Irmscher10
Dołączył/a: październik 2019
Gdańsk
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon gdyby Lewy grał wszystko, to tych goli tez miałby więcej...
0
@Kazragore ja Tobie powiem co sie zmieniło po zmianie władzy, ze "odblokowano środki" unijne...
Przede wszystkim to KO złożyło wniosek o ich wypłatę. Od tego należałoby zacząć, bo PiS w ogóle o tą kasę nie wnioskował.
A teraz lecimy konkrety, które spowodowały, ze UE zawiesiła swoje zastrzezenia:
1. Przystąpiliśmy do Prokuratury Europejskiej. Zgłosiliśmy chęć udziału formalnie 5 stycznia 2024r
2. Zmieniliśmy kluczowe warunki jeśli chodzi o dyscyplinowanie sędziów i niezależność sądownictwa
3. Przedstawiliśmy plan zmian w KRS, SN, zadeklarowaliśmy wykonanie wyroków Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, umorzono Ziobrowe wnioski o dyscyplinowanie sędziów, itd, itd
4. Podpisaliśmy Kartę Praw Podstawowych UE
To wszystko zadeklarowaliśmy we wniosku, którego pis w ogóle nie złożył przez kilka lat
3
@Cochise
1
@EzioAuditoreDF Zinedine Zidane, Makelele.
Żałowałem, ze odszedł do nich Laudrup, a cieszyłem sie, ze przyszedł Enrique
3
@Aragorn33 przeczytałem cały ten wątek i jestem przerażony jak dużo osób nie rozumie podstaw gospodarki i jak dużo osób sieje fejkami bez sprawdzania podstawowych informacji. Nie mówię juz o tym, ze nie odróżniają nawet kredytu inwestycyjnego od konsumenckiego.... dramat
2
@JimMorrisonFCB to nie wiem czy mozna Ci ufać ;)
6
@Ilka dobrze, ze napisałaś bez bójek, bo juz chciałem komuś przy....... xD
Milego dnia :)
1
@Roobo ale czymże jest darcie mordy przy takich pojedynkach jak Rudiger vs Carreras i Tchouameni vs Valverde? Formacja ataku musi wejść na wyzszy poziom
1
Brakuje jeszcze pojedynku pomiędzy Viniciusem a Mbappe i wtedy będzie można powiedzieć, ze mają rywalizację w każdej formacji xD
0
@michaleu a Arbeloa na to: przepraszam, to moja wina
0
@PatrychoO nie mam pojęcia jak mi to umknęło, ale powinna odpowiedzieć prawnie za to.
2
Dzien dobry La Ramblo.
Jak tam z rana? Wszyscy żyją? Żadnych aktów przemocowych od rana?
Ja na wszelki wypadek śniadanie wziąłem na talerzyk i usiadłem na kanapie. Bałem sie ze siedzac przy stole moglbym nieopatrznie przypierdzieldzic głową w stół i stracić przytomność
18
RMTV jutro: synowie Negreiry postawili stolik, który brutalnie zaatakował kapitana Fede Valverde. Tchouameni stał z boku i nie mógł nic zrobić
4
@Aragorn33 nie wiem jak Ty możesz w takiej chwili o Arsenalu, kiedy Valverde o mało życia nie stracił przez agresywny atak stolika. Trochę empatii i współczucia.
13
Ostatni raz tak bardzo uwierzyłem komuś jak Valverde, gdy zobaczyłem Karola Nawrockiego tłumaczącego, że zapewnił Panu Jerzemu opiekę w zamian za mieszkanie
15
W Realu trzeba by niebieską kartę założyć
1
@Ilka a jak można zabrać punkty bez prawomocnego orzeczenia?
8
Pieniądze wydane na Negreire to najlepszy deal stulecia. Negreira pobił Valverde, winą wszyscy obarczyli czarnego, Vini powie ze to rasizm a na koniec do wszystkiego przyzna sie Arbeloa. Ma łeb ten Negreira
2
@fotohobby a i tak zwycięzcę wybierze Mbappe, a Arbeloa winę za porażkę drugiego weźmie na siebie
4
Czyli według Valverde chłopaki sobie spokojnie rozmawiali przy herbatce i nagle przypadkowo pierdyknął w stolik głową tracąc przytomność, a Tchouameni nawet go nie dotknął. Akurat zachwycał się aromatem ziołowej herbatki gdy to sie wydarzyło. Wspaniała historia
1
Jak Real chce mieć jakieś szanse na tytuł w tym roku to wystawiłbym na ich miejscu Tchouameniego na jakiejś gali MMA
5
A jaka tu beka była z naszego Laporty jak powiedział, ze w ogóle nie zazdrości Realowi Mbappe, bo on rozwali szatnie :D
6
To jest pierwszy i prawdopodobnie jedyny przypadek w historii, że częściej zerkam na notatnik niż na La Ramble, bo tam sie dzieje cos ciekawego xD
1
@MessiForeverTheBest pytanie referendalne z postawioną tezą.... I on ma tytuł dr
5
Podobno tam polecą głowy.... czyli Arbeloa weźmie to na siebie xD
5
Nie wchodzę raczej na stronę somsiada, ale tyle ciekawego sie dzieje, że zajrzałem i trafiłem taką perełkę:
https://zapodaj.net/plik-AR0x7k4Ben
5
@July_6_BcN ja przede wszystkim jak patrze na te dziewczyny to nie wiem czy ona ma 16 lat, 19, czy 40.... nakładają na siebie tonę szpachli i wyglądają mega sztucznie
1
@Kozinho. Pocieszę Cię, ze potem robi sie jeszcze ciekawiej... moi chłopacy maja w tym roku 6 i 8 lat. Od poniedziałku do piątku możesz granata odpalić koło łóżka i za uj ich z łóżka nie wyrwiesz o 8....
I wtedy przychodzi weekend.... godzina 6, a Ci zapieprzają jakby ich ktoś prądem raził od rana
1
@Kozinho. Ale ja mam przerąbane, ze nie mam szwagra...
0
Komentarz usunięty