Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 tu nie jestem na 100% pewien, ale raczej dość neutralny kontekst. Powiedział tam jeszcze "że żona nie lubi kiedy on to pokazuje".... czyli ona ma jednak więcej oleju w głowie
1
@michal26 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16405218#comment-16405218
1
@michal26 kontekst jest jeszcze gorszy. On parodiuje osoby transplociowe ,które podnoszą ciężary
1
@esem91 z tego co znalazłem szerszy kontekst, to on się naśmiewał z osób transpłóciowych jak podnoszą ciężary
5
@michaleu właśnie też sprawdzałem, bo byłem przekonany, że to fejk... Ale nie. To prawdziwa prawda, najprawdziwsza xD
6
WTF? On się chyba za dużo z Dudą zadawał...
7
@Safrani mimo, że sam pobieram 800+, to od początku, jak tylko byl pomysł wprowadzenia tego programu, to mówiłem że to jeden z najdurniejszych pomysłów. Wtedy wszystkim znajomym tłumaczyłem, że najgorsze co można zrobić temu społeczeństwu to dać gotówkę di ręki. Gdyby to wtedy wprowadzili w formie odpisu od podatku to podpisałbym się pod tym obiema rencyma ;)
Niestety mamy tak durne społeczeństwo, że nie umie liczyć. Przekształcenie 800+ w inne ulgi będą traktować jak zabranie im czegoś... a Jarek przecież dal, ze swoich xD
Trzeba się pogodzić z tym, że ten program z nami zostanie. Nie zlikwiduje go ani KO, ani PiS, ani Konfederacja
4
@marcin62 Dania jest jednym z założycielskich państw NATO. Atak USA na Grenlandie może doprowadzić do trzęsienia w Sojuszu, a to wzmocni Rosję i Chiny. Chciałbym wierzyć, że Trump aż tak glupi nie jest, ale niestety nie wierzę
1
@michaleu a był jeszcze sierżant Garcia
1
Wołodymyr Zełenski:
„Jeżeli z dyktatorami można tak łatwo, to USA wiedzą, co zrobić dalej”
Oj się Trump zdenerwuje, jego ego wybuchnie jak to usłyszy
3
@Barcaa12 a tymczasem Ter Stegen przebija szpilkami lalkę voo do
1
@ThugDave Joan Garcia. Mówi Ci to coś?
1
Pedri też jeszcze chyba słucha Stinga na Sylwestrze
0
Penatli a favor del Real Madrid
0
Ferran wyszedl z szatni na drugą połowę?
0
Ferran i Rashford, oddajcie fartucha
0
Ferran dzis chyba tylko trzy kontakty z piłką. Zaczął od chu***go przyjęcia, a każdy kolejny kontakt był tylko gorszy
5
@Roobo ale to przecież Mentzen mówił tylko Trump, Trump, Trump, mąż stanu, najlepszy prezydent itd, więc ten post chyba napisał do samego siebie
3
@Kgorecki2500 z ciekawością obserwuje Twoją przemianę w stosunku do Trumpa. Fajnie, że nie jesteś takim zatwardziałym typem co teraz fikołki robi.
0
@Aragorn33 głos rozsądku xad
3
@RoberDzik kuzwa... 30.... kiedy to było.... ciesz się póki młody i zdrowy
1
@PatrychoO najgorsze jest to, że może występować "nic nieczucie" będąc żywym, tu na Ziemi... I to jest dopiero przewalone.
Po śmierci moim zdaniem tak to właśnie wygląda. Mózg przestaje pracować i tyle. Opowieści ludzi którzy przeżyli śmierć kliniczną to też wytwór ich wyobrazni, obraz który wykreował mózg... żywy mózg. Gdy mózg przestaje działać to po prostu koniec i tyle
17
@ArterkHD nie, to nie jest normalne
4
@norbi77 na koniec filmiku powinien jeszcze zrobić loda Putinowi i byłby komplet
3
@Comentateiro musiałem sobie wygooglac o czym do mnie rozmawiasz, czy mnie nie obrażasz xD
8
A ja pod choinkę dostałem od żony LEGO FC Barcelona celebration. Stary koń ze mnie, a fajne to i od razu wczoraj poskładałem :D
4
@Comentateiro ... Donald z uśmiechem wszedł, przywitał się ze wszystkimi. Jego Ekscelencja podzielił się z nami opłatkiem, zasiedliśmy do stołu i wtedy.... Tusk się rozpłakał. Gdy opanował emocje, lekko chlipiąc, wydusił tylko z siebie "jestem z Ciebie dumny @Comentateiro ". To najlepsze święta jakie mialem. Takiego wzruszenia nie spowodował u mnie nawet dziadek, gdy w 1942r przywiózł prosto z Niemiec, od kolegi z Wehrmachtu, nowy rower dla mnie.
Dopisałem Ci resztę, że La Bamba uwierzyła ;)
Wesołych
2
Wszystkiego dobrego ma Święta dla La Rambli. Życzę Wam dużo zdrowia, żebyście potrafili odczuwać radość. To tak cholernie ważne. Oczywiście dużo spokoju i spełnienia marzeń.
1
@Safrani ale zdjęcie Tuska z paliwem nie jest fejkiem
8
Ale skubany świergoli po hiszpańsku