2

@gumaz pewnie jakieś lokalne patologie są, ale generalnie był to świetny pomysł i w większości jak obserwuje to Orliki są pełne. Przynajmniej w Gdańsku

3

@Fake69 to by było dłuższe niż 3 części Ojca Chrzestnego

2

@Pomimo27 Mirosław Baka

0

@Popitek12 mi się świetnie jeździ Panamerą. Mega fajne auto

3

@Aragorn33 a przed Messim Ronaldinho. Nie można o tym zapominać. To on przywrócił magię na Camp Nou

0

@Konradowskyy Marek Citko. Podobny casus

11

Czy to możliwe, że Iniesta wykąpał kiedyś Pedriego?

0

@BezglutenowyPedri celował dobrze pod lade, ale się pomylił. Obrońca robił wślizg, bramkarz leciał w ciemno, więc walenie pod lade było najlepszym pomysłem, ale po prostu przelicytował. Ferran we wcześniejszym meczu też zwalił kilka setek, a nie zauważyłem żeby przez ktoś na La Rambli przez to wiercił się w łóżku i nie mógł spać

12

@Matheu12 nie ożeniłbym się z pierwszą żoną... bo to zła kobieta była

0

@gumaz rozumiem. Zmierzono temperaturę 37 stopni Celsjusza

5

@LeszekFCB mam wrażenie, że wielu niezrozumiało tego komentarza Hołowni.
On mowi o sobie "czyli czas już odejść w niesławie" (nawiązanie do tego, że zaraz ustępuje z funkcji marszałka). Świadczy o tym początek zdania, że odniósł mylne wrażenie.

Mam wrażenie że wielu to odbiera jako słowa o Tusku, co jest moim zdaniem bledem

Edit: @Aragorn33 mnie uprzedzil

3

@TR3YWAY gratki. Ja w zeszłym roku w końcu zrobiłem całą Orlą Perć o czym zawsze myślałem, ale brakowało czasu.

Szczerze mówiąc myślałem, że będzie trudniej, ale i tak jestem z siebie bardzo zadowolony biorąc pod uwagę okoliczności w jakich zdecydowałem się wejście

11

@VegetaPolska bardzo dobrze, że go nigdy nie było w Realu, bo pozostal sympatycznym Niemcem

0

Kamil trzyma poziom

1

@gumaz sama śmietanka... I jak tu traktować ich poważnie?

10

@LeszekFCB no co Ty.... chyba La Rambli nie czytałeś przed wyborami w USA :p

1

@Lola120 im później się pójdzie po pomoc tym trudniej jest wrócić. Życzę Tobie dużo siły i powrotu do zdrowia i fajnie, że chociaż coś Ci sprawia radość. Najgorsze jest nie odczuwanie jakichkolwiek uczuć

2

@Comentateiro a Flick do kiedy?

3

Komentarz usunięty

1

@adamek20151 mam nadzieję, że te przecieki to nie były z ubikacji na której jest nalepka

2

Ferran biegając wkolo Lewego ma dzisiaj pełno miejsca i dobrze je wykorzystuje

1

@Azazel_Pazuzu to jeżeli chodzi o historie z politykami stanowiącymi prawo, to ja miałem ciekawą historię z posłem Ziobro.
Circa 13 lat temu wracałem z Wawy do Gdańska, zatrzymałem się za Warszawą zatankować, a tam na stacji był ów Pan. Zaoarkowal oczywiście dokładnie pod samymi drzwiami. Zatankowałem i pojechałem (przyznam, że zgodnie z przepisami nie jechalem), ale on mnie i tak dogonił dość szybko. Na DK 10 wyprzedził mnie i chwilę się za nim puściłem, ale jak wpadł 140km/h w teren zabudowany, po czym wystrzelił na drugą stronę "wysepek" i zaczął wyprzedzać wszystko hurtem używając drogowych jak stroboskopów to odpuściłem, bo ja lubię sobie poszaleć, ale robię to na torze zawsze (a przynajmniej w tamtych czasach tak robilem).

2

@Safrani tu bardziej chodzi o to, że imprezuje sobie z towarzystwem na które publicznie pluje

3

@TR3YWAY umow mu fizyty u lekarzy na NFZ. Dorośnie i będzie jak znalazł

1

@Luciano99 podróżować, zwiedzać świat i.....

0

@clyde nie strac wszystkiego od razu. Zaszalej, ale z głową

42

Było wiadomo, że kibice będą pomagać gospodarzom? Było.
Było wiadomo, że to trydnu teren i czeka nas ciężki mecz? Było.
Było wiadomo, że La Rambla się zesra? No Było, Było...

Jedziemy spokojnie z drugą połową

7

@Jakchcesz niezła patola z Twoją mamą, że tak wcześnie każe Ci wstawać i krzyczy. Nie myślałeś żeby to gdzieś zgłosić?

0

@Laminedependencia to ja :D
Łełanie, łabałbał... jest dużo możliwości

1

@Sulimo ja się parę miesięcy temu dowiedziałem, że mój najlepszy przyjaciel, mega inteligentny gość, ma SM. Najgorsza jest niemoc, że nic nie możesz zrobić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?