Nawrocki otoczył się w kancelarii debilami lub ludźmi bez kompetencji jest w miarę jasne od dawna, ale takiego numeru, że przygotują Nawrockiemu uzasadnienie do weta ustawy edukacyjnej, w którym powołują się na zapisy których w tej ustawie nie ma, to się nie spodziewałem.
To już naprawdę amatorka na całego.
35
Wiecie dlaczego kibice Realu chodzą do kościoła?
Bo chcą zobaczyć kogoś ubranego na biało wnoszącego puchar xD
1
@axegrinder edit... zamiast Fermin przeczytałem Ferran
42
Było kilka przełomowych momentów w tym męczy, np. Gdy Negreira przytrzymał Simona przy strzale Fermina przez co wyglądało jakby Unai Simon w ogóle nie zareagował, ale najbardziej mi się podobało jak Negreira podkręcił piłkę przy strzale Raphinii. Niesamowicie zdolny ten Negreira. Dobrze wydane pieniądze
10
Pomimo gola to naprawdę słaby mecz Ferrana
0
@RezerwowyWojtus mam wrażenie, że nie miał ani jednego kontaktu z piłką
0
Ciekawe jaki Ferran nam się dzisiaj wylosował :)
2
https://www.facebook.com/share/r/173WWSur8P/
Ego Trumpa jest jeszcze wyżej niż Wgo Muska, a to już pewien sukces. Nawet jeśli było tak jak mówi, to opowiadanie o tym jest co najmniej głupie.... no, ale ego ważniejsze
0
@Cataloniec94 coś Ty, przecież Donald Trump walczy o pokój.... nawet nagrodę pokojową Fifa dostał
1
@Karol145 najgorsze co można zrobić, to dać urzędnikom władze. Bardzo dobrze, że Tusk to storpedował. Mielibyśmy burdel jak za polskiego ładu
2
@norbi77 to bardzo proste, wytłumaczę:
1. Zawodnik Barcelony popycha zawodnika Barcelony we własnym polu karnym: rzut wolny pośredni dla przeciwnika
2. Zawodnik Realu popycha zawodnika Realu w polu karnym przeciwnika: penalti a favor del real madrid
3. Zawodnik przeciwnika popycha zawodnika Realu we własnym polu karnym: penalti a favor del real madrid
4. Zawodnika przeciwnika nie dotyka zawodnika Realu we własnym polu karnym, ale Viniciusa boli: penalti a favor del real madrid
5. Zawodnik Realu uderza w twarz przeciwnika i dostaje kartkę czerwona: anulujemy kartkę i robimy go ambasadorem walki z rasizmem oraz o wolność Tybetu.... no i na wszelki wypadek penalti a favor del real madrid