4

Najlepsze jest to, że gdyby Zalewski dojechał na ten mecz to by tu mogło być jeszcze lepiej. Świetnie to wyglądało przez te 45min

2

@Safrani ja teraz sobie o tym pomyślałem, a zaznaczę ze "troche" na autach się znam" to jakby porównać takiego 5-10 letniego, przeciętnego SUV z 5-10 letnią Corsą czy Clio to:
1. W SUV bardzo często tylną oś skrętna i lepsze manewrowanie
2. Często kamery 360st, wyżej siedzisz, widzisz zdecydowanie więcej
3. Napchane systemów bezpieczeństwa, ostrzeganie o pieszych, jakieś pre-sence itp gdzie nawet jak odwrócisz wzrok to auto samo zareaguje vs corsa/clio gdzie pierdykniesz typa na przejściu i dopiero wtedy to zobaczysz...

To idźmy z tym dalej... ja bym wywalił małe auta bo są niebezpieczne xD

4

@Safrani te słynne wyniki finansowe Orlenu działają na mnie jak płachta na byka. Naprawdę dziwne, że nikt jeszcze tego mitu nie obalił

3

@draxidox tak to jest jak kretyni piszą posty, a pewnie nigdy w życiu nawet w takim aucie nie siedzieli.
W sumie mój ojciec w swoim SUV ma tylną os skrętną i tam gdzie jakieś Clio czy inna Corsa składa się na dwa razy, to ojciec wjeżdża na raz xD

1

@Aragorn33 a ja nie śledzę i nie wiem o co kaman. Coś nabroil Stanowski?

2

@Bykunn jak przejadę na czerwonym świetle to powiem policjantowi, że zgadzam się na rozmowę z pouczeniem, ale nie mandat. Na koniec nawrzucam mu, że to prześladowanie, że jestem chory i że mam dwójkę dzieci więc nie mogę płacić mandatów.

1

@michal26 lekko przesadziłeś z szeroscia. Jeden pas ruchu to 3m. Pasów tam jest 6 w obie strony plus chodniki to dodajmy jeszcze z 9m na chodniki. Circa 35m to wszystko co tam jest, a jest jeszcze różnego rodzaju infrastruktura (schodki do kamienic, sygnalizacje świetlne, Płotki itp. 35m to maks co możesz liczyć.
Byłem na kilku tłumnych marszach, a ten szacuje na około 250tys

0

No Max nieźle pocisnął. 3 miejsce po tych kwalifikacjach to coś niesamowitego

6

@tbas śmieszne jest to, że Tyszka tutaj ukręcił też na siebie bicz. Jeśli dostał taką propozycję to prawo nakazuje zgłosić to organom ścigania. Jeśli sam tego nie zrobił, to również podlega pp KK. Pewnie @Aragorn33 to zweryfikuje zaraz

1

@Ojciec5tkidzieci tam nke ma żadnego lobby niemieckiego. Wystarczy przeczytać ustawę, żeby zobaczyć, że to co opowiadają w Republice nie ma w ogóle pokrycia e rzeczywistości

0

Bardzo jestem ciekawy jak się jutro zachowa Konfederacja podczas głosowań o odebraniu immunitetu oraz zgody na zatrzymanie Zbigniewa Ziobro. Będą kalkulować pod ewentualną koalicję z pis czy zachowają się zgodnie z tym co opowiadali przez lata?

0

Yamal naprawdę irytujący jest z tym graniem pod siebie

0

@Filipem i Kounde

0

Fermin fajna formę złapał

1

Stare angielskie przysłowie mówi "do szesnastu razy sztuka"

0

@tomek8756 ten chłopak jest na najlepszej drodze żeby być kopią Neymara. Niestety pod każdym względem...

1

@michal26 witam w klubie... też nie mam pojęcia kto to jest

2

@bezalkoholowy dwóch już zostało skazanych prawomocnym wyrokiem, ale Duda ich ułaskawił.

Będzie to trwało, ale jeśli pis nie wróci do władzy to uważam, że odpowiedzą za dużą część swoich wałków

6

Poniedzialek: wychodzi na jaw, że dwutygodniowy rząd Morawieckiego sprzedał kluczową działkę dla projektu CPK.

Wtorek: wniosek o uchylenie immunitetu dla Ziobro oraz gotowość do postawienia 26 zarzutów, w tym kierowania zorganizowaną grupą przestępczą.
Dodatkowo więcej szczegółów jeżeli chodzi o sprzedaż działki, m.in że sprawa została załatwiona w 24h, informowany o tym był Horała który nic nie zrobił, itd

Środa: jeszcze nie wiem, ale w jeśli byłbym z PiS to spokojnie bym nie spał... :p

0

@Roobo i to wszystko w poniedziałe. Tydzień zapowiada się emocjonująco

2

@gumaz "to ja złodziej"


1

@Aragorn33 brawo. Widzę, że chociaż jeden rozumiał jak to działało. To pieprzenie, że Tusk ukradł pieniądze z OFE to jedno z lepszych kłamstw pis. Zresztą wielu dziennikarzy jak i polityków też tego nie ogarnia i potrafią strzelić taka głupotę jak choćby Kidawa.
Można dyskutować czy ten ruch był najlepszym rozwiązaniem, ale mówienie o kradzieży to jest zwykle nieogarnianie tematu.

Jak słyszę o tym jak pis walczył z mafiami vatowskimi to też mnie skręca. Przypomnę, że gdy Ministrem Finansów w rządzie PiS byl Marian Banaś to mafia vatowska działa w ministerstwie i są za to wyroki.

A najlepsze wałki na VAT to poszły w Orlenie

0

@jaras121 aż krzyczeć zaczął

0

@Roobo ciężko jest rozmawiać, jak nie rozróżniasz spółki z osobowoscia prawną od osób fizycznych. Dla Ciebie spółka, jej prezes, wice prezes itp to jest jedną osobą

2

@TR3YWAY dlatego napisałem, że zaskakują mnie te dane, bo po prostu spośród ludzi których znam to nie zauważyłem takiej tendencji

1

@TR3YWAY szczerze mówiąc nie znam ani jednej kobiety która nie pracuje :o
Znam za to kilku mezczyzn bez roboty, więc to zaskakujące dane

3

@Roobo poza tym zobacz co Mentzen wstawiał 3 godziny wcześniej... tam pisał o znajomym Telusa. Chłop się miota w zeznaniach strasznie

6

@Roobo Mentzen z tym postem nieźle odpłynął.
Po 1: od kilku miesięcy toczy się śledztwo w prokuraturze, więc to nie prawda, że dopiero teraz dziennikarze to ujawnili

Po2. Niech pokaże dowod, że ten gość finansował Campus i kampanie Trzaskowskiego, bo ile można sprawdzić w oficjalnych danych to Mentzen złapał się na niezłego fejka

1

@michal26 już 5 :p

5

Yamal sam na siebie narzucił presję szczekając w internecie i teraz tego nie dowozi niestety. Mam nadzieję, że młody nabierze trochę pokory, bo talent ma nieprzeciętny, ale głowa nie zawsze dojeżdża.

Oczywiście nie wykluczam, że jakaś genialna akcje w drugiej połowie zrobi, ale nie zmieni to faktu, że to co gadał było na niekorzyść i jego i druzyny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?