1

@Tasde ciężko sie nie zgodzić

4

@Safrani ale jak to... przecież Donald Trump mówił, ze w Chinach nie ma wiatraków xD

2

@Kgorecki2500 a ja gram, a ściślej mówiąc inwestuje

0

@mmaciass artykul w dużej mierze jest bzdurny, ale w zależności od rodzaju wtrysku auto spala więcej LPG niż benzyny.

3

@kubix05 Szczena o 1 dzień starszy ode mnie :D

0

@Encore przytoczysz kontekst dla osób nieposiadających konta na X?

3

@Jakchcesz dobrze, ze zszedł do szatni, a nie na zawał

8

Może i Camavinga nie jest zbyt mądry, może i Rudiger nie jest najostrzejszą kredką w piórniku, ale za to Vinicius również posiada te cechy

2

@Comentateiro kogo Ty chcesz oszukać? W 2065 będziesz miał 250

1

@KrychaFCB dla mnie jako fana motorsportu to szczególnie bolesne... nawet nie bede więcej pisał, bo sie tylko nawnerwiam, a dziś Barca gra

12

@Kgorecki2500 akurat legalna migracja jest ok i to że na rynku pracy brakuje siły roboczej, to tez fakt

3

Victor Orban jest Donaldem Tuskiem. Potrzebowali kilka godzin na wymazanie pamięci swoim wyborcom

https://www.facebook.com/share/v/1GSW6UcfQ7/

14

TV Republika: Putin traci najważniejszego sojusznika w UE.

Michał Rachoń: Na Węgrzech traci władzę Donald Tusk, tak bym to powiedział. Viktor Orban jest Donaldem Tuskiem dzisiejszych czasów.

Oni sa niepodrabialni xD

0

@kuz Messi nie, bo na tej pozycji w tej chwili jest Yamal który robi różnicę. Neymar na lewe skrzydło i Iniesta

9

Parafrazując słowa Pana byłego Ministra Edukacji, a obecnie kandydata na Premiera Rzeczypospolitej Polskiej dr Przemysława Czarnka można powiedzieć MAGA sraga

3

@KrychaFCB przy pewnej skali niezadowolenie społeczeństwa nie da sie nic zrobił i Orban zdawał sobie z tego sprawę.

Popatrz jak Orban zmienił ordynacje wyborczą, popatrz na ich media, zaangażowanie Rosji, USA...

Peter dokonał rzeczy wielkiej tak obiektywnie patrząc

1

@PatrychoO Zbyszek to pewnie juz na lotnisku

1

@Kapitan hawk od Ministra Zero do uciekiniera

1

@arasz1819 Wielki Przywódca, cudowny strateg

2

@Kapitan hawk American Dream

0

Kolejny dzień zwycięstwa Donalda J. Trumpa....


A nie, czekaj

0

@Gaucho dokładnie. Po prostu zagranie dobrego meczu z Espanyolem i trochę odreagowanie tego pierwszego meczu z Atletico jest ważniejsze od aspektu fizycznego. Rotację można zrobić po rewanż, a teraz trzeba zadbać o morale

9

Czas pokaże, ale wg mnie Hansi podszedł lepiej do kwestii rotacji niż Simeone.

Oprócz aspektu fizycznego, który na pewno w Barcelonie kontrolują, istotny jest tez aspekt psychologiczny, mentalny.

Często to obserwuje na imprezach typu MŚ czy ME. Jeżeli drużyna wygrywa 2 pierwsze mecze i ma już pewny awans, w trzecim meczu wystawia rezerwy, to najczęściej w 1/8 odpadają lub mają potężne problemy. Dlaczego tak sie dzieje? Moim zdaniem tu właśnie wkracza aspekt mentalny. Zawodnik, który "odpoczywa" w trzecim meczu wie, ze juz jest pewniakiem do gry w 1/8. Czuję sie zbyt pewnie, nie musi juz walczyć o miejsce. Jest jeszcze jedna kwestia, tu na przykładzie dzisiejszego meczu i braku odpoczynku Pedriego i Lamine. Oni takim meczem podpudowują siebie. Świetny mecz Yamala jest dla jego głowy lepszy niż siedzenie na ławce i patrzenie jak koledzy grają.

Cieszy mnie, ze Simeone wymienil niemal wszystkich na mecz z Sevilla, bo moim zdaniem to zwiększa nasze szanse.... I mam nadzieję, że on sie na tym przejedzie

0

Jeżeli Ferran miałby utrzymać formę na Atletico, to fajnie by było obejrzeć trio Ferran, Lewy, Yamal

1

Simeone zaczyna nerwowo krążyć przy drzwiach od toalety jak Szprotke

0

Może i gola strzelił, ale z przyjeciem nic sie nie zmieniło

2

@Comentateiro to nie jest normalne gdy ktoś o 140 lat młodszy od Ciebie odchodzi na tamten świat

0

@Roobo warto żebyś jeszcze raz posłuchał, co ważne, ze zrozumieniem co Robert wtedy powiedział. Tam nie było żadnego złego słowa o Leo. Tabloidy tą wypowiedź przekręciły i stąd całą afera sie wziela

0

@gumaz byłem na finale konkursu w Lublinie. Zadzwoniła do mnie mama i powiedziała, ze samolot z Prezydentem spadł. Potem wracałem do Gdańska i całą drogę o tym gadali. Wieczorem Barca wygrała z Realem, ale nie zdążyłem na ten mecz

1

@Azazel_Pazuzu dirty stick...

Chociaż z drugiej strony jeśli Dirty Dancing to Wirujący Sex, może sie okazać, ze Dirty Stick to wirujący Czarnek....

Więc sam juz nie wiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?